Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
no dobra... zgodze sie moż, że solówka nie jest nigdy za długa pod jednym warunkiem... jeśli przed jeśli przed słowem "solówka" dodacie "dobra" albo synonimy tego słowa
 
Pytanko do ludzi, którzy siedzą nieco bardziej ode mnie w newsach muzycznych (Rioo? ), wiecie może czy Manson planuje wydać jeszcze kiedykolwiek jakąś nową płytkę? Bo od "The Golden Age of Grotesque" nic się nie pojawiło... przynajmniej ja o niczym nie słyszałem...
 
Z tego co wiem to "Lest We Forget: The Best Of Marilyn Manson" miało być jego ostatnim wydawnictwem... Czy mu się to zmieniło nie wiem... Chyba chciał się teraz zająć produkcją fimów i aktorstwem ( o_O )
 
Co do Therionu, to wreszcie udalo mi sie to wyjasnic Ich pierwsze kilka plytek to death metal, a kolejne to symfonic gothic
 
STOP OFF TOPICKOWI w temacie o muzyce!! zmieniając temat, swój udział na Roskilde potwierdzili na razie: Tool, Franz Ferdinand, Kanye West, Placebo, Opeth, JR Ewing, Disco Ensemble, VETO, Roger Waters, Amplifier, Animal Collective, Coldcut oraz Josh Rouse. Bilety kosztują 184ojro i można je kupić np za pośrednictwem tej strony: www.roskilde-festival.pl . Roskilde Festival odbędzie się 29.06-2.07, spodziewanych jest około 160wykonawców z całego świata + ok 65tys widzów
 
To jest piękne, ktoś zarzuci motyw Mansona i już całe grono forumowiczów ma o czym rozmawiać A on przecież nie jest taki zły, kiedyś nawet nazwijmy to byłem jego fanem, teraz na szczęście mi przeszło, co jednak nie znaczy, że nie lubię sobie od czasu do czasu puścić jakiejś jego płytki, niemniej nieco gusta mi się zmieniły Rioo, ten festiwal w jakim mieście Polski będzie miał miejsce?
 
poprawiłem link w poprzednim poście, bo cosik nie działał Roskilde to największy festiwal muzyczny w Europie północnej, Roskilde znajduje się w Danii uznałem, że oficjalna polska strona będzie lepszym źródłem informacji, ale ok macie duńską www.roskilde-festival.dk
 
Top Bottom