Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Równie dobrze można by powiedzieć, że wszystko jest tymczasowe, w związku z czym nie ma sensu jakiekolwiek komentowanie...czegokolwiek
 
Rozumie,wygląd interfejsu jest tymczasowy.Ale czy chodzi tu o jego tymczasową estetyke czy np o ilość cięć i umiejętności...Czy mamy spodziewać sie ich wiecej i rozwijanych na innych zasadach czy bedzie to rozwiązane tak jak widzieliśmy?Czy za reputacje bedzie odpowiadał jeden pasek ,czy bedzie to system bardziej złożony?itd...Będe bardzo wdzięczny za rozwianie wątpliwości.
 
Hmm... czy zauwarzyliściem, że w czasie cut sceny w ktorej wiedzmin idzie do Kościogłowa to trze mieczem o scianę kanału... lecz zaraz po tym gdy zmienia sięwidok kamery odległość między Geraltem a ścianą jest o wiele większa i o sumie jego miecz z tej odległosci nie powinien nawet smyrdnąć sciany ? ( ten sam motyw jest juz na kilku filmiklach ekranizujacych te scene )
 
Zbiku said:
Pomyslec, ze nie wierzylem kiedy sie dowiedzialem, ze polowa polskiego spoleczenstwa nie rozumie slowa pisanego :). Interfejs jest TYMCZASOWY. Nie ma co narzekac ani chwalic ani w ogole w jakikolwiek sposob komentowac, bo on bedzie wygladal zupelnie inaczej.
Nie musiasz się tak bulwersować, nasze wypowiedzi mogą czasem Was irytować i doprowadzać do szewskiej pasjii, ale i tak dziękujemy Wam bardzo za to co zrobiliście i co dalej zrobicie.
 
Zbiku said:
Pomyslec, ze nie wierzylem kiedy sie dowiedzialem, ze polowa polskiego spoleczenstwa nie rozumie slowa pisanego :). Interfejs jest TYMCZASOWY. Nie ma co narzekac ani chwalic ani w ogole w jakikolwiek sposob komentowac, bo on bedzie wygladal zupelnie inaczej.
Chciałbym,żeby to byłą tylko połowa. To kiedy zabieracie się za regulację fizyki?
 
MasPingon said:
Wygląd ekranu bohatera wygląda fatalnie, świeci wszystkimi kolorami tęczy...Przyjrzałem sie mu dokładnie i doszedłem do wniosku że rozwój postaci będzie prostacki :/ Nie polega on na niczym więcej niż na wykupywaniu kolejnych poziomów drzewek umiejętnosci :/ Nawet podstawowe cechy takie jak siła czy inteligencja są w postai drzewek. Miałem nadzieje stworzyć swoją jedyna i niepowtarzalną postać, ale zanosi się na to że nie będzie mi to dane.
Słuchaj - ale gdzie słyszałeś jakieś zapowiedzi o super-hiper rozbudowanym systemie rozwoju postaci? Ja pamiętam początkowe zapowiedzi, gdzie o rozwijaniu postaci pisano, że... będzie, ale to nie ona będzie głownym elementem gry - wręcz przeciwnie: w założeniach miała zajmować jak najmniej naszego czasu, tak aby wczuć się w świat gry zamiast wczytywać się w tabelki.Ale faktem jest, że nikła liczba ciosów połączona z brakiem możliwości ich dowolnego doboru do sekwencji to spore ułatwienie, uproszczenie etc.Co do reputacji... Cóż - w Arcanum, grze naprawdę świetnej pod względem fabuły i konstrukcji świata, też coś takiego było - z tym, ze wskazywała to wskazówka ciśnieniomierza (czy czegoś podobnego), więc nie wiem, co wg ciebie miałoby tam być.A co do interfejsu - kiedy w sieci pojawił się pierwszy filmik z E3 i ktoś pochwalił ergonomicznośc interfejsu, Fallen zaraz sprostował, że to tylko tymczasowe rozwiązanie, więc twoja krytyka jego postawy nie jest do końca uzasadniona.
 
