Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Witamina C generalnie nie ma żadnego wpływu na naszą kondycję (no chyba, że szkorbut).
No proszę Cię, oczywiście, że ma. Tak samo, jak duomox1000.
Moja mama w reakcji na każdy objaw chorobowy ordynowała witaminę C, a dokładniej rutinoscorbin, jako niezawodny lek na wszystko.
A lekarz rodzinny w odpowiedzi na moje "dzień dobry" i "khekhe" momentalnie przepisywał duomox1000 (zwany przeze mnie tabletkami dla konia).

I zdrowa byłam!

Więc sama widzisz ;p
 
Duomox zawsze nieśmiertelny :D. Kurde ten antybiotyk podawany zawsze na grypę chociaż jest po podobno bezsens bo grypa to wirus a nie bakteria ale jakoś działał :D.
 
Pfffff.

Co do grypy żołąkowej muszę jednak Huntowi rację przyznać. Już babcia wódkę z pieprzem uważała za najlepsze lekarstwo.
Dla kompletnych hardcorów przepis równie stary, co i prawdopodobnie skuteczny. Ale może wywołać niepożądane opróżnienie żołądka. Dla odważnych - mleko zagotowane z miodem i czosnkiem.
Edit - antybiotyk na wirusa? W Niemczech nie przepiszą, trzeba się przemęczyć i doczekać infekcji bakteryjnej. Dostałam ostatnio penicylinę w antybiotyku. Duomox się chowa :p
 
Last edited:
Jak ja z Iwanem rozmawialiśmy obrazkami, to ktoś się zaraz dopytywał, czy aby nie próbujemy spamować. :p
Jak to było?
"W oku bliźniego swego źdźbło widzisz, a w swoim belki nie dostrzegasz". :D
 
Raczej nic się nie zmieniło tj. mają być wysyłane na trzy tygodnie przed premierą czyli zapewne pod koniec kwietnia.

ed.

Wydawało mi się że trzy, ale mogą być i cztery :p
 
Wydawało mi się że trzy, ale mogą być i cztery :p
Też mi się tak wydawało, ale też gdzieś na forum czytałem, że cztery. Poszukam maila z potwierdzeniem, może coś tam będzie.

---------- Zaktualizowano 17:59 ----------

Tak, trzy. Forum kłamie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom