Dźwięki o forumowym plebsie

+
Status
Not open for further replies.
Dźwięki o forumowym plebsie

czasem coś nagrywam blabla słaby mikrofon blabla nauka audacity na własną rękę bla

tak wyszło że o ludziach z forum. plus prawdziwe zdjęcia!
utwory niechlujne tekstowo, bo no, to co wyżej-wyżej napisałem

gitara 1 - ja
gitara 2 - ja
japa - ja
chórki - ja
taniec - ja
kostiumy - ja

[...]


jest awesome, kto twierdzi inaczej ten kiep.
 
Ooooo ooo o!
Normalnie zatkało mnie!!
Nigdy się nie spodziewałem, że moje (i nie tylko moje) nazwisko doczeka się tak pięknej melodii! Jestem wzruszony, że należę do tego wspaniałego rodu Sobczaków o którym powstają tak niesamowite arcydzieła!
Dzięki Ci!
 
Czy Wojciech był naprawdę takim antybohaterem? Ciekawe to jest, a nie śledziłem przebiegu wydarzeń. Co Cię skłoniło do takiego utworu ?
 
chciałbym podziękować Moderatorium za pietyzm, z jakim działają, jeśli chodzi o ochronę personaliów użytkowników forum
szczególne wyrazy uznania należą się chyba zielonej, której, jak przekonałem się ostatnio - nie umknie nic, nawet najmniejsza aluzja, zrozumiała tylko i wyłącznie dla węższego grona osób, dodatkowo ukryta w gąszczu postów


świetna robota!
 
Mike said:
Czy Wojciech był naprawdę takim antybohaterem? Ciekawe to jest, a nie śledziłem przebiegu wydarzeń. Co Cię skłoniło do takiego utworu ?
Nasze dobre stosunki z nim, znam go na żywo, rozmawiamy - utwór bardzo mu się podobał.
 
Nasze dobre stosunki z nim, znam go na żywo, rozmawiamy - utwór bardzo mu się podobał.
To super. Popełniłem z nim utwór (scenariusz do pewnej modyfikacji gry Wiedźmin) i również odniosłem wrażenie, że to spoko Gość jest.

Co do pierwszego utworu: Pomijając to, że wszyscy znają już personalia wymienionego, muzycznie jest gites :). Masz jakiś zespół ?
 
Kolego Socchi, jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do tego, co gdzie na Twój temat zostało ujawnione, to nam zgłaszaj, proszę. Nie widzimy wszystkiego.
 
chcesz powiedizeć ze żaden moderator nie wszedł od wczoraj w temat 'dźwięki o forumowym plebsie' ?


:DDD


jesteś urocza, und ;*
 
socchi said:
ale mimo to zostawiłaś, nie wysyłając wiadomości ;*

Pół godziny temu napisałem Ci PW z pytaniem, czy wyraziłeś zgodę na umieszczenie tutaj tego "utworu".
 
poprawka, wiaodmości dochodzą, jednak nie ma żadnego powaidomienia o nich. co się stało z tym zieonym wykrzyknikiem który był jeszcze do niedawna?
 
Nie działa ikonka powiadomienia, same PW dochodzą, jakoś jesteś jedyną osobą, która ma z tym problem ;)

Ed: wykrzyknik się obraził i wyszedł

Ed2: w ustawieniach profilu możesz ustawić sobie wyskakujące okienka z powiadomieniem o nowej PW - to działa.
 
aha, zgody nie miał, ale nie mam nic przeciwko żeby to sobie tutaj wisiało

lubię inspirować maluczkich, a arwil wspiął się na wyżyny
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom