Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
mi osobiscie podobał się ten filmik potrzeba tylko troche poprawek (zwłaszcza styl grupowy) i bedzie fajno podobał mi się zwłaszcza rozwój postaci jest czysty i przejzysty ale walka tez ciekawie wygląda
 
A ja mam taką uwagę - rozumiem, że Geralt jest praworęczny, ale jak pije jakiś eliksir to mógłby sobie lewą ręką pomóc bo jeszcze sobie mieczem ucho obetnie Da się coś z tym zrobić panowie i panie w CDPR?
 
Wygląd ekranu bohatera wygląda fatalnie, świeci wszystkimi kolorami tęczy...Przyjrzałem sie mu dokładnie i doszedłem do wniosku że rozwój postaci będzie prostacki :/ Nie polega on na niczym więcej niż na wykupywaniu kolejnych poziomów drzewek umiejętnosci :/ Nawet podstawowe cechy takie jak siła czy inteligencja są w postai drzewek. Miałem nadzieje stworzyć swoją jedyna i niepowtarzalną postać, ale zanosi się na to że nie będzie mi to dane. Reputacja również przedstawiona jest w postaci prostego poska u dołu ekranu :/ Nie ważne co w danym mieście czy miejscu zrobiliśmy, wszedzie jest taka sama.Nie jest nawet podana suma zdobytego doświadczenia...Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam w tego typu grach wszelkiego rodzaju tabelki, wykresy i duperelki a tego najwyraźniej w Witcherze zabraknie. Strasznie jestem zły bo spodziewałem się czegoś więcej.Po tym jak obejrzałem trailery z Obliviona moge stwierdzić że na obecnym poziomie to gra zdecydowanie bardziej rozbudowana i skomplikowana.Witcher w moich oczach zamienia się w zwykłego h&s chcącego być czymś więcej
 
Ja tez po prezentacji E:IV mam juz swojego faworyta i nie jest to Wiedzmin, ale nie martwcie sie CDPRS, E:VI bedzie na gwiazdke wiec macie pol roku na doszlifowanie pewnych aspektow.
 
I do tego trochę spoźniona przecież wszystko to było wiadome po E3 w maju.poza tym od kiedy RPG składa się z tabelek i wykresow, zgadzam się że najprawdopodobniej ich zabraknie i dobrze bo one do grania nie są potrzebne. Towrcy od począdku mowili że stawiają na prostotę sterowania itp
 
MasPingon said:
Wygląd ekranu bohatera wygląda fatalnie, świeci wszystkimi kolorami tęczy...Przyjrzałem sie mu dokładnie i doszedłem do wniosku że rozwój postaci będzie prostacki :/
Chyba musimy przestać pokazywać cokolwiek zatem. Bo mimo, że grę cały czas robimy, i wielu rzeczy jeszcze nie ma, to takie wypowiedzi na serio mnie irytują. Cały interfejs widoczny na filmikach to placeholder (zastępczy), a traktujesz to tak, jakby w tej postaci miało na płyty być tłoczone.Potem się inni dziwią dlaczego tak mało pokazujemy, a robimy to znacznie częściej niż inne firmy, nastawiając się właśnie na krytykę, że tak będzie w finalnej wersji.
 
W pełni cię Fallen rozumiem, jednakowoż taka krytyka mam nadzieję, że w jakiś sposób będzie wam pomocna w tworzeniu gry. Po prostu trzeba to jakoś przełknąć, że niektórzy niestety nie rozumieją co to są wczesne fazy tworzenia gry i nie wszystko od razu jest w wersji finalnej. Mam nadzieję jednak, że nie przestaniecie pokazywać co jakiś czas czegoś nowego
 
Ja mam nadzieje że nie, i że będzie to jeszcze lepiej wyglądało. IMO nie mieli jeszcze czasu jej zaimplementować więc myślę że zobaczymy nowe ciosy dopiero w okolicach stycznia no chyba że się myle.Btw Mała prośba niech geralt gdy pije jakąś miksturę przekłada miecz do drugiej ręki, jeszcze sobie oko wybije biedaczyna
 
