Główny bohater gry

+
Czy jako gracze otrzymamy możliwość sterowania poczynaniami postacią "z trailerów, zwiastunów"? Powiem szczerze, że nigdy nie przepadałem za możliwością tworzenia własnej postaci. Zmiana specjalnych zdolności owszem, ale nie wygląd. Zawsze kochałem utożsamiać się z bohaterem z "pudełka" ;)

Pozdrawiam,
guma
 
Ja również nigdy nie przepadałem za kreatorem postaci, bo większe ingerencje w wygląd domyślnego bohatera psuły mi jego naturalność. Na pewno będą różne gotowe modele twarzy ,które będziemy mogli przerabiać i założę się ,że są tam modele twarzy ze zwiastunów. Sam też zawsze wolałem grać gotowcem z tłem fabularnym i charakterem, ale z drugiej strony...
Niedawno na dyskusji ogólnej powiedziałem ,że postaram się odtworzyć wygląd postaci ze zwiastunu filmowego bo bardzo mi przypadł do gustu. Za to niedawno pomyślałem sobie ,że skoro otrzymam rozbudowany konfigurator to czemu nie skorzystać i nie spróbować czegoś ciekawego jak naprzykład odtworzenie siebie. Fajnie też będzie tchnąć swoje poglądy i charakter w V. Dlatego też pewnie spróbuję pokombinować i utworzyć coś po swojemu jednocześnie zachowując pełną naturalność wyglądu ,a jeśli mi nie wyjdzie to odtworzę V ze zwiastuna.
 
Last edited:
Mi tam kobieca V z pokazanych materiałów się podoba na tyle, że niewiele zmienię w jej wyglądzie, a może i nic...Przy kolejnym przejściu gry zapewne już się pobawię xD
Swoją drogą zawsze gdy gram w grę z kreatorem postaci to daję młodszej siostrze do zabawy bo lubi sobie potworzyć xD i w takim Dragon Age grałem jej wytworem wzorowanym na Tom Ellisie z serialu Lucyfer na Netflixie XDDDDDDD a czasem Ciri ;)
 
Ja z kolei lubię bawić się tego typu kreatorami. Grając już 2-3h w andromedę postanowiłem zacząć przygodę od nowa, bo postać którą stworzyłem średnio mi pasowała :D
 
Mi tam kobieca V z pokazanych materiałów się podoba na tyle, że niewiele zmienię w jej wyglądzie, a może i nic...Przy kolejnym przejściu gry zapewne już się pobawię xD
Swoją drogą zawsze gdy gram w grę z kreatorem postaci to daję młodszej siostrze do zabawy bo lubi sobie potworzyć xD i w takim Dragon Age grałem jej wytworem wzorowanym na Tom Ellisie z serialu Lucyfer na Netflixie XDDDDDDD a czasem Ciri ;)

Jeżeli dobrze kojarzę (Dragon Age to jedna z moich ulubionych serii gier) to Lucyfer pojawił się długo po oficjalnej premierze gry Dragon Age: Inkwizycja (no chyba, że grałeś już w najnowszą niezapowiedzianą odsłonę :D ). PS Tom Ellis świetnie wykreowana postać w Luceferze tak a propos ;)


@Rosomak82 pewnie jeszcze nie raz się tutaj spotkamy, aby zobaczyć utworzone przez społeczność postacie :) Powstał już taki temat? Teraz to byłoby troszeczkę bez sensu :D

@''-''MOORWEN''-'' 2 do 3 godziny to jeszcze nie ma tragedii, gorzej byłoby gdyby to było 20-30 haha W Andromedzie i Dragon Aga-u oraz Mass Effect zawsze wybierałem domyślne wyglądy głównych bohaterów.

Ciekawostka: Jeżeli przenosisz save-y w serii gier Wieku Smoka możesz zobaczyć swojego bohatera z 2 części w Inkwizycji. To miłe :)

Pozdrawiam,
guma
 
Jeżeli dobrze kojarzę (Dragon Age to jedna z moich ulubionych serii gier) to Lucyfer pojawił się długo po oficjalnej premierze gry Dragon Age: Inkwizycja (no chyba, że grałeś już w najnowszą niezapowiedzianą odsłonę :D ). PS Tom Ellis świetnie wykreowana postać w Luceferze tak a propos ;)

[...]

Pozdrawiam,
guma

Owszem wcześniej trochę pograłem swoją postacią ale na serio pograłem już przy zakupie kolejnych części razem z dodatkami i to było po premierze Lucyfera xD
 
@hertores ta seria gier ma bardzo dobre dodatki więc rozumiem Cię doskonale ;)

Wracając do głównej myśli. Ciekawe czy twórcy postanowią wydawać trailery zarówno w wersji żeńskiej jak i męskiej. Wydaje mi się, że to nie jest strategią studia CD Projekt RED, ale czekam jak się sytuacja rozwinie...
 
@hertores ta seria gier ma bardzo dobre dodatki więc rozumiem Cię doskonale ;)

Wracając do głównej myśli. Ciekawe czy twórcy postanowią wydawać trailery zarówno w wersji żeńskiej jak i męskiej. Wydaje mi się, że to nie jest strategią studia CD Projekt RED, ale czekam jak się sytuacja rozwinie...
Pewnie będzie (mam nadzieję) jak w przypadku Mass Effecta, w którym pojawiły się trailery w obu wersjach.
 
Pewnie będzie (mam nadzieję) jak w przypadku Mass Effecta, w którym pojawiły się trailery w obu wersjach.
Prędzej czy później coś z fem V opublikują ,ale biorąc pod uwagę preferencje graczy przy wyborze płci bohatera to nie zdziwiłbym się gdyby Redzi skupiliby się na promowaniu gry wizerunkiem męskiego V. Dla mnie w sumie lepiej bo męski V jakoś bardziej mi przypadł do gustu.
 
@Rosomak82 ja akurat nie należę do graczy, którzy wybierają kobietę ze względu na jej atuty i wmawiają sobie, że to lepiej na nich wpływa jeżeli opowieść trwa kilkadziesiąt godzin :D
 
Top Bottom