Nowa gra plus - gra nie została jeszcze ukończona

+
Nowa gra plus - gra nie została jeszcze ukończona

Witam, po przejściu dodatku Krew i wino (już dawno po ukończeniu głównej linii fabularnej), chciałem sobie zagrać w nową grę plus.
Niestety kiedy wybieram zapisaną grę wyświetla się informacja że gra nie została jeszcze ukończona co jest nieprawdą.
Próbowałem zapisywać w różnych lokacjach jednak to na nic.
 
Wczytaj grę przenieś sie do Kaer Morhen i tam zapisz grę i wtedy spróbuj NG+, podstawkę kończy się w zamku i to tam się odblokowuje NG+ być może to zadziała. U mnie działa. Może sugerujesz sie podczas wczytania pliku gry komunikatem że nowa gra plus jest tylko po ukończeniu postawi i dajesz "A" i nie wczytujesz pliku ?
 
Witam.
Tak jak w temacie ukończyłem główny wątek wraz z dwoma dodatkami. Chciałbym rozpocząć nową grę + lecz kiedy wybieram zapisaną grę , mam komunikat "gra nie została ukończona"
Próbowałem wczytywać grę i zapisywać w Kaer Morhen ale bez skutku. Problem dalej występuje.
Interesuje mnie informacja czy ma ktoś zamiar zająć się tym problemem czy nie???
Czekam już 3 miesiące na jakąś łatkę która pozwoli na kontynuacje zabawy i nic??
Może ktoś ewentualnie zna datę wypuszczenia kolejnej łatki która może usunąć ten problem??
Zaznaczam że posiadam grę na xbox one i jakakolwiek ingerencja w pliki giry nie jest możliwa.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek info. :)

 
Na pewno nie będzie żadnej łatki. Napisz do pomocy technicznej najlepiej.
 
Top Bottom