Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
LifaR said:
Przynajmniej na IE mozna spokojnie przeczytac nazwe odznaczenia ;-) Probowal ktos nowa Opere przy okazji ? :> Jesli tak, to czy jest tam tez po po najechaniu na odznaczenie pojawia sie chmurka przyslaniajaca opis ? (javascript...)
U mnie się pojawia . A i jeszcze jedno, w Operze są lepsze zaznaczenia kategorii, znaczy są czarne a w firefoxie są niestety zielone . Wie ktoś czy można to zmienić??
 
A ja ciągle jeszcze używam Maxthona i nie mam żadnych problemów. Wszystko mi smiga jak trzeba. Nic mi nie zasłania odznaczeń, ptaszków(!!) nie trzeba za każdym razem zaznaczac itp.
 
krakers said:
A ja ciągle jeszcze używam Maxthona i nie mam żadnych problemów. Wszystko mi smiga jak trzeba. Nic mi nie zasłania odznaczeń, ptaszków(!!) nie trzeba za każdym razem zaznaczac itp.
Bo Maxthon to IE, tyle ze sprawniejszy i bardziej funkcjonalny, nawet lepszy od Avant Browsera jak dla mnie ;-) Ale to ciagle IE :)
 
hehe a niby na ragi nie patrzysz a co bys chciał dostac ??buzi od Dziada a ranga fajna nabijaj posty Tibor to zobaczymy co jest dalej
 
Michalun said:
hehe a niby na ragi nie patrzysz a co bys chciał dostac ?? a ranga fajna nabijaj posty Tibor to zobaczymy co jest dalej
>>buzi od Dziada A można zmienić wykonawcę na jakąś wykonawczynie? Jak nie, to chyba podziękuję.>>a ranga fajna nabijaj posty Tibor to zobaczymy co jest dalej Już chyba nie ma wyższej rangi...
 
sawerius said:
tia dalej sami se tworzymy własne rangi
Taa.... i po miesięcu same wiedźminy będą się pałętały po forum. Edit: o, i kolejny milestone, 5000 postów
 
Daerdin said:
Spamer jak sie patrzy! A może by tak jakiś degradzik za zaśmiecanie forum?
Dowcipas jak się patrzy Szacowny kolego, toć my tutaj tylko dykutujemy o nowym wyglądzie forum...bo moje posty są tak często, że ten wizerunek strzygi będzie na stałe wpisany w wizerunek forum
 
Ta, widac ze on tu tylko dla tytulow pisze :p Tibor, wierzysz, ze w miesiac ktos Cie doscignie, a nawet pokona w miesiac w ilosci postow, tak by miec wlasny tytul o ile on istnieje ? Nikt nie ma az tyle czasu, choc pomysle nad jakims skryptem dodajacym posty co jakis czas ;-)
 
E, Tibor się ze mną tak sprzecza bo na jego własnym forum ma mniej postów ode mnie Ale, żeby spamu więcej nie robić to podzielę się spostrzeżeniem. Albo mi się wydawało, albo nowy użytkownik założył temat o 'oszustwie' w konkursie w dziale "Społeczność graczy" a teraz ten temat znajduje się w dziale "Wiedźmin". Czy on sam coś zmienił (w co wątpię, bo nie ma śladu edycji), czy może posty same tak wędrują?
 
Dobra napisze tutaj bo do Dizada pm nie moge wyslac Moja propozycja co do forum brzmi nastepujaco:Żeby kasować zamkniete tematy gdyż moim zdaniem zaśmiecaja forum.. W temacie zamknietym przewaznie znajduje sie pytanie i odpowiedz o treści "zamykamy temat"...Moim zdaniem gdybyśmy tak skasowali wszystkie zamkniete tematy to by sie mały porządeczek na forum zrobił:)PS.Jak już taka propozycja była to sorki że powtarzam;)
 
Oke - większość temató pozamykamy jutro. Nowe powiszą zawsze kilka dni po zamknięciu i jeśli nie będzie takiej potrzeby też będą wywalane.
 
a ja wymyslilem nowe odznaczenie na forum sie by nazywalo "niewierzący" ^^poprosze :D a taka normalniejsza sprawa, czasami mi sie wyświetla WiedLmin zamiast wiedźmina, wiem ze ten temat był poruszany nie raz, ale pytam zrobicie coś? czy moze u mnie siedzi problem?po skasowaniu tematów by mało tu zostalo, bo to forum sie zredukowalo do parunastu tematów, i za kazdym razem jak ktos załozy jakis to piszecie "a czemu nie w temacie xxx? przeciez zrobilismy tematy do ktorych pasuje wszystko, są tak ogólne i niekonkretne ze naprawde WSZYSTKO tam pasuje, co prawda to uniemozliwia jakiekolwiek szukanie, ale przynajmniej nie ma duzo tematów wiec forum nie wygląda jak śmietnisko, chociaz jak sie przyjzy tematowi to jednak widzi sie ze to jest duuuze śmietnisko" tak, tu jest strasznie, chcialem sie dowiedziec jak to jest z "wiedLminem" ale co? nie moglem znaleźć...
 
Usunąłem temat o krucjacie bo jednak sporo się przy tym zrobiło zamieszania i efekty nie do końca były tym, o co prosiliśmy (nie chodzi tylko o Yarpena kwestię). Może nie do końca jasno określilem o co nam chodzi - moja wina. Sytuacja stawała sie dla nas raczej kłopotliwa. O osobach, które nas wsparły pamiętam jednak i niewykluczone, że jakoś im "podziękuje" w swoim czasie
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom