Cyberpunk 2077: Widmo wolności - Twitch Drops

+


Nadeszła pora, aby podzielić się z Wami szczegółami dotyczącymi naszej współpracy z Twitchem przy nadchodzącym dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności!

Posiadacie zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek, i macie ochotę urozmaicić swoją garderobę w grze? Od 25 września od godz. 13:00 do 21 października do godz. 23:59, będziecie mieli możliwość zdobycia ekskluzywnych elementów ubioru, które zamienią V w prawdziwego Infiltratora NUS! Więcej szczegółów znajdziecie na dedykowanej stronie.

Chcemy też dodatkowo wesprzeć naszą fantastyczną społeczność streamerów, w ramach kampanii "Wsparcie dla streamera".
Jak to działa?
Podaruj (sobie lub znajomym!) 2 subskrypcje Twitch dowolnego poziomu na kanał jednego z partnerów Twitch biorących udział w wydarzeniu. W nagrodę otrzymasz karabin snajperski Yasha.

Pełną listę streamerów oraz inne szczegóły dotyczące programu znajdziesz na naszej stronie internetowej.
 
Bardzo podoba mi się pomysł, że pierwszy przedmiot będzie dostępny do 02/10/2023. To pozwoli wstrzymać się z kupnem dodatku do premier recenzji osób, które same go zakupiły, a nie gonić za FOMO. Nagroda za wspracie twórców na twitchu również przypadła mi do gustu.
 
Ja tam nie gonię za FOMO, kupuję jak mam ochotę.
Nagrody dla streamerów, nie rozumiem zasad, ale i nie tracę zbyt wiele, nawet podstawowa snajperka z ogniem kierowanym to przegięcie w grze i robi z poziomu najtrudniejszego poziom dziecinnie łatwy - psuje zabawę.
Szkoda mi czasu na siedzenie godzinami na Twitchu oglądając nudne pogadanki o grze. Wolę w tym czasie grać. Nie skuszę się na szmaciane fanty, ale dzięki za wkład i propozycję, modele są naprawdę ładne. Szkoda tylko że wszystkie w jednym kolorze, gdy mamy ich tak wiele.
Szkoda że przy obecnej technice programiści nie potrafią powiązać takiego Twitcha z realnego świata ze światem gry, tzn. grałoby się w Cyberpunka i o określonej godzinie jechało do knajpy np. w Kabuki, siadało za barem i pijąc piwo oglądało na telebimie przekaz Twitcha na żywo. Coś takiego (w grze) bym obejrzał...
 
Rozumiem, że mimo zakupu przedpremierówki nadal muszę marnować swój czas i oglądać jakichś ludzi, żeby to dostać?
 
Last edited by a moderator:
Wesprzeć twórców.. naszymi pieniędzmi? Oczywiście, że to był deal z platformą twitcha odnośnie reklamy dodatku do CP.
Wielcy dobrodzieje.
 
Choć jestem mentalnie za stary na Twitcha i oglądanie jak inni ludzie grają (wolę sam pograć), to całkiem podoba mi się inicjatywa - jak dla mnie każdy marketing, który polega na czymś więcej niż na prostym rzuceniu miliona dolarów w baner w internecie, reklamę w TV albo coś podobnie banalnego, a dodatkowo na fali hajpu może wybić się ktoś jeszcze, to marketing robiony dobrze. Itemki bardzo ładne, chętnie bym przygarnął do trybu fotograficznego, choć chyba obejdę się smakiem, bo Twitch to nie moja bajka. Mam za to nadzieję, że dzięki akcji ambitni twórcy trochę się wybiją.
 
No dropy niby fajna sprawa, jednak… kurde, kupiłem ten dodatek przed premiera zaufałem wam i teraz mam jeszcze siedzieć 1h na twitchu i mieć odpalonego streama u kogoś i ryzykować sobie spoilerami z DLC? :confused:
 
Zgadzam się z przedmówcą - zakupiłem dodatek w preorderze i oglądanie grających na Twitchu to kiepska sprawa - po co mam sobie psuć zabawę spoilerami? REDZI powinni wymyślić jakiś inny sposób na te dropy dla preorderowców.
 
Zgadzam się z przedmówcą - zakupiłem dodatek w preorderze i oglądanie grających na Twitchu to kiepska sprawa - po co mam sobie psuć zabawę spoilerami? REDZI powinni wymyślić jakiś inny sposób na te dropy dla preorderowców.
Oj ja włączyłem w tel i odłożyłem wyciszony na bok na godzinkę :p Zero spoilerów, a i dropik wpadł :cool:
 
Oj ja włączyłem w tel i odłożyłem wyciszony na bok na godzinkę :p Zero spoilerów, a i dropik wpadł :cool:
Też obejrzałem, jednak wcale nie bolało, nawet trochę śmiechłem jak Ten Gruby Brodzarz w Okularkach, nawet śmieszny, znalazł Cohh... to znaczy, do Proroka Garry'ego w uliczce.
 
Last edited:
Po prostu genialnie, na Prime Gaming jest kod na Chesapeake i okazuje się, że działa on na PS, Xbox, Steam i Epic. Co jest najlepsze? Wspierając CD Projekt i kupując grę na GOG nie mam dostępu do tego bonusa. Dzięki CD Projekt. Jeśli się okarze, że dropsy również nie są dla mnie, to będzie to ostatnia moja gra na GOG.
 
Po prostu genialnie, na Prime Gaming jest kod na Chesapeake i okazuje się, że działa on na PS, Xbox, Steam i Epic. Co jest najlepsze? Wspierając CD Projekt i kupując grę na GOG nie mam dostępu do tego bonusa. Dzięki CD Projekt. Jeśli się okarze, że dropsy również nie są dla mnie, to będzie to ostatnia moja gra na GOG.
Tam dość niejasno opisano, co trzeba zrobić, by bonus pojawił się też na GOG-u. O il pamiętam należało nacisnąć link w punkcie 2. Otworzyła mi się wtedy stronka z logowaniem do Gog-a. Pozalogowaniu pojawiała sie informacja, że znajdę broń w grze. Sprawdzę, czy tam jest, ale jutro. :)
 
Rozumiem, że mimo zakupu przedpremierówki nadal muszę marnować swój czas i oglądać jakichś ludzi, żeby to dostać?
Nie :D odpalasz Twitch'a w tle, mutujesz, ustawiasz najniższe quality, a w tym czasie cieszysz się CP2077, czas leci i po godzince masz fajne darmowe itemki :D
 
Nie podoba mi się kupiłam zarówno grę i dodatek za pełną cenę oba na premierę i część kontent jest zablokowana za twitchem i amazonem. Bardzo nie fajnie Boje się że to powolna droga by CDP stał się kolejnym Activisionblizard. Duże firmy mają taki cykl najpierw dbają o klientów potem o kooperacje z innymi firmami (jesteśmy dziś tutaj) a na koniec już tylko o aukcjonariuszy wtedy zaczyna się wylew mikrotranzakcji. Często jest też czwarty krok upadek poprzez utratę konsumentów. Chciałbym wierzyć że się opamiętają ale dopiero zapowiadali red 2:0 a tuż po tym mamy to no i pracownicy dopiero co założyli związki. Dla mnie to koniec czekania na wasze gry.
 
Top Bottom