Anime i manga

+
ten cytat nie oddaje w ogóle klimatu serii :p to tylko wprowadzenie, przedstawiające o co chodzi, ale nie ma tu ani słowa o humorze,akcji, zwariowanej gamie przeciwników, z którymi bohaterowie się spotykają etc. etc ;p ot, szaleństwo, radość i igrzyska. tu chyba znalazłam dokładniejszą opinię ;P : http://anime.tanuki.pl/strony/anime/343/rec/335
 
Heh no to juz mnie bardzieje przekonalo do jednego kawalaka to teraz z innej beczki. Czy to leci w jakiejs tv czy tez trzeba zasmiecac twardy dysk przy pomocy download?
 
ja proponuję oglądać on-line np. na veoh.com, [no chyba, że jestes estetą i wszystkie serie musisz miec w mega dobrej jakości ^^], nie zawalasz dysku gigabajtami danych i oglądasz to na co akurat masz ochote , nie czekajac aż się łaskawie załaduje [ w każdym razie nie zbyt długo ;P] i nie bedąć skazanym na ramówke telewizyjną i reklamy ;P.
 
AnimeChobits, bardzo ciekawe. Ja oglądałam wszystkie odcinki w necie po angielsku, ale anime najlepsze. Naruto wspaniałe, leci na Jetix o 19 i są 3 odcinki pod rząd. A wszystkich jest może 200, ale jak na razie wyszły tylko dwie serie. Dragon Ball oglądałam jak byłam mała...MangaLove Hina, Mars, Kamikaze Kaito Jeanne, Ranma 1/2 itd.
 
Shaiya said:
Naruto wspaniałe, leci na Jetix o 19 i są 3 odcinki pod rząd. A wszystkich jest może 200, ale jak na razie wyszły tylko dwie serie.
Nie kompromituj się... -.-' to co leci na Jetix nawet nie można nazwać anime... -.-' ściągnij sobie gdzieś z neta ( na przykład z RealityLapse) wersje jap. z angielskimi napisami. Jeśli się nie czujesz za dobrze w angielskim to możesz sobie polskie napisy ściągnąć (np z AnimeSub). Nie ma co porównywać z tym gównem, które puszcza jetix w którym jest zero klimatu, ocenzurowane wszystkie sceny itd.a do tej pory wyszły 263 odc., z czego 220 z pierwszej i 43 z drugiej serii...
 
Gwindor said:
Gwindor said:
Naruto wspaniałe, leci na Jetix o 19 i są 3 odcinki pod rząd. A wszystkich jest może 200, ale jak na razie wyszły tylko dwie serie.
Nie kompromituj się... -.-' to co leci na Jetix nawet nie można nazwać anime... -.-' ściągnij sobie gdzieś z neta ( na przykład z RealityLapse) wersje jap. z angielskimi napisami. Jeśli się nie czujesz za dobrze w angielskim to możesz sobie polskie napisy ściągnąć (np z AnimeSub). Nie ma co porównywać z tym gównem, które puszcza jetix w którym jest zero klimatu, ocenzurowane wszystkie sceny itd.a do tej pory wyszły 263 odc., z czego 220 z pierwszej i 43 z drugiej serii...
W całości popieram. Myślałam, że się posikam ze śmiechu jak usłyszałam głos Orochmiaru czy samego Naruto :dead:Można też zawsze posłużyć się youtube. Tam mają wszystkie odcinki Naruto, tyle że z ang napisami. Ja mam raczej wolnego laptopa, a kolejne ściągane anime byłyby dla niego gwoździem do trumny. ^^
 
cheza said:
Można też zawsze posłużyć się youtube. Tam mają wszystkie odcinki Naruto, tyle że z ang napisami. Ja mam raczej wolnego laptopa, a kolejne ściągane anime byłyby dla niego gwoździem do trumny. ^^
To prawie jak profanacja oglądać tak świetne anime w tak kiepskiej jakości, jaka jest na YT ;)
 
