Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Hmm, Nocne Marki podbijają świat :DNo nic, powodzenia życzę. Ja Wam nie będę towarzyszyć, bo z reguły w nocy spię ;P
 
Aktualny numerek mi odpowiada, chociaż owa lista nie wydaje mi się listą ostateczną - skoro tylu było chętnych to dlaczego puszczają kogoś kto ma po 2-3 EK?
 
Whiteman said:
Aktualny numerek mi odpowiada, chociaż owa lista nie wydaje mi się listą ostateczną - skoro tylu było chętnych to dlaczego puszczają kogoś kto ma po 2-3 EK?
Niektóre osoby kupiły EK dla rodziny i znajomych. Limit dwóch egzemplarzy był wygodnym kompromisem. Handlarze nie mogli kupić dużo, a fani byli w stanie kupić dla znajomych.
 
Być może trafny wybór - choć i tak pozostawia wątpliwości, kto, jak i kiedy spożytkuje drugi egzemplarz - wygodnie jest się tłumaczyć rodziną i znajomymi... ale to trochę nie fair w stosunku do osób, które czatowały po kilka godzin a nie mają z tego nic prócz straconego czasu i nerwów.
 
Whiteman said:
Być może trafny wybór - choć i tak pozostawia wątpliwości, kto, jak i kiedy spożytkuje drugi egzemplarz - wygodnie jest się tłumaczyć rodziną i znajomymi... ale to trochę nie fair w stosunku do osób, które czatowały po kilka godzin a nie mają z tego nic prócz straconego czasu i nerwów.
To prawda. Pozostaje jeszcze wierzyć w to co rzadsze od nienaruszonego dziewictwa-ludzką uczciwość ;)
 
Elwer said:
To prawda. Pozostaje jeszcze wierzyć w to co rzadsze od nienaruszonego dziewictwa-ludzką uczciwość ;)
Kwestie dziewictwa pozostawmy w spokoju ;) A słowo 'ludzką' zmieniłbym na 'polską' ;)Dobrze, że na parę dni uciekam od tego miszmaszu - bo niektóre posty wywołują przemiennie spazmy śmiechu i płaczu... ;)
 
Według mnie powinno być ograniczenie do jednego EK, dzięki temu sporo więcej ludzi by się załapało. Rozumiem argumenty że to dla szwagra itp., ale uważam że szwagier może zamówić EP ,a artbooka i inne bajery obejrzeć u szczęśliwego nabywcy EK, jeśli chce koszulkę to jestem prawie pewien że będzie można sobie kupić na merchandise site.
 
janekk said:
Według mnie powinno być ograniczenie do jednego EK, dzięki temu sporo więcej ludzi by się załapało. Rozumiem argumenty że to dla szwagra itp., ale uważam że szwagier może zamówić EP ,a artbooka i inne bajery obejrzeć u szczęśliwego nabywcy EK, jeśli chce koszulkę to jestem prawie pewien że będzie można sobie kupić na merchandise site.
Dokładnie... A w ramach ciekawostki - pewna aukcja na pewnej stronie:https://ssl.allegro.pl/item210909173_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_wawa_bcm.htmlTo dopiero trzeba mieć tupet... khem... już kij w oko, że ktoś wystawił EK - dodatkowo pochwalił się numerkiem - drogą prostej dedukcji łatwo dojść do zagorzałych 'fanów'. :-\ Grunt to myśleć o swoich potrzebach...
 
Obczaj to:https://ssl.allegro.pl/item212367551_wiedzmin_pre_oder.htmlPffff... chyba tylko idiota by się na to nabrał 139,90zł + 15,90zł za przesyłkę.Zauważ że ten gość ma 0 komentarzy, naciąganie ludzi i tyle, powinno to być karalne ale niestety nie jest.
 
