[BUG] Kontrakt: Czwarta Bezwładza

+
Punkt misji to "Wyprowadź Maxa z budynku".

Snap009191.jpg



Maks staje w tym miejscu i nie ma z nim interakcji jak i też nie chce się ruszyć.
Próbowałem cofać się do wnętrza budynku oraz biegałem (a nawet skakałem po) wokół samochodu i okolicy.
Post automatically merged:

Pomogło przejście w inne miejsce i zrestartowanie gry. Maks pojawił się obok mnie i wystarczyło podbiec do zaparkowanego samochodu.
 
Last edited:
Po odstawieniu Maxa do samochodu, gra każe opuścić obszar misji, niestety mimo wyjścia z oznaczonego obszaru nic się nie zmienia. Gram na wersji 1.04 więc teoretycznie błąd ten nie powinien występować, ale jednak jest.

Jakieś sugestie w jaki sposób można to naprawić bez wczytywania save? :D
 

Attachments

  • fgs.png
    fgs.png
    4.2 MB · Views: 75
Mi po jakiś 2godzinach nagle zaliczyło to zadanie, wczytywaniem zapisów nic nie dawało. Wychodzi na to że trzeba czekać i robić inne zadania.
 
W zadaniu "Czwarta Bezwładza" występuje poważny błąd który uniemożliwia zakończenie misji
Po znalezieniu Maxa i zaprowadzenia go do samochodu dostajemy polecenie by opuścić teren misji gdy to zrobiłem i udałem się w wyznaczone miejsce gra dalej komunikuje mi iż mam opuścić miejsce misji nie pomaga reset gry cofnięcie zapisu cały czas błąd jest obecny
Zrzut ekranu 2021-01-05 152852.png
 
Zadanie jest dalej zbugowane. Na PC zrobiłem je do końca natomiast na konsoli nie jestem w stanie ponieważ mam ten błąd.

Konsola: Microsoft Xbox Series X
Patch 1.22
 
Patch 1.23 i znów jest to samo, Poza tym Regani kończy zadania z opóźnieniem i od tego zaczyna się ten błąd który przeradza się w jeszcze większy błąd ponieważ blokuje zadanie Dom lalek i uniemożliwia spotkanie się z Judy., po tym już leci wszystko na łeb na szyje i występuje bug za bugiem których nie da się przeskoczyć i 15h gry poszło, grę trzeba zaczynać od nowa.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom