CD PROJEKT RED x Twitch: Support A Streamer - program dla twórców treści

+

Lilayah

CD PROJEKT RED


Uwaga, uwaga!

Z okazji nadchodzącej premiery dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności, połączyliśmy siły z naszymi przyjaciółmi z Twitcha i tym samym jest nam niezmiernie miło ogłosić program o nazwie "Support a Streamer" dla twórców treści. Podczas trwania programu, widzowie dostaną szansę na zdobycie wyjątkowej edycji broni, przygotowanej specjalnie na tę okazję – karabinu snajperskiego Yasha – za podarowanie subskrypcji uczestniczącym streamerom.

Od 25 września do 21 października wspierajcie swoich ulubionych, kwalifikujących się streamerów, a otrzymacie wyjątkową skórkę na karabin snajperski Yasha, a także samą broń, w grze w Cyberpunk 2077: Widmo wolności!

Wkrótce ogłosimy więcej szczegółów na temat tej kampanii dla całej naszej społeczności, ale dziś chcemy zwrócić się do Was wszystkich, wspaniałych twórców na Twitchu!

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w programie "Support a streamer", wypełnijcie ten formularz do 10 września 2023 r. do 08:59 rano - przejrzymy wszystkie zgłoszenia i wybierzemy tak dużo, jak damy radę! Język, jakim posługujecie się na kanale nie ma znaczenia – jesteśmy otwarci na twórców z całego świata. Jedynym wymaganiem jest streamowanie dowolnej gry CD PROJEKT RED od grudnia 2020 r.

Więcej szczegółów wkrótce!
 
Top Bottom