Search results

+
  1. A

    Po prostu sport

    W Siatkówce piekne jest:-Zasieg w bloku i w ataku-Szybkosc rozgrywania akcji-Atomowe ataki-Przyjecie w/w ataków-Atak ze środka-"Czapa"W skokach piekne jest:-Dalekie loty-Wysokie odbicie sie z proguW snookerze piekne jest:-"save"(tak to sie chyba nazywa)-maksymalny breakW piłce nożnej piekne...
  2. A

    Po prostu sport

    A ja że jestem siatkarzem to to bardzo dobrze rozumiem czemu gacek grał. Odpowiedz jest prosta:Gacek jest najlepszym libero w Polsce i to ze trener podją decyzje ze bedzie grał z kontuzja to tylko swiadczy o tym ze naprawde chcial wygrac z Brazilią.Napewno tez odbyla sie przed meczem rozmowa...
  3. A

    Po prostu sport

    I tak jest już sukces !!!! po 32 latach medal !!! Nerwy napewno mają ze stali pokazali to w meczu z Rosją :-)
  4. A

    Po prostu sport

    final na POlsacie i Polsacie Sport ;) PioTRas faktycznie Kadziewicz zmiażdzył tym tekstem :) ale trzeba powiedzieć że MVP meczu to Winiarski, który pociągnął w tym meczu polaków do zwyciestwa :) trzeba jeszcze dodać że przegrany drugi set był spowodowany tym że Po 1 rozluznienie Po 2 Yordanov...
  5. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Nieno widać że fani gierki:) Naprawde super to zrobili:) Czyli można gre nazwać KULTOWA:)
  6. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    no muzyczka spoczko jest:) A co do dyskoteki to chyba dyska Retro tu pasi:P albo jakaś szkola(postawowa):P
  7. A

    Game Over - czyli śmierć Geralta

    Prosze nie opowiadać zakończenia sagi :P
  8. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Dobra napisze tutaj bo do Dizada pm nie moge wyslac Moja propozycja co do forum brzmi nastepujaco:Żeby kasować zamkniete tematy gdyż moim zdaniem zaśmiecaja forum.. W temacie zamknietym przewaznie znajduje sie pytanie i odpowiedz o treści "zamykamy temat"...Moim zdaniem gdybyśmy tak skasowali...
  9. A

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Tibor zgodze się z Tobą że jest rozbudowanym F.A.Q.`iem dla nowych osób i powiem że jak zaczynałem na tym forum swoją "kariere" to przeczytałem w jakimś temacie że istnieje coś takiego jak Witcheropedia i zajżałem tam i się nie zawiodłem bo sie dużo nawet dowiedziałem , a jeśli chodzi o lenistwo...
  10. A

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Witam wszystkich:)Tak patrze dzisiaj do Witcheropedii i mi przychodzi jedno do głowy czemu nic nowego nie ma?:>Czy to jest spowodowane tym że nie ma jakiś sensownych pytań , które tam można umieścić czy może Twórcy nie mają czasu uzupełniać jej zawartość?:>
  11. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Wacki ahh to też była gra nie z tej ziemi:) Jaja w niej niesamowite i faktycznie tak jak napisal ClackKinght "świetnie oddaje klimat polskiego blokowiska"
  12. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    No w kaczuszki sie zarabiście strzelało:D:D Contra też wymiatała, a już nie wspomne o Mario:) A co sądzicie o Monkey Insland??:> można nazwać ją grą kultową??:> Jeszcze mi sie przypomniały fajne też stare gierki:) Pamietam jak kumpel mi przyniósł JACKa ORLANDO do dzisiaj poprostu go...
  13. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Noo ba że pamiętam!!!:D miałem ją na PSX, na PieCu też miałem i nawet gdzieś tam na płytce mam nagrane:)Giereczka wymiata i zasługuje na miano GRY KULTOWEJ!:D
  14. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    To podaj adres to może ktoś wpadnie A jeśli chodzi o Panią z biblioteki to już nie pamietam metamorfozy hehe ale kursor w Larrym 7 miażdzył Kiedyś sobie grałem i nagle ciotka weszła mi do pokoju i patrzy w monitor i pyta sie "A co to jest tutaj?!" po tym tekscie zaczeła sie smiać i wszystkim...
  15. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    No właśnie nie The Sims :PA przyznam wam się że w FRANKO nigdy jakoś nie grałem ale widzałem gre przed moimi oczkami,nawet u Ketsaba ściągneliśmy z neta ale po włączeniu gry klawiatura nie działała:/PS. Jeśli ktoś chce ściągnąć The Neverhood to znalazłem na www.tnp.pl (torrent) i nawet szybko...
  16. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    A pamietacie serie Larry`ego??:> To tez była gierka w którą się grało i podziwiało malowane tyłeczki pań:DA wie ktoś może jak sie nazywa gierka w której się "chodowało" człowieka tzn była to symul;acja człowieka (ubierało się go,szukało pracy,kupowało sie sprzęt AGD,RTV jedzienie też);gra miała...
  17. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Jeśli chodzi o NeverHood`a to gra naprawde boska =) można było się śmiać dowoli i ile sie chce =) Główny bohater swoją inteligencją poprostu powalał =) Np. Gdy jadł "owoca" z grzyba gdy zjadł 3 razy to beknięcie trwało chyba ze 3 minuty,albo jak wzioł katarynke i zaczoł sie nią bawic a...
  18. A

    Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

    Też jak krakers ciłałem w FFX i szczerze mówiąc to gra jest dla mnie boska!! Fabuła jest lekko zakrecona ale jak przystało na FFa to można ją zrozumieć =).Moim pierwszym RPGem było Diablo I ,które prawdopodobnie przeszłem(czemu prawdopodobnie? bo mi sie prawdopodobnie koncowy filmik wcinał cały...
  19. A

    Po prostu sport

    PioTRas z tego co widziałem dzisiaj na powtórce to faul był ewidentny,widać jak portugalczyk trafia w noge "ałriego"(widać jak noga po uderzeniu wpada w "wibracje") a to ze francuz potym kopnieciu mógł biec dalej to już inna historia,więc powiem tak: FAUL był ale "ałri" mógł dalej biec ale się...
  20. A

    Po prostu sport

    Ach te kobitki zawsze czymś zaskoczomEDIT: A ten cytat podobny do LOrda Konia
Top Bottom