Giveawaye od forumowiczów

+
Jeśli ktoś jest chętny to mam na zbyciu kody z ostatniego CDA:

do World of Warplanes i World of Tanks dla zakładających nowe konto: 7 dni premium, 500 złota, japoński samolot premiom III poziomu Ki-33

do Stronghold Kingdoms: 2x 7-dniowy żeton premium, 5x pakiet losowy, 5x pakiet przemysłowy, 5x pakiet żywnościowy, 2x pakiet badań i 100 punktów kart

Kto pierwszy ten lepszy :)
 
Mam takie coś: 25% zniżki na tytuł Broken Age Discount For Double Fine Loyalty. Gdyby ktoś chciał. :>

Pewnie nikt nie będzie chciał, ale gdyby, to piszcie na steamie bezpośrednio.
 
Last edited:
Mam na zbyciu klucz "for friend" do bety The Elder Scrolls Online na ten weekend. Zainteresowanych ostrzegam: nie wiem czy to "for friend" ma jakieś specjalne ograniczenia a odpowiedzieć na ewentualne zgłoszenie będę w stanie dopiero jutro po godzinie 15.
 

Guest 2000802

Guest


Zainteresowanych kodem, zapraszam na priv.
Tak przy okazji - dzisiaj na freegame.greenmangaming.com za darmola był Avencast. Chciałem puścić info po forum, ale akurat wtedy Szanowna Administracja zarządziła przerwę techniczną. Jak się forum podniosło, to już było po ptokach.

Ed.:
Kod ważny do 7 marca.
 
Last edited:

Guest 2000802

Guest
Kolega mnie pominął, jeszcze ja mam kod na Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising (Origin).
Nie zapomniałem. Forum się zbugowało. Zacytuj post z listą, to zobaczysz, że jesteś na jednej z pierwszych pozycji. Za chwilę spróbuję coś z tym zrobić.

Edit: Naprawione. Wpisałem w jednym miejscu ' zamiast ", więc pewnie dlatego nie pojawił się link. ale dlaczego zniknęło też "-Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising", to nie wiem.

Edit2: Co myślicie o tym, żeby kliknięcie w liście na nazwę gry przenosiło do jej strony na Steam, Origin itd. ? Zamiast Dead Space, byłoby Dead Space lub Dead Space
 
Last edited by a moderator:
Mam do przekazania w dobre ręce Clancy's Splinter Cell: Conviction (PL) (Uplay).

Jedna osoba może się ubiegać o JEDEN klucz. Zgłaszające się osoby muszą być AKTYWNE NA FORUM - mające przynajmniej 10 postów i miesiąc stażu.
Zainteresowani niech wyślą prywatną wiadomość.
 
Top Bottom