Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
A tu już tracę nadzieję, flaszki też się robiły. Mam nadzieję, że pokażesz jak bardzo się mylę.




















 
Wtedy każdy obrazek musiałby robić osobno, a tak to sobie zaznaczył i poleciało :) Będę go bronił, bo też by mi się nie chciało.
 
Wtedy każdy obrazek musiałby robić osobno, a tak to sobie zaznaczył i poleciało :) Będę go bronił, bo też by mi się nie chciało.

Nie znam się na robieniu modów w Djinim, więc nie wiedziałem, że to taki problem :).
 
Obrazki robimy w zewnętrznych edytorach i konwerterach, Djinni(na szczęście) nie ma z tym nic wspólnego :p
@AndrewXRW, z irfanem miałem jakiś problem, XnView działa bez zarzutu :) Na pewno ma opcje obracanie przy konwersji, ale komu by się chciało szukać :p
 
Obrazki robimy w zewnętrznych edytorach i konwerterach, Djinni(na szczęście) nie ma z tym nic wspólnego :p
@AndrewXRW, z irfanem miałem jakiś problem, XnView działa bez zarzutu :) Na pewno ma opcje obracanie przy konwersji, ale komu by się chciało szukać :p

Dla mnie nie problem. Potrafię czytać obrócony tekst (jeszcze ze szkoły ;) ) to i obrazki obejrzę.
Mi IrfanView działa bez problemu. Z XnView też korzystam, ale rzadziej.
 
I jak tam? Spłatał Wam dziś ktoś psikusa?
Mam wrażenie, że poza mediami chyba coraz mniej się celebruje ten dzień - ale to może dlatego, że on okrutnie gupi jest ;) No i nie można na nim za bardzo zarobić (chyba, że w ucho za głupie dowcipy).

Nic to. Odpalam kawkę i idę popatrzeć, jak nieudolnie próbują mnie wkręcić internetowe portale.
 
Uuu, no to faktycznie.
Poblokować w banku, poprosić o duplikat (pewnie potrwa) - tak czy siak seria telefonów i wizyta w oddziale raczej niezbędna ;/
Ale może choć pogoda ładna na spacer...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom