Krakowska inicjatywa

+


:whistle:
 
Przepraszam, że wtrącam się w wasz temat - ale czemu właśnie dziewczynka, na pudełku gry @undomiel9, ma wózek zakupowy?

Przecież to jawne utrwalanie złych stereotypów :p .
 
W dodatku ma kalosze, prawdopodobnie wraca z obory, gdzie samodzielnie wydoiła 17 krów, ponieważ polska kobieta ma krzepę i ze wszystkim sobie poradzi.

@HuntMocy, no to ja już nie wiem :p
 
@undomiel9, skoro jako stereotypowa kobieta chcesz grę o robieniu zakupów ( :p ) to może być Kolejka - robimy zakupy w PRLu rozpychając się w kolejce i próbując przytargać do domu jak najwięcej dobra :)

 
Nie przegadasz xD

Nie no, zakupy to ja sobie zrobię sama, spokojnie :p Serio liczę na jakiś fajny i lekki tytuł do ogarnięcia w trzy wieczory przed spotkaniem, a najlepiej, żeby to było coś nowego dla wszystkich, bo w tak ogranym towarzystwie będę się czuła mocno onieśmielona ;D
 
Coś się na pewno znajdzie ;) Poza tym jakim ogranym? Od kilku spotkań gramy w jedną grę i nie możemy wygrać, bo nas owa gra jedzie jak chce :p
 
No to widocznie jakaś bardzo podstępna gra ;p

To mam propozycję - znajdź jakiś tytuł, ale nikomu nie zdradzaj; na 3 dni przed ewentualnym spotkaniem rzuć hasło uczestnikom i startujemy z równego pułapu, a ja nie jestem planszówkowo-karciankowym noobem, profit :p
 
@undomiel9 zobmi też jest grą bardzo łatwą i przyjemną. W sam raz na łamanie stereotypów. Figurki zombi to zarówno kobiety jak i faceci umarlaki :D. Co prawda nie ma w niej (chyba nie chcę uchodzić za eksperta) takiej umiejętności jak podpalenie pociągu( hmm chociaż gdyby był to pociąg pełen zombi to było by to w sumie przydatne) ale są różne inne fajne akcje z ogniem jak koktajl pewnego ruska itd :D. A tak poza tym to kiedy wreszcie wpadasz :D?
 
@undomiel9, skoro jako stereotypowa kobieta chcesz grę o robieniu zakupów ( :p ) to może być Kolejka - robimy zakupy w PRLu rozpychając się w kolejce i próbując przytargać do domu jak najwięcej dobra :)




Gram w to od roku, super jest :p

---------- Zaktualizowano 00:35 ----------

Coś się na pewno znajdzie ;) Poza tym jakim ogranym? Od kilku spotkań gramy w jedną grę i nie możemy wygrać, bo nas owa gra jedzie jak chce :p

Bo dajesz ultra hard...
 
Top Bottom