Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Ale to jest chyba taki "trailer poboczny", a główny trailer jeszcze nie został pokazany nam i pewnie udostępnią go nam po E3.Mi też im dłużej oglądam coraz bardziej się podoba, szczególnie sama końcówka, gdy lektor podkreśla słowa "a few", a do tego zarąbisty podkład muzyczny....masa.
 
Jezeli chodzi o styl to skojarzył mi sie troche z shogunem total war a to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze
 
Eddie said:
Hmm no mnie tez sie podoba (z wyjatkiem lektora), ale jesliby mial to byc jedyny trailer pokazany na tegorocznych E3, to o Wiedzminie chyba nikt by za wiele po nich nie mowil. Badz co badz, w tej chwili najbardziej doceniane sa chyba zaawansowane technicznie trailery, a ten sie do takich nijak nie zalicza. Co nie zmienia faktu, ze w moim odczuciu jest bardzo fajny, ale raczej jako ciekawostka.
Powiem tyle: po E3 bardzo sie zdziwicie. Wiecej niestety zdradzic nie moge
 
zmieniliscie koncepcje gry i teraz zamiast w 3D będziemy sterowac szkicami a przeciwnicy będa kukiełkami z doklejonymi mieczami
 
albo gra bedzie miała teraz tytuł THE WITCHER IN SPACE i Geralt w stylowym kosmicznym kombinezonie bedzie bronił swiata przed zagłada ze strony zmutowanch kaczek z dwiema głowami a zamiast miecza Wiedźminiskiego bedzie miał miecz swietlny z wyzutnmia rakietno co trzeba isc z biegiem czasu Edit--------->albo szokująca decyzja gra wyjdzie tylko na konsole X360 a pecetowcy moga sie ugryzc w wiadome miejscealbo poprostu podadza jakas zaskakujacego wydawce gry na zachodzie (Microsoft hehe)
 
ja wiem, ja wiem!!!Głównym bohaterem nie będzie Geralt, ale żebrak w Wyzimie. Będzie walczył z biedą dwoma kijami biedackimi, a z przed groźniejszymi przeciwnikami będzie zażywał specjalne miksturki z denaturatu i kałuży..... Taki "RPG Redefined"
 
Zbiku said:
Powiem tyle: po E3 bardzo sie zdziwicie. Wiecej niestety zdradzic nie moge
Na to licze. Tzn. ze sie zdziwimy (pozytywnie, rzecz jasna ), a nie ze nie mozesz zdradzic nic wiecej.
 
Aranthar said:
ja wiem, ja wiem!!!Głównym bohaterem nie będzie Geralt, ale żebrak w Wyzimie. Będzie walczył z biedą dwoma kijami biedackimi, a z przed groźniejszymi przeciwnikami będzie zażywał specjalne miksturki z denaturatu i kałuży..... Taki "RPG Redefined"
Ok, to ja zdradze. Głównym przeciwnikiem będzie czarnoksiężnik o imieniu... Fallen Zen!!Głosu będę mu użyczał ja, ewentualnie Dziadu. Przepraszam zarząd CDPR za ten przeciek, możecie mi obciąć to z pensji.
 
To co proponuje Aranthar brzmi jak "Jakub Wędrowycz: Łap za kosę" cRPG.Skoro juz robicie gry na podstawie polskiej fantastyki, to czemu nie Swoją drogą, Feliks W. Kres czeka...
 
Fallen Zen said:
Ok, to ja zdradze. Głównym przeciwnikiem będzie czarnoksiężnik o imieniu... Fallen Zen!!Głosu będę mu użyczał ja, ewentualnie Dziadu. Przepraszam zarząd CDPR za ten przeciek, możecie mi obciąć to z pensji.
A każdy kto go pokona dostaje bana na forum??? A końcowy filmik to prawdziwy Fallen wyskakuje na ekran monitorka i ostatkiem sił wpuszcza nam w akcie zemsty wirusika do windowsa.....
 
Cały czas trwają rozmowy Yarpen Informacja dotycząca wydawcy jest jedną z najważniejszych jakie dotyczą naszej gry więc jak tylko cos będzie wiadomo to od razu podamy to do Waszej wiadomości. Być moze w czasie E3 coś się wykrystalizuje, ale (oczywiście ) nie mogę obiecać żadnych konkretów w tej chwili.
 
Top Bottom