Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Dan Brown potrafi wciągnąć, osobiście nie czytałem (jeszcze?) "Inferno".

Obecnie podczytuję „Historia śmierci” M. Kerrigan. Jak na tego rodzaju publikacje zjadliwe, a czasem wręcz ciekawe.
 
Alleluja! Zdałem egzamin z Sieci Komputerowych (IV, ostatni termin). By zaliczyć trzeba było mieć 48%. Ja mam... 48%. Co za wyczucie :p

W związku z tym nadal jestem w walce o warunek, może nie będzie trzeba brać dziekanki xDD
 
To wy jakieś egzaminy jeszcze?
Ja tam od dwóch i pół tygodnia mam wolne, ale za to jutro już nowy semestr się zaczyna :/
 
To wy jakieś egzaminy jeszcze?
Ja tam od dwóch i pół tygodnia mam wolne, ale za to jutro już nowy semestr się zaczyna :/
Mi się semestr zaczął tydzień temu. Ale czas na egzaminy poprawkowe mija 28 lutego dopiero.
 
Mi się nowy semestr 3 marca zaczyna. Jeden egzamin na 9 uwaliłem, plus jeszcze warunkowy muszę jeden zaliczyć. Ale i tak się cieszę, że 2 warunki w tym semestrze odrobiłem i mam szansę na czysto wyjść, chociaż raz :D Najgorsze są tylko te ectsy...
 
Ciekawo czy Niebiescy już śpią... Wtedy można by twórczo popisać.... :whistle: :D

Ps. Też od 3 mam semestr... :whistle:
@andersonsilva Milcz o ECTS! Ile krwi mi napsuły. :p No ale wszystko zaliczone więc bez problemu ale krwi napsuć potrafią.
 
Last edited:
ECTSy nie są takie straszne. To ich deficyt raczej przeraża.
(całe szczęście na razie zbieram wszystkie)
 
A co jest takiego wkurzającego w ECTSach? W sensie no wg mnie to są i tyle, jak mogą komuś psuć krew? :p
Hmmm... Np. możesz uwalić 2 przedmioty, każdy po 1 ECTS, i mieć tylko warunek, albo uwalić 2 przedmioty, 1 ECTS i 6 ECTSów (które niekoniecznie muszą być trudniejsze) i walczyć o brak dziekanki^^
 
@serek - aż tak nieracjonalnie oceniają u Was przedmioty? No i problemem tutaj nie są same punkciki, tylko uwalanie egzaminów. :p
Uwaliłem przedmiot na kolosie, całe 1 ECTS. Nie dość, że to nikomu do życia nie jest potrzebne, to jeszcze jedno z trudniejszych do zaliczenia... By mieć warunek mogę stracić 6 ECTS, inaczej dziekanka. Jeśli stracę 7 ECTS, to mogę pisać podanie, czy mnie jednak na warunek dopuszczą. Grozi mi opcja z 7 ECTSami, i to pewnie tak się skończy xD Został mi w czwartek egzamin za 6 ECTSów + jeszcze kolos z tego samego przedmiotu z laborek.
 
Chodzi Ci o sumę wszystkich punktów, które miałem do zdobycia w ciągu moich wszystkich semestrów?
Po prostu mogę mieć 12 ects łącznie ze wszystkich przedmiotów, które dotychczas miałem.
 
Last edited:
U mnie 28 albo 30 z czego za podstawy programowania jest 8 ECTS, a ten przedmiot najłatwiej uwalić... Mi się jakoś udało. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom