Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Wiesz co Geno wydaje mi się że ten shot z Geraltem stojącym jest najaktualniejszy - choćby dlatego że wygląda najbardziej profesjonalnie z wszystkich, srebrny miecz tak jak zapowiadali wygląda na krótszy bo nie wystaje zza pleców itd. Oby tak było :)Edycja:Ale jaja! Nie zauwazyłem tego wcześniej ale srebrny jest teraz po prawej stronie. Wcześniej było odwrotnie.
 
Tak i dodatkowo widać już zdobienia na paskach skórzanych oraz rękojeści srebrnego tudzież kolory eliksirów są zróżnicowane - myślę że to moze być coś w okolicach finalnego modelu :)
 
Właśnie - ciekawa sprawa z tymi ustawieniami - raz z lewej , raz z prawej...."combinują" cosik...tak czy inaczej model stojący jako całość dla mnie jest genialny - nie mam się chyba do czego przyczepić
 
Lewo - ideał. Prawo - no cóż, nie będę mówił może, bo jeszcze ktoś się obrazi...Nie jest źle, ale jakbym miał wybierać, to bez wahania wybrałbym lewą buźkę, no po prostu idealnie do Geralta pasuje, a ta po prawej, to tak, jakby to był inny, młodszy wiedźmin...
 
chlopaki zwroccie uwage ze na tym http://vnmedia.ign.com/screenshots/nw/65053035.jpg screenie miecz stalowy wcina sie jakby w rzemien ,gdyby tak nie bylo widzielibysmy chyba cala krawedz miecza w miejscu gdzie styka sie z rzemieniem _a nie widac no chyba ze chwile wczesniej geralt walczyl jak lew i po skonczonej walce schowal miecz z takim impetem ze poprzycinal troche rzemien
 
wanan said:
chlopaki zwroccie uwage ze na tym http://vnmedia.ign.com/screenshots/nw/65053035.jpg screenie miecz stalowy wcina sie jakby w rzemien ,gdyby tak nie bylo widzielibysmy chyba cala krawedz miecza w miejscu gdzie styka sie z rzemieniem _a nie widac no chyba ze chwile wczesniej geralt walczyl jak lew i po skonczonej walce schowal miecz z takim impetem ze poprzycinal troche rzemien
Nad kilzjami pewnie jeszcze pracują cały czas - zresztą na innych screenach widać np. jak włosy kolidują z kołnierzem....ale to są statyczne screeny w ruchu jest to trudniejsze do zauważenia....
 
WOWGeralt jesy wspanialy. I w koncu jego twarz wyglada dobrze : nie jest podobna do M.Z i nie jest za mloda Nowy screen jest spox. Duzo lepszy od paru ostatnich Triss tez wyglada niezle
 
mówisz o tym screenie z walką? (napisz co przedstawia bo mi linki nie działają) No i który geralt? ten z CDA czy ten z lewej? Mi bardziej odpowiada ten z CDA, który jest po prawej.
 
Czarny Marian said:
Khaine said:
W związku z tym mam pytanie do Panów z CDPR:Czy TEN model Geralta jest ostateczny/najaktualniejszy ?
To starsza, nieaktualna wersja twarzy Geralta, widzieliście ją w trailerze.
To jaka jest w koncu aktualna ? Bo juz sie pogubilem Yarpen --> jak Ci link nie dziala, to go wlacz i zaraz potem daj odswiez. Mi pomoglo
 
Geno said:
Obraze z Geraltem w lesie - miażdży ! Drugo z Geraltem z powiększeniu również i na nim w przeciwnieństwie do tego na którym kuca długość miecza nie wygląda drażniaco. Czarodziejka też rządzi ale mam nadzieję,że to akurat nie Triss -? ona miała opoarzenia po Sodden i nigdy nie pokazywałą dekoltu i chyba ruda była
To wciąż ten sam miecz(stalowy).
 
Jest idealna!!! bez dwóch zdań... a jeśli jeszcze coś poprawiają no to ja myśle że ta gra ma przed sobą "świetlaną przyszłość"
 
Top Bottom