CD-Action Expo 1-2 czerwca 2024 Łódź

+
W dniach 1-2 czerwca 2024 w Łodzi odbędzie się impreza CD-Action Expo.
Wcześniejsze edycje (2014 i 2023) miały miejsce we Wrocławiu czyli rodzinnym mieście czasopisma.
Jako, że z Łodzią związany jest m.in. Pan Andrzej Sapkowski jak i jest to miasto z którym związane było CD Projekt RED liczę na jakieś miłe niespodzianki!!!
O samej imprezie póki co niewiele wiadomo, ale poniżej podaje link do wydarzenia.

Na dwie poprzednie edycje nie udało mi się dotrzeć, mam nadzieję, że tym razem się uda.
Ktoś z forumowiczów się wybiera?

Strona wydarzenia: https://expo.cdaction.pl/
 
Last edited:
W roku 2020 w pierwszych miesiącach pandemii już wyszedł numer pożegnalny (nawet wydrukowali tam mój list), na szczęście udało się pozyskać nowego wydawcę.

Jednak w obecnym CDA to praktycznie wyłącznie młodzież, ze starej gwardii ostał się Smuggler czy Mr Jedi występujący jedynie w AR.
 
Last edited:
Oby to wspaniałe czasopismo istniało jak najdłużej. Sam już nawet nie mając za dużo czasu, żeby przeczytać magazyn od deski do deski, czasem sobie pozwolę na zakup tej żywej legendy. Fakt, może ekipa redaktorska mocno się wymieniła, natomiast poziom nadal jest utrzymywany. A co do starej gwardii to kojarzę, że jeszcze Jerzy "MacAbra" Poprawa w stopce redakcyjnej się ostał.
 
Na szczególną uwagę zasługuje również Cormac, odnalazłem informację, że był współpracownikiem od 2001, a etatowcem od 2007.

Marek Lenc jako rysownik też chyba się troszkę zasiedzial.
 
A co, nabył "udziały" w ramach ratowania pisma?

W takim razie dziękuję za uratowanie ostatniego z dużych pism o grach na PC.
 
Strona wydarzenia została wlaśnie zaktualizowana. Czeka na nas m.in. Wioska Gothic, strefa gier retro, strefa planszówek, strefa Cd-Action Family.
 
Top Bottom