Heh, nie obrazaj sie Fallen i nie irytuj bo jest to dział forum dyskusyjnego gdzie kazdy moze podzielic sie swoją opinią na temat najnowszych materiałów...Poza tym zdajesz sobie chyba sprawe ze wszyscy tu zyczą waszej powstającej grze jak najlepiej,więc widząc cos co wpływa ujemnie na jej jakośc mówimy o tym i wytykamy...A ostrzeżenia w stylu "chyba musimy mniej pokazywać" i "takie wypowiedzi mni irytują" jest raczej dziwne...Jesteś swiadom potencjału gry którą współtworzysz ,więc dziwi mnie ze bierzesz na serio głupie narzekania dotyczące wstępnej wersji interfejsu...Zgodze sie natomiast z Pingonem w kwestii reputacji(jesli finalnie ma ją prezentować ten jeden biedny pasek)miałem nadzieje na cos bardziej rozbudowanego(znów porównam do kochanego Fallouta2).Drzewka mnie nie rażą a walka wygląda ślicznie.Bez niepotrzebnej irytacji panie Zen i robić swoje tak jak dotychczas,a zatrzęsiecie rynkiem
 
Fallen Zen said:
Chyba musimy przestać pokazywać cokolwiek zatem. Bo mimo, że grę cały czas robimy, i wielu rzeczy jeszcze nie ma, to takie wypowiedzi na serio mnie irytują. Cały interfejs widoczny na filmikach to placeholder (zastępczy), a traktujesz to tak, jakby w tej postaci miało na płyty być tłoczone.Potem się inni dziwią dlaczego tak mało pokazujemy, a robimy to znacznie częściej niż inne firmy, nastawiając się właśnie na krytykę, że tak będzie w finalnej wersji.
Czym ty sie przejmujesz? Nie mozesz ukarac fanow, bo jakis tam Chlopek chcial wzbudzic zainteresowanie zlosliwą krytyką. - cholera, I nawet mu sie to udalo. Swiadczy tylko o tym, ze nie ma "zielonego pojecia". Na postawie kilku minutowego materialu roboczego wydawac tak miazdzacą opinie - sam siebie osmieszyl. To tak, jak bys komus pokazal plemnik, a on powiada - jakie brzydkie dziecko. Moj typ na przyszlosc - IGNORE!
Nagi_Szopen said:
Zgodze sie natomiast z Pingonem w kwestii reputacji(jesli finalnie ma ją prezentować ten jeden biedny pasek)
...ten biedny pasek to tez placeholder.
 
Fallen Zen said:
MasPingon said:
Wygląd ekranu bohatera wygląda fatalnie, świeci wszystkimi kolorami tęczy...Przyjrzałem sie mu dokładnie i doszedłem do wniosku że rozwój postaci będzie prostacki :/
Chyba musimy przestać pokazywać cokolwiek zatem. Bo mimo, że grę cały czas robimy, i wielu rzeczy jeszcze nie ma, to takie wypowiedzi na serio mnie irytują. Cały interfejs widoczny na filmikach to placeholder (zastępczy), a traktujesz to tak, jakby w tej postaci miało na płyty być tłoczone.Potem się inni dziwią dlaczego tak mało pokazujemy, a robimy to znacznie częściej niż inne firmy, nastawiając się właśnie na krytykę, że tak będzie w finalnej wersji.
Oceniam tylko to co widze.Chyba właśnie po to istnieje ten topic aby podzielić się ze wszystkimi swoją opinią na temat screenów i trailerów które się obejrzało??Nie rozumiem dlaczego jesteś Fallen tak cięty na krytyke, chyba przyzwyczaiłeś się do tego że wszyscy(z małymi wyjątkami) słodzą tu CD Projektowi. Skoro widze ekran bohatora, który lekko mówiąc niezbyt mi się podoba, to nie zastanawiam się czy to już finalna wersja czy może coś zmienicie.Poprostu wyrażam swoją opinie.Przepraszam, że ośmieliłem się skrytykować Witchera,nie wiedziałem że to forum wzajemnej adoracji. Dziwne, że jeżeli ktoś wyrazi opinie w samych superlatywach nikt nie odpowiada "Jezu, jaki ty jesteś irytujący, przecież to placeholder".Der Tapfere- oszczędź sobie głodne teksty o wzbudzaniu zainteresowania, bo najwyraźniej ty masz z tym największe problemy. Nie życze sobie takich wycieczek w moją strone fanboyku
 