Gwindor said:
Gwindor said:
Można też zawsze posłużyć się youtube. Tam mają wszystkie odcinki Naruto, tyle że z ang napisami. Ja mam raczej wolnego laptopa, a kolejne ściągane anime byłyby dla niego gwoździem do trumny. ^^
To prawie jak profanacja oglądać tak świetne anime w tak kiepskiej jakości, jaka jest na YT ;)
Eee tam. nie liczy się jakość tylko mentalne przesłanie ;D Ja tam jeszcze mojego przyszywanego onii-chana wykorzystuję i po prostu sobie płytki zgrywam. Tak więc sposób na wykorzystywanie kogoś z lepszym netem i większą ilością pamięci również jest dobry.
 
cheza said:
cheza said:
cheza said:
Można też zawsze posłużyć się youtube. Tam mają wszystkie odcinki Naruto, tyle że z ang napisami. Ja mam raczej wolnego laptopa, a kolejne ściągane anime byłyby dla niego gwoździem do trumny. ^^
To prawie jak profanacja oglądać tak świetne anime w tak kiepskiej jakości, jaka jest na YT ;)
Eee tam. nie liczy się jakość tylko mentalne przesłanie ;D Ja tam jeszcze mojego przyszywanego onii-chana wykorzystuję i po prostu sobie płytki zgrywam. Tak więc sposób na wykorzystywanie kogoś z lepszym netem i większą ilością pamięci również jest dobry.
A na jakim jesteś etapie ogladania?
 
Naruto odcinek 206. Z mniej znanymi anime czasem zdarzają się problemy, np. brak jakiegoś odcinka albo naprawdę cienka jakość, ale te popularne są dostępne w różnych wersjach, słowem, dla każdego coś miłego. :)
 
cheza said:
Naruto odcinek 206. Z mniej znanymi anime czasem zdarzają się problemy, np. brak jakiegoś odcinka albo naprawdę cienka jakość, ale te popularne są dostępne w różnych wersjach, słowem, dla każdego coś miłego. :)
ehh... co ja bym dał, żeby jeszcze nie byc na etapie czekania conajmniej tydzien na nowy odc... ;) nie spiesz się z oglądaniem ;)
 
Ja robię sobie takie piątkowe wieczory z anime i oglądam ile wlezie. Zazwyczaj jestem w stanie wytrzymać do 10 odcinków Naruto. Potem organizm mówi stanowczo 'nie', więc przerzucam się na 'wiedźmina' :)Czy nie wiecie czy wychodzi jakieś czasopismo dla fanów anime/mangi? Kiedyś było Kawaii, (widziałam, że ludzie na Allegro sprzedają) ale ostatnio ni widu ni słychu o jakimś następcy, chyba że mi coś umknęło (?)edit.Gwindor, skorzystałam z tej strony co podałeś. Mają tam wszystko czego mi do szczęścia potrzeba (na razie). Możliwe, że to kwestia mojego 'hiper szybkiego' internetu, bo ściąga się niemiłosiernie długo, ale warto czekać.
 
cheza said:
...Czy nie wiecie czy wychodzi jakieś czasopismo dla fanów anime/mangi? Kiedyś było Kawaii, (widziałam, że ludzie na Allegro sprzedają) ale ostatnio ni widu ni słychu o jakimś następcy, chyba że mi coś umknęło (?)
Ostatnio to chyba tylko Otaku, nic więcej raczej nie ma.
 
W sumie to się dziwię. Dużo ludzi się tym interesuje, mangi dobrze schodzą a tu tylko jedno pismo. No cóż, może się to jeszcze zmieni.Mam zamiar sobie kupić FF VII : Advent Children. Zastanawiam się tylko czy inwestować w dwupłytowe wydanie czy standardowe. Jak ktoś jest szczęśliwym posiadaczem niech mówi. ;) Raz mnie już kurde obskubali na allegro, więc pójdę tradycyjnie i bezpiecznie do empiku...
 
Dwuplytowe jest lepsze fajne bonusy ale tak poprawdzie to Adventa lepiej niekupowac troche szkoda kasy a kazda szanujaca sie wypozyczalnia filmow ma go juz w tanich filmach wezmiesz na tydzien tez ci starczy:)
 
broda81 said:
Dwuplytowe jest lepsze fajne bonusy ale tak poprawdzie to Adventa lepiej niekupowac troche szkoda kasy a kazda szanujaca sie wypozyczalnia filmow ma go juz w tanich filmach wezmiesz na tydzien tez ci starczy:)
No o dziwo moja posiada Appleseed'a, Ruchomy Zamek Hauru ale FF nie ma. :-\
 
Top Bottom