Poznańska inicjatywa

+
@karemi, na sobotę mam strasznie napięty plan... wątpię, żebym mógł się jakoś spotkać, chyba że na którymś z punktów programu albo późno wieczorem :/
Za to dobrze byłoby spotkać się w piątek koło 18 i o 19 iść na konkurs wiedźmiński razem, żeby stworzyć jakiś team.

Przy okazji, co sądzicie o konkursie "Z mitologią słowiańską za pan brat" o 15:30 w sobotę? Jeśli będzie drużynowy, to nie chwaląc się, mogę zapewnić nam zwycięstwo ;) Ponoć są przygotowane jakieś ciekawe nagrody.
 
W piątek nie dam rady, a co do soboty również ciężko mi powiedzieć co i jak. Ostatnio w pracy mamy kocioł i ciężko mi coś konkretnego w tej chwili powiedzieć. Postaram się jednak na ile to w mojej mocy, żeby się z Wami spotkać :cheers2:
Jeśli mi się nie uda, a nawet nie chcę przyjmować tej wiadomości do siebie, to pamiętajcie o mnie wznosząc szlachetne trunki.
 
@Yngh z tego co widziałam w planie Pyrkonu, to niestety nie będzie nikogo z REDów, ale może ktoś będzie na stoisku CeDePu, kto wie...
Potwierdza to moje ustalenia, dzięki :). Cóż, szkoda, bo mimo iż niedawno byłem w Poznaniu, z chęcią bym znowu tam przybył, gdyby miało się pojawić coś ciekawego od REDów.
 
@karemi, na sobotę mam strasznie napięty plan... wątpię, żebym mógł się jakoś spotkać, chyba że na którymś z punktów programu albo późno wieczorem :/
Za to dobrze byłoby spotkać się w piątek koło 18 i o 19 iść na konkurs wiedźmiński razem, żeby stworzyć jakiś team.

Przy okazji, co sądzicie o konkursie "Z mitologią słowiańską za pan brat" o 15:30 w sobotę? Jeśli będzie drużynowy, to nie chwaląc się, mogę zapewnić nam zwycięstwo ;) Ponoć są przygotowane jakieś ciekawe nagrody.

Ja się na konkurs nie piszę, ale może ktoś inny jest chętny. Co tak zawalony plan masz? ;) Myślę, że sobota jest lepsza na spotkanie, z tego względu, że część z nas pracuje, a może i ktoś przyjezdny zawita. Naprawdę nie znajdziesz dla nas czasu? :( (nawet jeśli będę mieć niespodziankę? :p)

@arturius_c zmieniam godzinę na 17:00, chyba jednak będzie lepsza.

Jakby ktoś się nudził sam w sobotę na Pyrkonie, to może dać mi znać na priv, podam nr i jakoś wspólnie możemy się pokręcić jeszcze przed spotkaniem ;)
 
@karemi, w sobotę o 17 mam na przykład coś o Walking Dead i panel "Tłumacze".... Niby nie jakoś szczególnie ważne, więc godzina może być ;)
A jeśli chodzi o "niespodziankę", to chyba wiem o co chodzi... I dlatego właśnie powinnaś przyjść na konkurs, chociażby dla samej obecności i wsparcia dla naszego teamu ;)

@KoenStrass, widzę że jesteś z Poznania :) Wybierasz się na Pyrkon w przyszły weekend?
 
Last edited:
Hej :) Jestem w pracy, ale myślę, że wpadnę chociaż na dwie-trzy godzinki :) Dzięki za info, nie widziałem tutaj Pzn inicjatywy :)

PS. Jeśli potrzebujecie wsparcia tłumacza angielsko-polskiego to mogę wesprzeć team. Pomoc literacka (opowiadania, poezja) również da się zrobić, tylko więcej czasu bym potrzebował. :)
 
@KoenStrass, chodzi o konkurs wiedźmiński, z wysoko zaawansowanej wiedzy o Opowiadaniach i Sadze AS-a. Przydałoby się jak najwięcej ludzi, bo pytania co roku są koszmarnie trudne :)
- Dlaczego w Lan Exeter wszystkie domy są bardzo wąskie?
- Wymień co najmniej 6 czarodziejek i ulubione kamienie szlachetne każdej z nich (lub kolory).
- Zaśpiewaj (z własną melodią!) przynajmniej 3 zwrotki Mahakamskiej Pieśni Bojowej z pamięci.
- Podaj pełne imię Jaskra / Emhyra / Cahira / Regisa.
- Wymień co najmniej 4 brygady biorące udział w bitwie pod Brenną.
- Jak nazywał się archeolog który odkopał elfie ruiny w Toussaint?
itd.

Te powyżej to tylko kilka z pytań, jakie pojawiły się rok temu ;)
 
Sagę i opowiadania czytałam parę lat temu, więc nie dałabym rady w konkursie, zwłaszcza z takimi pytaniami ;)
 
Last edited:

Attachments

  • DSC09032_copy.jpg
    DSC09032_copy.jpg
    286.4 KB · Views: 26
Żałuję, bo niestety nie moglem się pojawić. i Domyślam się, że obecni musieli się bardzo dobrze bawić. Widziałem sporo fotek z tegorocznego Pyrkonu i widać, że nudy to tam na pewno nie było ;)
Niestety, miałem inne priorytetowe sprawy na głowie. Taki czaso-okres :)
 
PGA2015 za 2 miesiące, to dobry moment by o tym wspomnieć. To bardzo dobry moment by pomyśleć o spotkaniu :)
Event z towarzyszącą imprezą, a właściwie imprezami, bo w tym czasie jest ich sporo na "targowisku", które można zwiedzić w cenie jednego biletu. A do tego zwiedzanie starówki w poszukiwaniu odpowiedniego wodopoju - bezcenne.
Także, rezerwujcie sobie wolny czas! Warto :)
 
PGA2015 za 2 miesiące, to dobry moment by o tym wspomnieć. To bardzo dobry moment by pomyśleć o spotkaniu :)
Event z towarzyszącą imprezą, a właściwie imprezami, bo w tym czasie jest ich sporo na "targowisku", które można zwiedzić w cenie jednego biletu. A do tego zwiedzanie starówki w poszukiwaniu odpowiedniego wodopoju - bezcenne.
Także, rezerwujcie sobie wolny czas! Warto :)

Fajnie byłoby się spotkać na PGA, niestety możliwe, że w tym roku nie uda mi się dotrzeć z powodu możliwej wyprowadzki z Poznania w październiku, a także chwilowych trudności finansowych.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Od bardzo długiego czasu nie było już spotkania, a że nie wiem ile jeszcze zabawię w Poznaniu to proponuję spotkanie w tą sobotę tj. 12 września o godz. 17:00 w PAD Clubie - ul. Gwarna 8 http://padclub.pl/

@AndersonSilva @Solan7 , @iris , @Fartuess.807 , @Sylvin , @arturius_c , @kpt_wlodzimierz , @Fifu, @KoenStrass proszę dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle i czy macie czas by się spotkać
 
Top Bottom