Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Chyba masz rację Panie Marianie, mogło mi się pomyrdać, zwłaszcza po tych świętach - najeździ się człowiek, poje oraz popije to potem przez dobry tydzień musi do siebie wracać (tym bardziej, że po drodze sylwester).

Tak więc, coś czego na pewno nie było (a przynajmniej nie było to postowane przeze mnie):

Shakra "Life Is Now"

 

Fantastyczna piosenka zagrana na równie obłędnym koncercie zespołu Skillet w Warszawie :)

John Cooper (wokalista Skillet) zapowiadając tą piosenkę powiedział taką rzecz: "My Amerykanie nie mamy pojęcia co to jest rewolucja - Wy Europejczycy wiecie co to znaczy uczestniczyć w prawdziwej rewolucji. Tą piosenkę dedykujemy Wam, a w szczególności Ukrainie." :)
 
Last edited:
Ceadmil!
Tu dość świerzy teledysk Percivala. Satanael. Nie wszyscy widzieli więc zamieszczam.

A tu trochę klasyka, przy tym się kiedyś ludzie bawili. Oraz ich dzisiejszy utwór. Niech żyje doktorek.
 
Znośnie wydzierająca się pannica o śmiesznym ufarbowaniu włosów (to jakaś moda u artystów aby się na siłę wyróżniać, czy co?).

New Years Day "Defame Me"

 
Znośnie wydzierająca się pannica o śmiesznym ufarbowaniu włosów (to jakaś moda u artystów aby się na siłę wyróżniać, czy co?).
Ufarbowaniu? Przysiągłbym że Aśka jest naturalną blondynką. Poza tym to usilne próby wyróżniania się są według mnie warte więcej szacunku niż bezwarunkowy społeczny konformizm.
Tu stary utworek Eluveitie:
i najnowszy:
[video=youtube;-AawUSC6hGY]https://www.youtube.com/watch?v=-AawUSC6hGY[/video]

A tu koncercik Alice:
 
Last edited:
Ufarbowaniu? Przysiągłbym że Aśka jest naturalną blondynką. Poza tym to usilne próby wyróżniania się są według mnie warte więcej szacunku niż bezwarunkowy społeczny konformizm.

Ale ja mówiłem o wokalistce New Years Day, a NIE o pannie z Percival'a :lol: ..

Ta dziwna fryzura przypomina mi Cruellę z "101 dalmatyńczyków" :


Tak, czy inaczej wróćmy do muzyki.

Asking Alexandria "Moving On"


Bardzo fajna barwa głosu i niezła muzyka.

@Mario\m/

Dość niedawno to dawałem ale i tak łap RED point, bo niezwykle ładnie grają :).
Chyba jednak skuszę się na zakup ich krążka.
 
Last edited:
@IwaN
Jak sam kiedyś Ci napisałem, tyle tu tego, że łatwo się pogubić, ale nic to. Dobrej muzy można posłuchać wielokrotnie. :)

[video=youtube;UJ-wRlm5zlY]https://www.youtube.com/watch?v=UJ-wRlm5zlY[/video]
 
Top Bottom