Polski dubbing

+
Cześć, kupiłem Cyberpunka na ps4 w Niemczech z złym kodem/regionem, i nie posiadam polskiego dubbingu. Da się go jakoś pobrać badz włączyć?
 
Czesc wam, zakupilem cp w niemieckim media markt, nie wiedzialem nawet ze niemcy moga miec inną wersje niz polska lub inne kraje sasiednie. No i co, odpalilem, popatchowalem, polskie menu jest, napisy polskie rowniez, caly interfejs po polsku ale niestety glos do wyboru mam jedynie angielski, niemiecki, wlosi, hiszpanski, koreanski do pobrania. Czy jedynym rozwiazaniem jest sprzedaz tej wersji i kupienie nowej z polski lub z ps store z polskiego regionu? Czy moze wiadomo czy bedzie jakas aktualizacja wersji ktora posiadam dodająca polski dubbing?
 
Witam,
Dołączam się do tematu.
Również mieszkając w DE tylko tu mogłem kupić, wychodzi na to że temat nie do rozwiązania.

Temat regionów również trzeba nagłośnić, żeby czasem ta gra nie otrzymała przez pomyłkę jakiejś nagrody.

Polska to gorszy świat? Nie zasługuje być w grupie z Niemieckim Hiszpanskim i innymi? Nawet w celu ich pobrania na ps5?
 
Witam,
Dołączam się do tematu.
Również mieszkając w DE tylko tu mogłem kupić, wychodzi na to że temat nie do rozwiązania.

Temat regionów również trzeba nagłośnić, żeby czasem ta gra nie otrzymała przez pomyłkę jakiejś nagrody.

Polska to gorszy świat? Nie zasługuje być w grupie z Niemieckim Hiszpanskim i innymi? Nawet w celu ich pobrania na ps5?
Jeśli kupiłeś grę na konsolę to o regionalizacji decyduje albo MS albo Sony, a nie twórca gry.
Kupiliście grę przeznaczoną dla Niemców więc się nie dziwcie, że jest dla Niemców, a nie dla Polaków. Taką politykę stosują wydawcy (nie twórca gry CDPRed)
Post automatically merged:

Czesc wam, zakupilem cp w niemieckim media markt, nie wiedzialem nawet ze niemcy moga miec inną wersje niz polska lub inne kraje sasiednie. No i co, odpalilem, popatchowalem, polskie menu jest, napisy polskie rowniez, caly interfejs po polsku ale niestety glos do wyboru mam jedynie angielski, niemiecki, wlosi, hiszpanski, koreanski do pobrania. Czy jedynym rozwiazaniem jest sprzedaz tej wersji i kupienie nowej z polski lub z ps store z polskiego regionu? Czy moze wiadomo czy bedzie jakas aktualizacja wersji ktora posiadam dodająca polski dubbing?
To jest wydanie na niemiecki rynek i nie ma polskiego dubbingu. O takich rzeczach decyduje Sony producent konsoli, a nie producent gry.
Post automatically merged:

Cześć, kupiłem Cyberpunka na ps4 w Niemczech z złym kodem/regionem, i nie posiadam polskiego dubbingu. Da się go jakoś pobrać badz włączyć?
W tej sprawie pisz do Sony, bo to oni decydują o regionalizacji gier, a nie producenci i tylko od nich zależy czy udostępnią inne języki niż pierwotnie przewidzieli.
 
Last edited:
Cześć, kupiłem Cyberpunka na ps4 w Niemczech z złym kodem/regionem, i nie posiadam polskiego dubbingu. Da się go jakoś pobrać badz włączyć?

Ja wogule kupiłem ja w Austrii. I myślałem ze będzie Polski dubbing, a tu ****, nie ma.
A przecież pokazywali z multi dubbingiem.
 
Last edited by a moderator:
Ja wogule kupiłem ja w Austrii. I myślałem ze będzie Polski dubbing, a tu ****, nie ma.
A przecież pokazywali z multi dubbingiem.
Pisalem powyżej. Taka jest polityka wydawców Sony/Microsoft, mają podzeloną Europę na regiony, w których udostepniają różne wersje językowe. Nie jest to, w przypadku konsol, sprawa producenta gry. Na PC nie ma takich ograniczeń.
 
Last edited by a moderator:
Pisalem powyżej. Taka jest polityka wydawców Sony/Microsoft, mają podzeloną Europę na regiony, w których udostepniają różne wersje językowe. Nie jest to, w przypadku konsol, sprawa producenta gry. Na PC nie ma takich ograniczeń.

tak ciężko pomóc fanom i dać patcha językowego bądź jako dodatek do gry w sklepie?
 
Um mię to samo i tu nie chodzi o Region.
W3 był wydany w Niemczech z polskim audio a w Cyberpunk 2077 jest koreanski zamiast polskiego.

Mi się wydaje że CDPR zapomial dać polskiego jako download i myślę że szybko dodadzą.
 
Pisalem powyżej. Taka jest polityka wydawców Sony/Microsoft, mają podzeloną Europę na regiony, w których udostepniają różne wersje językowe. Nie jest to, w przypadku konsol, sprawa producenta gry. Na PC nie ma takich ograniczeń.


Powiadomienie dostarczone.
 
Dokładnie bez względu na państwo w którym się mieszka powinna być możliwość pobrania sb Polskiego Dubbingu skoro to gra od polskiego studia
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom