Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

+
A pamietacie serie Larry`ego??:> To tez była gierka w którą się grało i podziwiało malowane tyłeczki pań:DA wie ktoś może jak sie nazywa gierka w której się "chodowało" człowieka tzn była to symul;acja człowieka (ubierało się go,szukało pracy,kupowało sie sprzęt AGD,RTV jedzienie też);gra miała grafike z rodem z pegasusa ale na PieCa była... jak zna ktoś nazwe to plizka napiszcie:))
 
Mi do głowy przyszło tylko i wyłącznie The Sims :) ;) oo tak Larry też był dobry ..... zwłaszcza "Miłość na Fali" przypadła mi do gustu :)
 
Pamięta kto,naszą pierwszą chodzoną bijatykę?FRANKO-osadzona w polskich realiach naparzana,gdzie okazje mieliśmy zbutowac wszelkiej masci subkultury,poprzez Policje,emerytów i inne narodowości az do bossa dilera narkotykowego o ksywie "Klocek".Pomyśleć ze kiedyś ta pikseloza budziła kontrowersje;)
 
Hehe, Franko, pamiętam, że plamy krwi i korony drzew wyglądały jak zrobione spray'em w Deluxe Paint' cie. Niezła była opcja z maluchem ; )
 
Franko był kult i basta. Nawalanie dresów na ulicy, bicie emerytów. Hehehehe, a potem się dziwią, że dzieciom odbija To jest to co Dziadryski lubią najbardziej (no, poza pięknymi Paniami z Larry'ego ofkoz )
 
Sephiroth said:
Mi do głowy przyszło tylko i wyłącznie The Sims :) ;)
No właśnie nie The Sims :pA przyznam wam się że w FRANKO nigdy jakoś nie grałem ale widzałem gre przed moimi oczkami,nawet u Ketsaba ściągneliśmy z neta ale po włączeniu gry klawiatura nie działała:/PS. Jeśli ktoś chce ściągnąć The Neverhood to znalazłem na www.tnp.pl (torrent) i nawet szybko sie ściąga:)
 
dla mnie kultowa gra to WoW ... i Gothic !! no i CoD2 (pozdro dal mojego klanu QQluXClaN !!:p) i wydaje mi sie ze do grona kultowych w moim mniemaniu dojdzie ..... oczywiscie "Wiedzmin"!!!! juz nie moge sie doczekac :D
 
ArtmedisTBS said:
A pamietacie serie Larry`ego??:> To tez była gierka w którą się grało i podziwiało malowane tyłeczki pań:D
Hehe, jasne Mam wszystkie części (oprócz tej najnowszej, co to jeden wielki syf jest ), grałem we wszystkie (nawet się wysiliłem, i próbowałem w jedynkę, w której trzeba było wpisywać komendy ), ale całe przeszedłem tylko 6 i 7 (która jest chyba najlepsza, szczególnie w polskiej wersji (genialny Stuhr!!! I jego sprzeczki z narratorem...))
 
No ja grałem tylko w Larry 7 i też mi się podobała....hehe, najfajniejszą metamorfoze przeszła bibliotekarka...
 
CoKaNe said:
dla mnie kultowa gra to WoW ... i Gothic !! no i CoD2 (pozdro dal mojego klanu QQluXClaN !!:p) i wydaje mi sie ze do grona kultowych w moim mniemaniu dojdzie ..... oczywiscie "Wiedzmin"!!!! juz nie moge sie doczekac :D
Nie sądzisz, że Cod2 i WoW są jak na razie zbyt "świerzymi" gierkami aby nazywać je kultowymi? Do klanu przyjmujecie tylko białasów?
 
MasPingon -> to ze sa "swierze" nie znaczy ze nie sa kultowe, a jezeli chodzi o WoW to chyba kazdy sie zgodzi ze to juz kultowa gra :D. I jeszcze jedno, moj klan to nie Ku klux klan , tylko QQluXClaN (czyta sie kukuluxklan) widac roznice :p moze mala roznica w nazwie ale jest
 
Fallout...Gothic...NVN..to są gry do których wracam nie raz(z gatunku rpg) , prawdziwe klasyki które choc nie pozbawione wad(linowość, banał czasami) wzbudzają moje otchłanie pamięci w pozytywny sposób.
 
Jak dla mnie WoW nie jest ani trochę kultowa Owszem, parę elementów ma zajedwabistych (rozmiar świata @_@), ale nie żeby od razu kultowa... Po prostu jest bardzo wyśmienitą grą, tyle. Tak jak VietCong - kto grał, ten uzna, że jest świetna, w pełni odwzorowuje realia, jest wiele smaczków i szczegółów no i jest oczywiście wyśmienitą strzelanką, ale żeby kultowa?
 
Funky Monk said:
Hehe, Franko, pamiętam, że plamy krwi i korony drzew wyglądały jak zrobione spray'em w Deluxe Paint' cie. Niezła była opcja z maluchem ; )
Nie chce sie chwalić, ale akcja Franko rozgrywa się na moim osiedlu. Wiem, wiem - zaraz ktoś powie że jest dużo podobnych osiedli, ale u mnie sie zgadzał każdy szczegół (m.in. napisy na klatkach schodowych byly identyczne itp.). Zreszta jak nie wierzycie, to zapraszam. Zobaczycie na wlasne oczy
 
To podaj adres to może ktoś wpadnie A jeśli chodzi o Panią z biblioteki to już nie pamietam metamorfozy hehe ale kursor w Larrym 7 miażdzył Kiedyś sobie grałem i nagle ciotka weszła mi do pokoju i patrzy w monitor i pyta sie "A co to jest tutaj?!" po tym tekscie zaczeła sie smiać i wszystkim znajomym powiedziała co byli umnie w domu jaki to jest kursor w Larrym 7
 
ArtmedisTBS said:
A jeśli chodzi o Panią z biblioteki to już nie pamietam metamorfozy hehe ale kursor w Larrym 7 miażdzył
Z tego co pamiętam, to po przeczytaniu "12 erotycznych prac Herkulesa" nastrój w jej gabinecie (jak i ona sama) drastycznie się zmienił A obczailiście wszystkie Easter Eggi w Larrym 7?
 
tiaa..Franko i ja pamiętam..co do osiedla....hm sprawa jest podejrzana..wszystkie szczególy sie zgadzają..chodzi tam jakis "superman" klepiac niezliczone rzesze niezadowolonej z zycia młodzieży?;)))))
 
krakers said:
Nie chce sie chwalić, ale akcja Franko rozgrywa się na moim osiedlu. Wiem, wiem - zaraz ktoś powie że jest dużo podobnych osiedli, ale u mnie sie zgadzał każdy szczegół
Ale billboardu z robocopem to już chyba nie miałeś ;) ?
 
Top Bottom