Playtest edytora The Witcher 3 REDkit

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Jeśli nie możesz się doczekać edytora do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Od dzisiaj możesz zapisać się do oficjalnego Playtestu na Steam.

The Witcher 3 REDkit jest kompleksowym narzędziem modderskim do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon nad którym obecnie pracujemy. Bazuje on na tych samych narzędziach, których nasi deweloperzy używali do stworzenia gry i pozwala na niemal nieograniczoną swobodę w modowaniu. Premierę REDkita planujemy później w tym roku i będzie on dostępny za darmo dla każdego posiadacza gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC.

Aby zapisać się na Playtesty wystarczy, że przejdziesz na stronę The Witcher 3 REDkit na Steam i poprosisz o dostęp.

Dostęp będzie udzielany falami, a po jego otrzymaniu “The Witcher 3 REDkit Playtest” pojawi się w twojej Bibliotece Steam. Pamiętaj, że edytor potrzebuje plików gry, więc upewnij się, że masz też zainstalowanego Wiedźmina 3.

Playtest jest dostępny jedynie na Steam, ale nie martw się — zadziała na dowolnych plikach gry, nawet jeśli posiadasz ją na innej platformie. W dniu premiery The Witcher 3 REDkit planujemy udostępnić także na GOGu i Epic Games Store!

Mamy nadzieję, że będziesz się świetnie bawić testując edytor i wszystko pójdzie gładko, ale pamiętaj, że jest to wersja beta narzędzia i możesz napotkać problemy. Jeśli to się stanie, możesz nam to zgłosić używając dedykowanego formularza na stronie naszej Pomocy Technicznej: http://thewitcher.ly/REDkit_report

Kiedy już zapoznasz się z edytorem, daj nam znać jak ci się podobał — w REDkicie znajdziesz wbudowany odsyłacz do ankiety, ale możesz także zostawić swoje przemyślenia na:
Czekamy na opinie!

Ale chwila… to nie wszystko, co możesz pomóc nam testować!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Beta Warsztatu Steam

Równocześnie z narzędziami modderskimi pracujemy także nad udostępnieniem Warsztatu Steam dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Możesz nam pomóc sprawdzić tą aktualizację biorąc udział w dedykowanej Becie.

UWAGA: Przed zapisaniem się koniecznie zrób backup sejwów!

Beta testy Warsztatu Steam i Playtest edytora The Witcher 3 REDkit mają wspólne podłoże, ale są kompletnie niezależne od siebie. Nie musisz brać udziału w obu i możesz odpalić Betę nie zapisując się na Playtest, jak również Playtestować edytor bez uczestniczenia w Becie.

Aby uzyskać dostęp do Warsztatu Steam gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, musisz dołączyć do dedykowanej grupy na Steam.

Kiedy już w niej będziesz musisz jedynie znaleźć Wiedźmina 3 w swojej bibliotece Steam, wejść we Właściwości > Beta i wybrać “workshop_test” z rozwijanej listy. Kiedy to zrobisz gra powinna się automatycznie zaktualizować.

Dobrej zabawy!
 
Hej, widzę że w tym można edytować mapy, nawet ktoś już zrobił moda rozszerzającego lokację Białego Sadu.
Może doczekamy się moda na wiedźmińskie labolatorium i piętro do Kaer Morhen?
 
Kreatywnych ludzi, którzy są fanami Geralta nie brakuje więc nastąpi prawdziwy wysyp "dodatków".
 
Top Bottom