Przewodnik po grze Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępny

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Z okazji niedawnej premiery Cyberpunka 2077: Ultimate Edition przygotowaliśmy dla was wyjątkowy przewodnik po grze — dostępny już teraz!​

Chcecie wiedzieć, jak sprawić, żeby wasza postać była nie do zatrzymania? Rozglądacie się po Night City za czymś ekstra do zrobienia? A może zastanawiacie się, jak żarty o cyberświniach tłumaczy się na inne języki? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w środku! A do tego mnóstwo informacji na temat podstawowej wersji gry i dodatku Widmo wolności, komentarze twórców, wywiady i wiele, wiele więcej!​

Nieważne, czy Night City to twój drugi dom, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Cyberpunkiem 2077 — każdy znajdzie w naszym przewodniku coś dla siebie. Zapraszamy do lektury!​

>>POBIERZ<<
 
Last edited:
Przeczytałem fragmenty i zapowiada się ciekawie!

Polecam lekturę zwłaszcza Inżynierowi Bombce, a czemu? No cóż... tego póki co nie zdradzę ;-)
 
Cześć, nie wiem jak u Was ale ja nie mogę pobrać pliku. Wyskakuje błąd: Certyfikat witryny został odwołany. Da się jakoś inaczej dostać do pliku?
 
Cześć, nie wiem jak u Was ale ja nie mogę pobrać pliku. Wyskakuje błąd: Certyfikat witryny został odwołany. Da się jakoś inaczej dostać do pliku?
U mnie wszystko ładnie się ładuje. Może spróbuj przez inną przeglądarkę.
 
Polecam się na przyszłość CD projektowi do konsultacji projektów transportu szynowego.
Co prawda nie jestem czysto kolejowym inżynierem, ale praca zawodowa zmusiła mnie do dogłębnego poznania tematu. :D
 
Tyle ciekawych informacji o dubbingu i jak bardzo CD Projekt się do tego przykłada, a po tym, jak usłyszałem angielskiego Takemurę, stwierdzam, że polski jest beznadziejny. Gram teraz z angielskim audio i polskim napisami - mam wrażenie, że głosy przeciwników podczas walki są bardziej zróżnicowane, lepiej zmiksowane i ogólnie ciekawsze. Nawet postękiwania i inne dźwięki, które wydaje z siebie męski V podczas skoków, podciągania się itp. w wersji angielskiej są dużo lepsze. Żebrowski naprawdę daje radę jako Johnny, ale poczułem, że chyba muszę grę przejść od początku do końca z angielskim dźwiękiem.
 
Top Bottom