Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępny!

+

Dominika

CD PROJEKT RED


Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest już dostępny na Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC!

Kup grę w wersji cyfrowej lub pudełkowej i sprawdź, co Night City ma do zaoferowania.
 
Mam CP i PL na GOGu i myślałem dokupić Ultimate na Steam, tak żeby mieć i sobie też tam przejść, i w sumie dla samego wsparcia CDP, ale kurna... 80e na Steam? Nie no, tyle to nie :D
 
Bardzo się się cieszę, że pomimo początkowych potknięć udało się poprawić grę w tak dużym stopniu, fajnie, że słuchacie społeczności bo to dużo mówi o danym studiu. Życzę kolejnych pomyślnych premier
 

Trejan

Forum veteran
Ciekawe kiedy dacie posiadaczom podstawki i dodatku tą wersję za free (tak jak zrobiliście z W3).

Powinno tak być. Wystarczy zmienić znacznik w bibliotece GOG "w bibliotece" dla tych co mają podstawkę i DLC. Przecież zapłacili za te elementy. W drugą stronę GOG powinien działać podobnie. Ci co pierwszy raz kupią Ultimate powinni mieć przy osobnych pozycjach gry podstawowej i DLC również zmieniony znacznik na "w bibliotece". To byłoby: uczciwe, praktyczne, zdroworozsądkowe. A tak jak jest teraz to tylko wprowadza w błąd i wkurza graczy. Patrzę na bibliotekę i widzą brakująca pozycję Ultimate drażni mnie to. Wiem że mam całą zawartość przez kupione wcześniej składniki (podstawowa gra i DLC) ale niefajnie to wygląda dla kolekcjonera serii. Dlaczego jest tak jak teraz? Nie mam pojęcia jakie czynniki za tym przemawiają.
 
Top Bottom