Kilka osób zastanawiało się jak te miecze trzymają się na plecach Geralta. A pamiętacie może, jak pokazywali w TV ludzi, którzy trzymają na sobie żelazka, noże, widelce i inne takie? Może Geralt też ma takie zdolności?
 
Z tego co pamiętam to jeden z mieczy, chyba trzyma się na czymś w stylu magnesu A poza tym w końcu można było obejrzeć tryb widzenia w ciemności, i na nareszcie zostało to rozgraniczone z widzeniem termowizyjnym. Teraz widzenie w ciemności w końcu jest w takiej pięknej szarości, jak dla mnie OK.
 
Wiem o tym doskonale, niemniej właśnie ta o mniejszej mocy bardziej przypadła mi do gustu, a ta mocniejsza niech już sobie będzie, grunt że istaniej możliwość korzystania z jej słabszego odpowiednika.
 
Imo tego słabszego odpowiednika wogle nie powinno być przecierz wiedźmin bardzo dobrze widzi w nocy m.in dzięki kocim oczom tj z pionowymi źrenicami i żeby zobaczyć taki efekt nie powinien potrzebować mikstury.I tu mam pytanie czy Geralt będzie widział w ciemności bez pomocy mikstur. Stopień rozszerzenia źrenic można by regulowac np scrollem w myszce(choć rwnie dobrze mogłoby to być automatyczne).dzięki temu nie raziło by nas słońce i widzielibyśmy w nocy, bo jakoś urzywanie mikstur po gołym niebem (kiedy mamy kocie oczy) jest trochę nielogiczne Mikstury świetnie nadają się do jaskiń jakiś głębszych kanałow, tam gdzie promienie słoneczne nie docierają w wystarczających ilościach.
 
Avallac`h -> to jest właśnie jeden z elementów, które mają sprawić, ze bedziesz się bawić, a nie symulować życie wiedźmina. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale inaczej wiedźmin byłby "ciut" mocny...
 
Ja widzę element ktory prawdopodobnie będzie mnie irytował zamiast bawić Tak samo irytowało bymnie zwiększenie stopniowe szybkości poprzez mikstury( bo gdyby wiedźmin był normalnie szybszy to mogłby byc ciut za mocny dlatego normalnie niech będzie tak szybki jak człowiek nie bardziej.)
 
Nie przesadzajmy... ale akurat ten przykład z rolką jest bardzo dobry. Zgadzam się w pełni z opinią Yarpena na tę sprawę.
 
Nie wiem jak wy, ale mnie kontrolowanie odruchów warunkowych jakoś nie grzeje, a ziębi. Bo to niby wtedy ma być realizm? Mnie by tam wystarczyło odpowiednia wizualizacja tego (znaczy się: patrzący pod słońce wiedźmin po chwili widzi doskonale, ponadto jakbyśmy mogli widzieć zarysy wrogów w ciemnościach - fani książek jakoś to sobie wytłumaczą, zwykli gracze będą woleli wypić eliksir dla lepszego widzenia).
 
Zgoda, jeśli chodzi o grywalność i o przeciętnego gracza to może i lepiej jeśli może to regulować za pomocą mikstur. Jednakowoż jak dla mnie pomysł sam w sobie (z rolką) był dobry.
 
Jak już pisałem efekt nie musi być na siłę regolowany przez gracza (rownie dobrze może być automatyczny z patrzeniem pod słońce i widzeniem w nocy włącznie) byle by był.Nierozumiem po prostu po co odbierać wiedźminom ich "naturalną " zdolność, ktora wynika z budowy oka na rzecz jakieś mikstury, przecierz to spowoduje zatarcie się rożnicy między wiedźminem a pierwszym lepszym bohaterem fantasy potrzebującym rożnych eliksirow do widzenia w ciemności i nie tylko.
 
popieram pomysł z automatycznym dostosowaniem się widzenia był by to ciekawy efakt zwłaszcza jesli np. po szybkim wyjsciu z cienia oslepia nas na chwilke i zmusi nas do stopniowego wchodzienia na słonce tak przynajmniej mi się wydaje (jesli powiedziałem cos zle nie bądzicie zbyt okrutni dobze )
 
Top Bottom