Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Yarpen -> to jest metal?? znaczy sie, tam tak rycza do mikrofonu, ze az ciarki przechodza czy tak fajnie brzdynkaja na instrumentach??
 
metal, ale nie ryczą, facet ma wysoki głos, robi z nigo świetny użytek, pozatym są to w sumie początki więc nie jest to w ogólle ciężkie i można normalnie słuchać. spróbuj, warto - zwłaszcza keeper of the seven keys, part 2, bo dark ride jest o wiele cięższe.
 
te part 2 to jest cala plyta?? wpisalem w wyszukiwarce helloween - part 2, i wyszukalo pare tytulów: Dr. SteinWe got the rightsave usmarch of timethe departedi want outkeeper of the saven keys
 
Lista utworów z keepera, part 2. 1Invitation& nbsp;2 Eagle Fly Free 3 You Always Walk Alone4 Rise And Fall5 Dr. Stein 6 We Got The Right 7 Save Us 8 March Of Time9 I Want Out 10 Keeper Of The Seven Keyspogrubiłem ci najlepsze.
 
Z klasyki metalu to jedynie Metallica i Black Sabath; Iron Maiden jakoś nigdy mi nie przyadło do gustu... no może kilka kawałków, ale nic poza tym. Ale chyba jednak więcej słucham rock'a niż metalu... ostatnio słuchałem Blinka, Sum, Guano Apes... ale również kiedyś, jakoś tak przypadkowo usłyszałem jakiś kawałek mało znanego zespołu metalowego Soundproof, niezgorszy...Btw. w końcu jakiś temat dla Yarpena
 

Rioo

Forum veteran
kawałek Nightwish pasujący do rpg to zdecydowanie Moondance, utwór instrumentalny bez wokalu, ale jaką ma dusze! może troche z racji teledysku jeszcze warto by dorzucić Over the hills and far away i utwór śpiewany przez Tarje Turunen (wokalistke NIghtwish ) i Mike'a Kesici - Leaving you for meZ Once bardziej mi sie podoba oklepane w radio I wish i had an angel, Dark Chest of Wonders i Dead Garden a z muzyki nie rockowo-metalowej to niepodzielnie króluje u mnie Moby , oprócz niego: Faithless, ATB, Fatboy Slim
 
Tibor said:
Kiedyś słuchałem Myslovitz, ale ostatnio z rockiem ten zespół moim zdaniem ma mało wspólnego... a ta nowa płyta jest taka sobie "Skalary, mieczyki, neonki"(czy jakoś tak), słyszałem kilka utworów w Radio Bis...
Akurat ta płyta zawiera w większości (poza bodaj czterema kawałkami) wyłącznie kompozycje instrumentalne. Moją ulubioną płytą jest "Miłość w czasach popkultury". Polecam ją każdemu z czystym sercem. To z niej pochodzi kawałek "Długość dźwięku samotności" ("I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat").
 
wlasnie mnie interesuja kawaki bez wokalu, bardzo prosilbym o takie, ale i bez glosnego walenia w gitare. Jestem teraz na etapie robienia wlasnej strony poswieconej fantastyce, robilem juz kila, ale o innej tematyce. Wzuce na ta strone piosenke, ktora mi sie podoba i jaka jest najlepsza do RPG moim zdaniem, mozecie sobie zassac
 
Jeśli chodzi o dobre instrumentalne utowry to tak jak już wspomniał Rioo - Moondance Nightwish'a; również słyszałem ten utwór, jest wspaniały, i faktycznie ma w sobie to coś Ewentulanie niektóre kawałki Theriona...
 
Aha prawie bym zapomnial... Ma ktos z tego głównego tlairera z E3: e3_hidden_trasure, ten kawalek gdzy Geralt zaczyna walczyc???? jak wala w te bębny (bynajmniej tak sie wydaje )prosze o kontakt :D
 
Kiedyś już o tym była mowa, nawet bodajże Fallen się wypowiadał w tej sprawie ...tych utworów nie ma dostępnych samodzielnie są tylko w wersji z video , a poza tym o takich rzeczach lepiej dyskutować w temacie o Muzyce w grze, a nie tutaj
 
Dzieki, bo szukalem jak glupi wszedzie, gdzie sie dalo i nie moglem znalesc. Teraz bynajmniej jestm pewny ze takowego nie ma.
 
Heh widze że jestem chyba jedynym fanem rapu na tym forum Co nie zmienia faktu że słucham też rocka..chociaż sam nie wiem jak to nazwać bo jeśli chodzi o klasyfikowanie gatunków to kiepski jestem.W każdym razie polecam Rhapsody szczególnie Emerald Sword. Ta piosenka jest dla mnie strasznie klimatyczna Hamsin1901-> (i nie tylko[;P]) polecam "Gargoyles, Angels of Darkness" pieśń trwa 20 min ale coś w sobie ma Ogólnie Rhapsody jest zespołem pasującym pod Fantasy...wystarczy sie wsłuchać w tekst Przez namowę Rioo słucham też Nightwisha .Polecam też Within Temptation - Candles. Szczególnie wersję z teledyskiem z Final Fantasy VIII
 
Ketsab Ven -> dzieki, za kolejne tytuly :D, Nightwish'a slucham od dzisiaj :D, od momentu kiedy zobaczylem na forum, ze ten zespol "robi" muze fantasy
 

Rioo

Forum veteran
Muza fantasy? heh na jednym forum dowiedziałem sie o takim zespole 'Battlelore' całkiem spoko, choć moim zdaniem do Nightwish im troche brakuje , a muze jaką wykonują okresla się mianem fantasy metal
 
Hamsin-> Nie było Cię jeszcze wtedy na forum, a ja właśnie sobie teraz przypomniałem o zespole takim jak Inkatha z ich szlagierowym utworem "Wiedźmiński los"Poniżej link do tegoż utworu:Wiedźmiński los
 
:p Tibor - > mam to juz... stosunkow dlugo, jakies 2 dni :DRioo -> dzieki za cynk :D, sprubuje zassac cos z tego 'Battlelore'
 

qnio

Forum veteran
no ja slucham jak geno... rammstein, KoRn, papa roach, slipknot, rage... a i dodatkowo p.o.d, nirvana, nightwish, troche immortal i within temtation, jeszcze mniej kredek (dla niewiedzacych cradle of filth - lubie kilka piosenek), kult... i teraz takie pytanie... zna ktos jeszcze jakies dobre zespoly grajace ciezka muze?
 
Top Bottom