300 zł za EK już bym na pewno nie dał, ileż można...Niestety takich ludzi mamy w kraju, to i stać nas na taką uczciwość. Oczywiście nie można powiedzieć, że takie sytuacje zdarzają się tylko w przypadku Wiedźmina, jest wiele innych oznak nieprzyzwoitości, na które nie zwracamy uwagi. Kolekcjonerkę nie każdy może kupić, z tym też trzeba się pogodzić. Life is brutal. Jakby serwery gram.pl wytrzymały oblężenie i działały sprawnie, to rozeszłaby się w tempie błyskawicznym i nadal ludzie by narzekali, że za mało egzemplarzy itd. Być może nie w takim stopniu, ale jednak.Jak już gdzieś wspominałem, numerek dla mnie znaczenia praktycznie nie ma. Świadczy tylko o pewnej unikalności egzemplarza, ale przecież każda kolekcjonerka zawiera to samo.
 
PonoJr said:
Jak już gdzieś wspominałem, numerek dla mnie znaczenia praktycznie nie ma. Świadczy tylko o pewnej unikalności egzemplarza, ale przecież każda kolekcjonerka zawiera to samo.
Tu już właśnie nie ma znaczenie owy numerek - tylko pokazuje do czego posuwa się osoba, która wpierw rzuca bluzgami w kierunku CDP na wszystkie strony, natomiast potem 'tak o' zamieszcza ogłoszenie na Allegro...
 
No to zaczynamy dzisiejsze rozmowy co prawda juz 23 wiec mamy godzine w plecy, ale ze nikt sie nie pokwapil to znow ja musze zaczac :pJab myslicie czy jak Wiedzmin odniesie sukces i sprzeda sie bardzo dobrze, beda szanse na kontynuacje ?
 
Sobcik said:
No to zaczynamy dzisiejsze rozmowy co prawda juz 23 wiec mamy godzine w plecy, ale ze nikt sie nie pokwapil to znow ja musze zaczac :pJab myslicie czy jak Wiedzmin odniesie sukces i sprzeda sie bardzo dobrze, beda szanse na kontynuacje ?
Mój komp na pewno jej nie udźwignie, więc nie zależy mi ;DA na poważnie: byłoby miło pokierować jakimś indywidualnym wiedźminem i zagrać w "symulator wiedźmina" ;)
 
[quote author=Elwer]A na poważnie: byłoby miło pokierować jakimś indywidualnym wiedźminem i zagrać w "symulator wiedźmina" ;)[/QUOTE]Jeśli CDP uda się misja zrobienia z Geralta rozpoznawanej na całym świecie postaci, a od dawna o tym mówią, to nie spodziewam się kontynuacji z "własnym" wiedźminem ;). Chociaż nie powiem, to by było ciekawe.
 
jaszczur10 said:
[quote author=Elwer]A na poważnie: byłoby miło pokierować jakimś indywidualnym wiedźminem i zagrać w "symulator wiedźmina" ;)
Jeśli CDP uda się misja zrobienia z Geralta rozpoznawanej na całym świecie postaci, a od dawna o tym mówią, to nie spodziewam się kontynuacji z "własnym" wiedźminem ;). Chociaż nie powiem, to by było ciekawe.[/QUOTE]Masz rację. A już się napaliłem... :-[
 
Przed kontynuacją to jeszcze pewnie jakieś rozszerzenie się pojawi. ;) Dziadu w jednym ze starszych wywiadów powiedział, że jeśli gra odniesie sukces, to zarówno dodatki, czy kontynuacja są brane pod uwagę. No... chyba, że CDPR zająłby się zupełnie innym projektem, chociaż to wydaje się na razie mało prawdopodobne.
 
No właśnie, jeśli odniesie sukces. Ciekawe jaka ilość sprzedanych egzemplaży będzie brana jako sukces :D. CDP mówiło coś chyba o 750 tysiącach sztuk, co jest liczbą niemałą. Szczególnie jeśli porówna się ją z np. Gothic 3 który jakiś czas temu osiągnął 500 tys kopii. A przecież to już bardzo znana marka. Liczę na to, że w CDP jednak wiedzą co mówią :D.EDIT: "Jakiś czas temu" jest dłuższy niż myślałem :D. Info o sprzedaży G3 było z marca. Ale ten czas leci... ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom