Search results

+
  1. S

    Nowa gra plus - gra nie została jeszcze ukończona

    Wczytaj grę przenieś sie do Kaer Morhen i tam zapisz grę i wtedy spróbuj NG+, podstawkę kończy się w zamku i to tam się odblokowuje NG+ być może to zadziała. U mnie działa. Może sugerujesz sie podczas wczytania pliku gry komunikatem że nowa gra plus jest tylko po ukończeniu postawi i dajesz "A"...
  2. S

    [BUG] Zadanie - Stosy Novigradu/ Król Żebrakow

    Mi przy wiecznym wczytywaniu pomoglo wyłączenie konsoli i wypięcie jej z prądu, aż lampka na zasilaczu całkowicie zgasła i ruszyło dalej.
  3. S

    Wywalanie Sejva

    Może coś Ci się posypało z plikami na konsoli jeśli nie idzie odinstalować gry zawsze masz opcje na konsoli przywracającą konsole do stanu fabrycznego. i proponuje to zrobić jak masz takie cyrki. Jak sytuacja się powtórzy być może jakiś problem z dyskiem? I warto się temu przyjrzeć i ewentualnie...
  4. S

    Bug zadannia Królwewski Gambit

    Ja miałem taka samą sytuacje z zadaniem Kabaret wisiało na ładowaniu, wyłączenie gry i włączenie odnowa nie wystarczyło. Gra mnie puściła dalej po zrestartowaniu konsoli i wyłączeniu jej z prądu. Sprawdź może i u Ciebie da to pozytywny rezultat.
  5. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Jaką masz wersje gry edycje premierową? Czy może już rozszerzona ? Jeśli premierowa przejdź tu i ściągnij patch do edycji rozszerzonej od razu (zajmuje 10gb) Ewentualnie tutaj (jest to zbór początkowych poprawek w jednym pliku). Powinno pomóc, bo usuwa właśnie potrzebę, aktywacji gry o której...
  6. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Uruchamiasz grę przez launcher.exe?
  7. S

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Przechodzi przez głowę ? Nie bardzo rozumiem :p. Tą pałką dostaje przez łeb, ona pęka i odłamek przelatuje przed obiektywem kamery. Nie ma tu nic niezwykłego :). I nic nie przenika. Bynajmniej Ja nic nie widzę :p.
  8. S

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    Ja chciałem to zrobić dziś, bo wcześniej nie miałem możliwości, a tu pech :p
  9. S

    Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

    A co z tą paczką tapet i mp3 co była pod licznikiem będzie jeszcze do ściągnięcia ;)? A może ktoś z Was jest wstanie podać bezpośredni link :D?
  10. S

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Proszę bardzo miałeś niedokończone jedno zadanie dlatego zakończyło się niepowodzeniem. Jest to zapis zaraz po pokonaniu Bossa. http://www.sendspace.pl/file/2800b53ea8445622e4c5597
  11. S

    Przycinanie się W1 ER na GTX 660

    Raczej nic z tym nie zrobisz mi podobnie gra chrupie na mocnym kompie i sadze, że to wina samego silnika na którym zrobiona jest gra.
  12. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Przede wszystkim uaktualnij grę do najnowszej wersji również ten patch 10GB tak jak leci, i zapewne problem zniknie. Ściągać warto bo to dodatkowy content do gry i masa poprawek.
  13. S

    Problem z instalacją

    Instalator RedKita musisz uruchomić prawym jako administrator u mnie to pomogło.
  14. S

    REDkit - problemy z uruchomieniem po instalacji

    REDkit - problemy z uruchomieniem po instalacji Zastanawiałem się czy dokleić się do tematu z problemem instalacji, ale chyba lepiej osobny temat bo instalacja przebiega u mnie bez problemów mam windows 8 x64 zainstalowałem grę do katalogu : C:\Program Files (x86)\Witcher2 wcześniej miałem w...
  15. S

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Proszę bardzo: [POBIERZ]
  16. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Przeinstaluj grę wychodzi na to że instalacja gry nie przebiegła prawidłowo i zwyczajnie brakuje plików w folderze z grą.
  17. S

    alchemia

    Z tego co ja wiem nie ma takiej możliwości, bo jeden klik to jeden eliksir. Nie ma możliwości ustawienia np wykonaj 10 eliksirów naraz :), Bynajmniej ja nie widziałem takiej opcji.
  18. S

    Save'y-brak screena

    A sterowniki do Karty graficznej, directX aktualny ?
  19. S

    Save'y-brak screena

    Czyli mam rozumieć, że wiedźmina instalowałeś na świeżo zainstalowanym komputerze ? Czy po 1,5 roku uprzedniego używania komputera bez formata? Pisząc zaśmiecony komputer mam taki na myśli który jest używany długi czas bez jego formatowania, duża ilość programów zainstalowanych w systemie jak...
Top Bottom