MasPingon said:
Chyba musimy przestać pokazywać cokolwiek zatem. Bo mimo, że grę cały czas robimy, i wielu rzeczy jeszcze nie ma, to takie wypowiedzi na serio mnie irytują. Cały interfejs widoczny na filmikach to placeholder (zastępczy), a traktujesz to tak, jakby w tej postaci miało na płyty być tłoczone.Potem się inni dziwią dlaczego tak mało pokazujemy, a robimy to znacznie częściej niż inne firmy, nastawiając się właśnie na krytykę, że tak będzie w finalnej wersji.Oceniam tylko to co widze.Chyba właśnie po to istnieje ten topic aby podzielić się ze wszystkimi swoją opinią na temat screenów i trailerów które się obejrzało??Nie rozumiem dlaczego jesteś Fallen tak cięty na krytyke, chyba przyzwyczaiłeś się do tego że wszyscy(z małymi wyjątkami) słodzą tu CD Projektowi. Skoro widze ekran bohatora, który lekko mówiąc niezbyt mi się podoba, to nie zastanawiam się czy to już finalna wersja czy może coś zmienicie.Poprostu wyrażam swoją opinie.Przepraszam, że ośmieliłem się skrytykować Witchera,nie wiedziałem że to forum wzajemnej adoracji. Dziwne, że jeżeli ktoś wyrazi opinie w samych superlatywach nikt nie odpowiada "Jezu, jaki ty jesteś irytujący, przecież to placeholder".
Mi chodzi bardziej oto, że oceniasz rzeczy, po których od razu widać, że są tymczasowe, jak np. interfejs (w obecnej wersji nie powiem jak on wygląda, bo gorszy być nie może). Dużo osób krytykuje tu Wiedźmina, i jakoś się ich nie czepiam. Dopóki krytyka jest konstruktywna bardzo chętnie jej wysłuchamy. Dzięki! No i przepraszam za to sformułowanie o irytacji, ale poniosło mnie.
 
Dwa spostrzezenia:- typowe bledy graficzne jak: miecz przechodzacy prze glowe albo plecy, nie wastepuja, albo nie rzucaja sie w oczy. Ale, w pewnym momencie pod koniec filmu, Geralt byl pokazywany od tylu. Wtedy bylo widoczne, ze jego wlosy byly przedzielone przez kolnierz kuszuli w nienaturalny sposób. - jak wlasciwie trzymaja sie te dwa miecze na placach Geralta? Co jest przewidziane w wersji ostatecznej? Pochwy (...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie... ), czy cos innengo?Mi sie wydaje, ze ten ktos, kto Geraltem sterowal, potrzebuje jeszcze wiecej wprawy, aby walka byla bardziej plynna. Tu ma sie wrazenie, ze Geralt bardzo kaotycznie walczy. To nie jest wina slabego MC, tylko "marnego" gracza - moim zdaniem.Ruchy Geralta sa bardzo plastyczne i naturalne. Efekty w, jak i na wodzie, odbijanie sie jej na murach, plywajace na wodzie beczki, biegajace szczury, nawet brod widoczny na dnie kanalizacji - to poprostu przyjemnosc dla oczu! Mój ulubiony moment, to ten, w którym widac iskrzenie miecza.
 
Der Tapfere said:
Mi sie wydaje, ze ten ktos, kto Geraltem sterowal, potrzebuje jeszcze wiecej wprawy, aby walka byla bardziej plynna. Tu ma sie wrazenie, ze Geralt bardzo kaotycznie walczy. To nie jest wina slabego MC, tylko "marnego" gracza - moim zdaniem.
Hehe, na obu filmikach grałem ja. Nie mnie problem był raczej natury płynności, w tle pracował m.in. program do zgrywania obrazu no i kurcze FPS nie był zadowalający, a wtedy trudno trafiać. Nie mniej starałem się
 
Jedyna recz jaka mi się osobiście nie spodobała to krew buchająca z przebitego utopca na wysokość chyba około metru. Wierzę jednak, że mały błąd zostanie poprawiony. Całość jednak robi miłe wrażenie dla oka, w odróżnieniu od innych formuwiczów uważam, że rozwój postaci jest przejrzysty i prosty w obsłudze i nie powinnien być zmieniony.
 
Mi ogólny zarys rozwoju postaci się podoba, niemniej zapewne jeszcze i w nim zostanie wprowadzone kosmetyczne poprawki i będzie to wyglądać jeszcze lepiej. A co do inetfejsu głównego to już tak nie narzekajcie, przecież w porównaniu z tym z ubiegłego roku już widać zmiany in plus.
 
Pomyslec, ze nie wierzylem kiedy sie dowiedzialem, ze polowa polskiego spoleczenstwa nie rozumie slowa pisanego :). Interfejs jest TYMCZASOWY. Nie ma co narzekac ani chwalic ani w ogole w jakikolwiek sposob komentowac, bo on bedzie wygladal zupelnie inaczej.
 
Top Bottom