Krakowska inicjatywa

+
Mnie pasuje, jeśli pozostałym też to obczajcie instrukcję żeby potem nie było tak:


jak nas Przedwieczny dojedzie :p
 
Mnie pasuje każda w sumie oprócz Neuroshimy :p Jakoś mnie nie porwała(choć to jedyna planszówka w jaką grałem :D)

E: @HuntMocy No nie bij...
 
Last edited:
To Zombicide wygląda bardzo fajnie. @HuntMocy machniesz parę zdań opisu? Tzn opisu w sensie subiektywne wrażenia itp ;)

I swoją droga dobrze widzę, że podstawka kosztuje 300zł? :D
 
Last edited:
Ehh obawiam się że ograniczę się do przyglądania się i sączenia piwa :D. Chyba nie ogarnę takich rozbudowanych planszówek :). No ale spróbować spróbuję żeby nie było :p.
 
@Keth, tak, podstawka kosztuje jakieś trzy stówki :p A o samej grze już pisałem w stosownym temacie więc wrzucam linki -> CLICK i CLICK
Na oficjalnej stronie polskiego wydawcy jest sporo fotek i dokładniejsze opisy gry oraz dodatków do niej -> http://zombicide.pl/

@zuber1906, e tam, przytoczone tutaj tytuły (Horror w Arkham czy Zombicide) tylko wydają się skomplikowane ze względu na ilość elementów, ale w rzeczywistości nie jest tak źle ;) Owszem, Zombicide jest wymagający, a i w Arkhamie bywa ciężko, ale same reguły nie są takie trudne do opanowania. Przykładem hardkorowej planszówki jest Twilight Imperium - gra z gatunku 4X na jakieś 10 godzin jedna partia (oficjalne przedziały czasowe kłamią) :p

 
Last edited:
Ok w taki razie liczę na jakąś pomocną dłoń przy wprowadzeniu w zasady czy coś takiego :).
 
Co tam Wiedźmin 3: Dziki Gon skoro na horyzoncie jest planszowy Wiedźmin: Gra Przygodowa? :D Można pograć w więcej osób, a i wymagania niskie więc każdemu 'pójdzie' ;)
 
Hehe no to miejmy nadzieje że pojawi się w HEX-ie i za jakiś czas zagramy w Wiedźmina właśnie :).
 
Na pewno się pojawi ;) Zresztą pewnie i tak kupię własny egzemplarz, a nie jakieś śmierdzące piwskiem i zapiekankami z knajpy :p

Nie żeby mój Talisman nie był zalany piwskiem kilka razy...
 
Musiałbym zabić nie tylko znajomych, ale i siebie samego xD Wiesz, jak kupuję nową grę to zawsze jest mega poszanowanie, chucham a dmucham żeby nic jej nie było, ale mijają miesiące, zdarzy się jakiś wypadek, temu coś kapnie, tamtemu pryśnie i potem przestaje się zauważać :p
 
Musiałbym zabić nie tylko znajomych, ale i siebie samego xD

Podtrzymuję, co pisałem :p

Ale ja tam wyjątkowo zwracam uwagę na takie rzeczy, nawet mnie wkurza jak ktoś tłustymi od chipsów paluchami bierze do łapy karty itp. :p
 
Ja chucham i dmucham, jest impreza, spadnie, ubrudzi się, przytrze i dupa blada. Chociaż na wiedźmińskie gadżety uważam bardzo bardzo i wkurzyłem się jak podczas przeprowadzki pudełko od Wiedźmina 1 mi się pogięło trochę. Albo jak mi przysłali Sagę z niektórymi rogami zagiętymi.

A tak w ogóle @HuntMocy, ładnie to tak piwo wylewać?
 
Top Bottom