Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już 5 grudnia!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Już 5 grudnia Cyberpunk 2077: Ultimate Edition na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC ukaże się cyfrowo oraz w wersji pudełkowej! Jeśli lubisz wydania fizyczne, rozglądaj się w swoim lokalnym sklepie z grami.

W Ultimate Edition przeżyjesz oryginalną historię z Cyberpunka 2077, a także szpiegowską przygodę z dodatku Widmo wolności — pełnej zwrotów akcji szpiegowskiej intrygi w niebezpiecznym Dogtown.

Wydanie zawiera podstawową wersję Cyberpunka 2077, w tym Aktualizację 2.0, która wprowadziła do gry szereg zmian i ulepszeń, w tym dynamiczne drzewka postaci, możliwość walki w trakcie jazdy czy poprawki SI wrogów i policji, oraz nowe bronie, pojazdy i nie tylko, a także dodatek Widmo wolności.

Tutaj rodzą się legendy. Czy masz wszystko, by stać się jedną z nich?
 
Bardzo fajnie, na pewno zakupię jeżeli do tego czasu pojawi się obiecane wsparcie dla FSR 3.0 :)
 
Ciekawe czy dodadzą tę wersję do kont posiadaczy podstawki i dodatku na GOG, tak jak to miało miejsce w przypadku Edycji Gry Roku Wiedźmina 3.
 
Ale że wam się nawet nie chciało PL na płytkę w wersji PS5 dać, wstyd.
Nie mówię już nawet o wersji PC jako tylko Digital.
Tylko wersja Xboxowa ma tutaj prawo istnieć, bo reszta nie jest edycją kompletną, skoro i tak trzeba ściągać z neta coś.
 
Last edited:
Nie spodziewałem się po CDP RED takiego zagrania. Brak dodatku na płycie w wersji PS5 sprawia, że zakup tej wersji mija się z celem. Rozumiem, że Sony ma swoją politykę, która może być problematyczna, ale przykład innych gier pokazuje, że można wydać wersję kompletną gry bez konieczności dorzucania kodów na pobranie zawartości. Mam Cyberpunka na GOGu, mam kupionego wraz z dodatkiem na PS Store, fizyczne wydanie w kompletnej wersji byłoby cudownym prezentem pod choinkę. Niestety w mojej ocenie to nie jest wydanie, na które czekałem kilka lat więc zakup sobie odpuszczę. Szkoda.
 
Mam dokładnie tak samo. To jest powód, czemu nie kupiłem edycji kolekcjonerskiej CP2077. Gdy tylko przeczytałem, że w pudełkach nie będzie płyty z grą, pomyślałem sobie, że Redzi robią sobie jaja z graczy.
PS. Mogliby szybciej naprawiać błędy, bo to, co się z grą dzieje od 2.0, to jakaś masakra.
 
żenada żenadę pogania. wersja 2.02 to nie dopracowany produkt nie wart pełnej ceny. a ci wrzucili wersje 2.0 .... no badziewiarstwo. dacie rade w końcu dopracować te grę i sprawić żeby była godna tej połowy ceny którą za nią zapłaciłem? a z dodatkiem to 2/3 ceny * za dużo
Post automatically merged:

aaaaa i pytanko .... po jakiego gwinta ja wam wysyłam raporty z craszów gry skoro nic nie naprawiacie? policja dalej lewituje. auta dalej parkują w sklepach i budynkach. a dialogi z npecami to żenada. questy nie dopracowane. postacie w questach nie zdają sobie sprawy z tego ze fabuła poszła już dalej ... na tony tego. * w przypadku nie powodzenia w jakimś queście trzeba od nowa obejrzeć jakiś filmik i cofnąć się o 10 minut gry *. to nie jest utrudnienie gry. to jest perfekcyjny sposób na obrzydzenie gry
Post automatically merged:

generalnie mod "save any time any where" poważnie naprawia gre.
 
Last edited by a moderator:
Jako wieloletni fan CD Projekt, który kupił Cyberpunka 2077 na premierę, czekałem na tę wersję gry od chwili ogłoszenia, czy też plotek na jej temat, teraz widząc, że wersja ta nie będzie zawierać dodatku na płycie, czuję się totalnie zawiedziony i nie mam zamiaru wspierać firmy która idzie po linii najmniejszego oporu, nie zamierzam kupować wersji cyfrowej, także historia mojego V zakończy się na podstawce... wielka szkoda.
 
Seria idiotycznych decyzji " włodarzy" zdaje się nie mieć końca... Zmiana silnika, przeniesienie produkcji do stanów, teraz to... Z Ich bończucznego hasła "We Are Rebels" nic nie zostało. Nic więcej nie napiszę, co by nie uaktywniać sił "porządkowych"
 
Seria idiotycznych decyzji " włodarzy" zdaje się nie mieć końca... Zmiana silnika, przeniesienie produkcji do stanów, teraz to... Z Ich bończucznego hasła "We Are Rebels" nic nie zostało. Nic więcej nie napiszę, co by nie uaktywniać sił "porządkowych"
Cos czuje ze i tak uaktywniles.
 
Zmiana silnika to wypięcie się na społeczność moderską, tak prężnie rozwiniętą przy okazji CP2077, bo ten przereklamowany korpo gniot jakim jest stutter engine 5 na ten moment oferuje dość ograniczone możliwości modowania.
 
Jako wieloletni fan CD Projekt, który kupił Cyberpunka 2077 na premierę, czekałem na tę wersję gry od chwili ogłoszenia, czy też plotek na jej temat, teraz widząc, że wersja ta nie będzie zawierać dodatku na płycie, czuję się totalnie zawiedziony i nie mam zamiaru wspierać firmy która idzie po linii najmniejszego oporu, nie zamierzam kupować wersji cyfrowej, także historia mojego V zakończy się na podstawce... wielka szkoda.
Kupujesz gry dla rozrywki czy żeby kogoś wspierać?

Jeżeli dla rozrywki to dodatek polecam, daje wiele frajdy, jeżeli chodzi jedynie o wsparcie to polecam jakieś fundacje.
 
Nie wspieram takiej praktyki gdzie jedno wydanie ma fizyczną wersję X Box a drugie nie Ps5 wszystko w temacie.
 
Top Bottom