"Fakty i Mity" wiedźmińskiej społeczności :)

+
Agloval said:
czy autorem strony jest p.Michał Madej ot tak, żeby wzbudzić większe kontrowersje w okól gry? :p
Zdecydowanie nie. Jest to użytkownik tego forum. Ja wiem kto to ;) Ale nie powiem.
 
ależ to była ironia! :pa Panowie Moderatorzy chyba lubią sobie porozmawiać edytując posty? :>edit: hua hua, 365 postów, 1 post na dzień, zarejestrowałem się dokładnie rok temu :DOwszem, lubimy ;p Lepsze to niż kolejne spamerskie posty ;)Keth
 
Bo to najwięksi spamerzy na forum , a moda dostali żeby mogli bezkarnie spamować ;]Ej no! Miałeś nikomu nie mówić :p ;)Elwer
 
Keiran said:
no coz, naskoczyliscie na faceta, a tu naprawde troche racji mial. ja z korzystania z forum praktycznie zaprzestalem, bo naprawde coraz trudniej tu cos znalezc. zamiast np jednego tematu na bugi to sa po 3-4. w temacie o patchu 15 stron poboznych zyczen graczy, przez co oficjalnych informacji nie widac w ogole. jak dla mnie to moderacja wlasnie slabo dziala.a co do zarzutow: 8) coz, to co trafilo bezposrednio z sapka ma lepsza jakosc niz to co sami autorzy wymyslili, ale i tak klimat jest bardzo dobry. duzo dojrzalsza niz wiele innych gier rpg9) hihi, stos prawd. pomoc techniczna traktuje graczy jak dzieci chyba, ktore nie wiedza, ze o windowsa trzeba dbac. tak trudno sie przyznac do tego, ze to gra ma buga, a nie uzytkownik zle zoptymalizowany komputer? jesli komus wszystko dziala, a tylko wiedzmin sprawia klopoty, to chyba troche pokory by sie przydalo ---poza tym nadal uwazam ze wiedzmin to najlepsza polska gra w historii i bardzo dobry rpg (z pewnoscia najlepszy w tym roku)
O jednym również pisałem- ale na tym forum się nie uda - bo nie ( rewolucja niemile widziana)Reszta z zacytowanych to jakby moje słowa...prawie - bardzo blisko
 
Adam said:
Przypomnijmy sobie pana ... Kota ? Wróg forumowiczów nr 1 :D
Nie rozdrapuj starych ran. :D Swoja drogą nasz ulubiony pisarzyna... przepraszam... autor rzetelnych, ciekawych, zabawnych i pouczających tekstów, chyba czuje się teraz głupio co? W końcu ostatecznie jego słowa się w g.... nicość obróciły. Nie miał chłopina racji ;)
 
Pamiętam na onecie artykuł, po premierze Wiedźmina, bardzo ciekawie zrobiony. Był tam sceptyk i ... dalej nie pamiętam (bodajże optymista). Obaj mieli po części rację i chyba w tego sceptyka wcielił się Garfield (po przemyśleniu błędów, rzecz jasna, bo nikogo nie obrażał w tak znaczącym stopniu, jak kiedyś)
 
Jak zobaczyłem tytuł tematu to pomyślałem, że nareszcie coś ciekawego będzie... Jakieś filmiki z szaleństw Ketha z Tiborem czy coś, a tu stare nudy...:)
 
Niestety Yarpen, gdzieś zawieruszył mi się ten kompromitujący filmik z Twoim udziałem, więc lipa wyszła faktycznie. A z dyktafonem też jakiś przekręt... same trzaski i szumy - tak to jest, jak się kupi wietnamski, zamiast porządnego chińskiego, badziew :p
 
Wietnam to teraz tylko prowincja Chin ale rzeczywiście w Wietnamie robia te mniej zaawansowane technologicznie.
 
Hmmm...Myślę, że Twoja uwaga nadała zupełnie innego znaczenia wypowiedzi z lutego br... Rozumiem, że w tym właśnie celu ją umieściłeś?Witamy na forum :) Jedna podstawowa zasada: nie spamuj, spamu tutaj bardzo nie lubimy - bądź tak miły i uszanuj, a będzie Ci tu dobrze ;D
 
Top Bottom