Witcheropedia reaktywacja:)

+
Dziadu jest juz w grze(no moze nie do konca ale przy odrobinie wyobrazini) mozemy go nawet ukatropic ale dobra moze koniec OT bo troche temat zasmiecamy
 
Witam wszystkich:)Tak patrze dzisiaj do Witcheropedii i mi przychodzi jedno do głowy czemu nic nowego nie ma?:>Czy to jest spowodowane tym że nie ma jakiś sensownych pytań , które tam można umieścić czy może Twórcy nie mają czasu uzupełniać jej zawartość?:>
 
ArtmedisTBS said:
Witam wszystkich:)Tak patrze dzisiaj do Witcheropedii i mi przychodzi jedno do głowy czemu nic nowego nie ma?:>Czy to jest spowodowane tym że nie ma jakiś sensownych pytań , które tam można umieścić czy może Twórcy nie mają czasu uzupełniać jej zawartość?:>
Wiesz, w sumie to Dziadu stara się na bierząco odpowiadać na pytania na forum. A co do Witcheropedii, to myślę, że kiedyś (gdy mu się zachce ), uaktualni witcheropedię o kilkanaście pytań. Poza tym, jak dla mnie Witcheropedia jest takim bardziej rozbudowanym F.A.Q.'iem dla nowych osób, które dopiero zaczynają się interesować tematyką wiedźmińską - i dla takich osób obecnie witcheropedia sprawdza się znakomicie - bo są tam odpowiedzi na większość nurtujących ludzi pytań, które i tak są zadawane w kolejnym powielającym milon innych tematów, przez nowych forumowiczów, którym się nie chce spojrzeć do Witcheropedi
 
Tibor zgodze się z Tobą że jest rozbudowanym F.A.Q.`iem dla nowych osób i powiem że jak zaczynałem na tym forum swoją "kariere" to przeczytałem w jakimś temacie że istnieje coś takiego jak Witcheropedia i zajżałem tam i się nie zawiodłem bo sie dużo nawet dowiedziałem , a jeśli chodzi o lenistwo do spojrzenia tam to fakt jest bo komu sie by chciało lepiej walnać nowy temat ,który pożniej zostanie zamnkniety... dobra bo zbaczam z tematu :D Jeśli chodzi o odpowiedz to dzieks że sie pofatygowałeś i wsumie masz racje że Dziadu stara sie odpowiadać na bierząco i chwała mu za TO!
 
Top Bottom