Przygotujcie się na Night City Wire!

+
NCW_date_1920x1080_PL.png


Night City Wire powraca! W specjalnym odcinku o dodatku Widmo wolności porozmawiamy o muzyce i nowych stacjach radiowych, pokażemy wam nowe umiejętności, i dowiemy się co nieco o Reedzie od samego Idrisa Elby. Mamy też w zanadrzu kilka niespodzianek… do zobaczenia w czwartek!

YouTube

Twitch
 
Animacja faktycznie robi robotę.
Ja zaraz szukam i biorę na głośniki soundtrack z dodatku. Mógłby na nim być ten nowy kawałek Podsiadła. Z tą orkiestrą wydaje się bardzo Bondowski, co jest dla mnie mocno na plus. Z chęcią bym go odsłuchał w całości.
 
Nie wiem, widziałem tylko te z Craigiem ;P
Tam na 5 filmów, w 3 jest męski wykonawca. :shrug:

A co do samej zapowiedzi to jest świetna, już nie mogę się doczekać dodatku. Liczyłem na to, że piosenka z Podsiadło zostanie zaprezentowana już dzisiaj, ale trzeba jeszcze chwilę poczekać.
 
Widziałem te z Craigiem, ale nie zapadły mi jakoś te utwory w pamięć.
Po prostu, pamiętam że czołówki do Bondów przeważnie kobiety śpiewały.
 
Trailer wymiata! :)

Animacja wspaniała - z chęcią obejrzał bym taki film pełnometrażowy...
Nie sposób się nie zgodzić szczególnie że to nie jedyny tego typu materiał i te starsze też dobrze się oglądało :)



Edgerunners było świetne i liczę że powstaną kolejne seriale tego typu, ale pełnometrażowy film w CGI obejrzałoby się w kinie, oj obejrzałoby ;) Totalnie widziałbym taki swoisty prequel do gry opowiadający o Silverhandzie i jego zamachu na Arasakę. Teraz myślę że i film o Reedzie byłby niezły. REDzi zwerbowali dwóch popularnych aktorów więc szkoda byłoby ich nie 'wykorzystać' bardziej niż tylko w grze. Swojego czasu ktoś z zarządu firmy wspominał, że mają apetyt na więcej takich projektów jak Edgerunners i w ogóle mocniejsze wejście do kina i telewizji. Wcześniej myślałem w tym kontekście o produkcji aktorskiej, ale może CGI byłoby lepszym pomysłem?
 
Oficjalny sountrack bardzo ambientowy, średnio nadaje się do wielokrotnego odsłuchiwania. Nie porwał mnie tak, jakbym tego oczekiwał...
 
Top Bottom