Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
arczi said:
a jak to jest, bo z wypowiedzi nie wynika-Draghmar, Twoim zdaniem Oblivion jest dobra gra, podoba Ci sie i czy jestes w stanie ja polecic innym fanom, niekoniecznie fanom morrowinda?
Oblivionek nie jest taki zły, sam się trochę na Xboxie zagrywam, moje osiągnięcia w linku w moim podpisie. Ogólnie mam już 60h gry i nie ruszyłem głównego wątku prawie, a to w sumie dzięki Xboxowym "achievementom", gdzie dostaje się punkty za równe osiągnięcia w grze. Na PC pewnie pobocznych questów bym nie ruszył.
 
a ja mam takie pytanko: czy można gdzieś pobrać lepszą jakość ostatniego filmku, który swoją drogą został zrobiony świetnie. Na ign trzeba byc zarejerstowanym...
 
leśny TROLL said:
Ps. żeby daleko nie szukać gra która odmiosła sukces mimo słabej grafiki to na przykład Ski jumping lub tetris , arkanoid( ciągle powstają klony) a z crpg między innymi diablo 2 ( nie miało oszałamiającej grafiki a mimo to było niesamowicie grywalne i mój pentium 200MMX bez akceleratora uciągnął ją jakoś
Zgadzam się z tobą w 100%, DSJ, odmiany tetrisa i arkanoida dalej osiagaja wielkie sukcesy... tylko w troszeczke innej lidze. Te gry nie sa promowane i koszt produkcji tych gier jest smiesznie mały w porówniu przynajmiej z wiedzminem(wszak na naszym rynku takie hit jak "kurka wodna" i maluch race tez odniosły sukces). Masz tez racje co do wymagań im są miejsze tym wiekszy rynek zbytu dla danej gry... ale niestety jest też brutalna prawda, jeżeli mnie stać mnie na jakis nowszy sprzęt to też marne szanse, że stać mnie bedzie i bede chcial kupic sobie orginalna gre. A wasza argumentacja z Obkiem jest troche dziwna gra zwróciała na siebie taka uwage najbardziej przez grafike(chociaż i bez grafiki było by o niej głośno). Ale niestety wiedzmin nie jest znaną seria gier ani nie pochodzi z jakiej bardzo znanej stajni jak Blizz. Dlatego jednya szansa zwrócenia na siebie uwagi przed premiera jest właśnie jak najlepsza grafika(chyba zgdzicie sie że dzis wlasnie ona ma najwiecej do powiedzenia w kwesti sprzedawalnosci danej gry- szmira z piekną grafika i tak sie jakos sprzeda ) albo jakies nowatorskie rozwiazania które i tak sa zawsze sciśle powiazane z grafiką. Mozna sie też pokusić o stwierdzenie że przecież moze zwrocic na siebie uwage fabuła, klimatem itp. itd... tylko ile ostatnio ponoć "wielkich" tytułów przechwalało sie tymi argumentami i co z tego zawsze wychodzi?
 
Averom Demous said:
Tak na takiej stronie jednej ... ciężko ją znaleźć i nie dziwie Ci się bo sam pewnie też bym nie znalazł... www.thewitcher.com A tak pozatym to witam na forum :D
Dziekuję za powitanie, podziwiam poczucie humoru :pnie moglem znaleźć tego pliku naprawdę:p a tak na serio to chodzi mi o wersję 70 mb ktora ma lepszą jakość(zapewne)...
 
Moim zdaniem to wynika z różnej kompresji.. A co do jakości to np filmik z naszej strony ma wyższą rodzielczość od tego z ign.. Jak ściągne ten z ign to dam ci znać który ma lepszą jakość
 
Ktoś tu mówił, że mu "Diablo 2" poszło na pentiumie 200 megaherców, to co powiecie na to, że u mnie poszło na pentium 133 megaherców jedno megowej karcie graficznej i karcie dźwiękowej Sondblastr PCI 64, przy dysku twardym 850 megabajtów i cd romie o prętkości 32 i co wy na to?
 
Screeny z miastem rewelka - są dokładnie takie jakich oczekuje, nie wymuskane miasto niczym spod igły tylko realne, podniszczone i tworzące klimat. Wiem,że wszystko nie może być jak w książce ale Foltest chadzając po pałacu deptał słomę a nie błyszczące posadzki no ale wtedy nie można by pokazać efektów W każdym razie miasto wygląda bardzo dobrze.
 
heh miasto bardzo dobne ale za to wieza jest boska jesli bedzie więcej takich bajerow to bede w niebeo wziętyi całkiem ciekawie wygląda screen pokazujący zmiany w grafice spora roznica
 
No wlasnie ale sa to zmiany po nalozeniu tych efektow do calosci grafiki w grze, czy jest to raczej roznica pomiedzy minimalnym i maksymalnymi ustawieniami graficznymi (na czas obecny)?
 
mi sie wydaje ze są to zmiany jakie nałozyli na gre bo nie wyglada mi to na rozbieznosc miedzy max a min a z resztą ta pierwsza częsc screena musi byc z poczatkowego okresy bo stoi tam Berengar(czy jakos taka jak wiadomo odpadł on jako głowny hero
 
Powtórzę to, co napisałem w komentarzu. Wpierw screen:http://media.pc.ign.com/media/682/682220/img_3543928.htmlTeraz: Po co ten "refleks" pośrodku kostki brukowej? Takie coś byłoby ok np. w symulatorze lotu na "oszkleniu" kokpitu. A tu nie ma nic. Tylko glow od słońca, a i od tego glowa nie dzieli nas jakiś kokpit czy co... Na dodatek brzydko te "kropy" wyszły.
 
Eddie said:
No wlasnie ale sa to zmiany po nalozeniu tych efektow do calosci grafiki w grze, czy jest to raczej roznica pomiedzy minimalnym i maksymalnymi ustawieniami graficznymi (na czas obecny)?
Ten pierwszy screen ma ponad 2 lata, to wlasciwie jeszcze byla Aurora z wylaczonymi tile'ami i kilkoma malymi zmianami. Drugi to juz nasz renderer.
 
Zbiku said:
Eddie said:
No wlasnie ale sa to zmiany po nalozeniu tych efektow do calosci grafiki w grze, czy jest to raczej roznica pomiedzy minimalnym i maksymalnymi ustawieniami graficznymi (na czas obecny)?
Ten pierwszy screen ma ponad 2 lata, to wlasciwie jeszcze byla Aurora z wylaczonymi tile'ami i kilkoma malymi zmianami. Drugi to juz nasz renderer.
ale też ma już chyba z rok, co nie?
 
tyrranos said:
ale też ma już chyba z rok, co nie?
Spostrzegawczy jestes :). Musialbym zapytac grafikow, zeby miec pewnosc, ale na moje oko to jest z wakacji zeszlego roku.
 
Top Bottom