Data 5. odcinka Night City Wire!

+
Chyba można powiedzieć, że to był najlepszy NC Wire. Cały odcinek rozumiem będzie można niedługo obejrzeć na Youtube? @Vattier
 
Cały już jest na tubie, pomijając "gadające głowy".
Właśnie o te głowy mi chodziło, bo widziałem, że chyba Borys Pugacz-Muraszkiewicz się wypowiadał i byłem tego ciekawy. Chociaż chyba na twitchu można obejrzeć archiwalny zapis.
 
Zajawka o muzyce plus zwiastun z gameplayem mnie podekscytowały dużo bardziej, niż ostatni gameplay z xboxów - chociaż nie ma się co temu dziwić, bo właśnie taki był cel, w opozycji do zaprezentowania jak sobie z grą radzą konsole Microsoftu.

Materiał z IGN’u też mnie nastraja pozytywnie. Jak to fajnie określił @Nars w prywatnej rozmowie, zapowiada się mieszanka Deus Exa z Bloodlines i szczyptą GTA, czyli dokładnie to, czego oczekiwałem. A może i więcej, znając REDów.
 
Bardzo niśmiało liczyłem, że w związku z prezentowanymi dziś zespołami, muzyką itp. potwierdzi się stara teoria/plotka o współpracy z artystką znaną jako Lady Gaga. No niestety. Może poprostu CD Projekt za bardzo rozpieścił lub rozbudził apetyt?
 
Jak powołaliśmy do życia legendarnego Johnny’ego Silverhanda? Aby się dowiedzieć zajrzyjcie za kulisy tworzenia gry z Keanu Reevesem!
Miło było zobaczyć Keanu ogolonego 😀 wygląda nieźle po 20 latach od Matrixa.
 
Last edited:
No ale używanie edycji kolekcjonerskiej jako argumentu na "nieuczciwość" CDPR (czy tez na cokolwiek innego, co ci się nie podoba) jest chybiony, bo kolekcjonerka to nie jest "główny" produkt, jaki CDPR oferuje. Ja naprawdę nie rozumiem co Ty próbujesz udowodnić, ciągle powołując się na "edycję kolekcjonerską".

Piszesz ze "fanatyzm" na tym forum powinno się krytykować i ze moje argumenty są "żałosne". Jeżeli to nie jest pogarda to ja nie wiem co jest. W przypadku edycji kolekcjonerskiej CDPR postąpił, wg. mnie najlepiej jak mógł, bo mogli po prostu sprawę olać, nie będąc dystrybutorem. Napisałem do nich, znaleźli moje zamówienie, podali mi jego numer - co więcej, zmienili nawet adres dostawy na poprawny. Dla mnie jest to przykład bardzo dobrego podejścia do klienta. A przekładanie premiery i owszem - nie stawia CDPR w dobrym świetle.

Podsumowując: o co Ci właściwie chodzi? Boli Cię to, ze ludzie na tym forum nie "jadą" po CDPR jak po zdechłej kobyle? Jest mnóstwo portali, na których przeważają opinie podobne do Twoich - może tam poszukaj zrozumienia?
Rozumiem, że możliwe są tylko dwa warianty: albo wielbienie pod niebiosa, albo jazda jak po zdechłej kobyle? Nie można mieć po prostu wątpliwości, że coś tam się może dzieje nie tak skoro są obsuwy, o których nie informują nawet własnych pracowników ani co gorsza ludzi od tt chociażby? Tak na marginesie, fragment, który się ostatnio pojawił, ale o którym chyba nie można wspominać, wyglądał świetnie.
 
No nie - ten znowu swoje. Chłopie, po co podnosisz temat, skoro i tak jesteś zamknięty na jakiekolwiek argumenty? Dla świętego spokoju przyjmijmy, że masz rację i nikt na tym forum nie jest w stanie Ci pomóc. Teraz lepiej?
 
No nie - ten znowu swoje. Chłopie, po co podnosisz temat, skoro i tak jesteś zamknięty na jakiekolwiek argumenty? Dla świętego spokoju przyjmijmy, że masz rację i nikt na tym forum nie jest w stanie Ci pomóc. Teraz lepiej?
Ktoś chyba przewrażliwiony. Proponuję wdech/wydech. Teraz lepiej? Nie? Trudno.
 
Pan Borys jak na osobę w swoim wieku i Polaka, ma świetny akcent :)
To niby starsi nie mogą znać angielskiego, a Polacy w szczególności?
Ciekawy co na to wszyscy polscy angliści starsi od pana Borysa.
Poza tym pan Borys zapewne angielski zna już od dziecka.
 
Top Bottom