Filmy Fanowskie by adventus

+
Tutaj macie zbiór moich luźnych pomysłów:

Marnypopis - Bajouerus (BioWare, które chce zapobiec sukcesowi RED-ów, by utrzymać tytuł mistrza RPG-ów)

Kleopatra: Jesteś dobry, ale trochę... klasyczny.
Bajouerus: Klasyczny? To znaczy?
Kleopatra: Potrzeba mi czegoś nowego, jakaś świeża wizja.

Generał Juliusza Cezara - DeReMus albo Denuvos od DRM użytego w w Dragon Age: Inkwizycja

Antivirus - PijaRus

Pijarus duszony przez Deremusa. To się nazywa symbolizm.

Juliusz Cezar - może Elektronik Artus.

Asterix - Adventix, bo czemu nie?

A ten mały miał takie chrześcijańskie imię... Jezusix?

Piraci - mogą być piraci (komputerowi) albo fani Arkham Knight, którzy wciąż rozpamiętują porażkę na VGX i reagują ze strachem na widok RED-ów.

Scena z owieczką rzucaną na pastwę krokodyli może być zastąpiona sceną wrzucania niskiej jakości screena do tematu o grafice.

Łysy koleś pomagający Marnypopisowi mógłby być tym gościem z NeoGafa, który rozpuścił negatywne plotki o Wiedźminie 3.

Przekupiony przekupny kupiec Kupis - IGeNis

Jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy, to napiszę.
 
To z tymi piratami świetne, idealnie pasują. Dwaj forumowi specjaliści poskramiający piratów internetowych :D A ich statek to forum 4chana :p
 

Guest 3669645

Guest
Juliusz Cezar może być Elektriuszem Artusem :huh:

Asteriks powinien być Smikiksem, a Obeliks... To już ni wim. Anoreksiks? Seriks? Jogurtiks?

Idefiks może będzie Draakuliksem :p
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Wtedy nie mógłbym dawać żartów o Mitku bo Mitefix byłby psem. Dałbym Idefiksowi imię jakiegoś zwierza z sagi :p Płotix głupio brzmi, Dudix od Feldmarszałka też. Everetix też kapa, Pegazix tyż...
 
Last edited by a moderator:
A, jeszcze jedno. Ta kobieta szpieg na usługach Cezara może nazywać się Originia.

Originia: Kiedy patrzę tak, to działam, ale kiedy tak, to już nie. Działam, nie działam. Działam. Nie działam. Nie działam. Działam. Trochę działam i znów nie działam, a teraz działam.
 
Albo Unitia czy Unicja, chciała przed premierą Unity wydobyć informacje jak downgradować gry by działały. I się dowiedziała trochę, poprzez zmniejszenie liczby NPC(wyrzucanie ludzi z namiotu).
 
Dopiero udało mi się obejrzeć. Gratuluję pomysłu i wykonania, jak zwykle ubaw po pachy. Spisałeś się na medal ;)
 
Problemów nie ma, na różowe skarpetki dawno się wszyscy zgodzili. Co prawda pod stalowymi buciorami i tak ich nie widać, ale ważne, że kolejna retekstura doszła, którą się chwalić możemy :]
 
Top Bottom