Problem z zadaniem Pożegnanie

+
Witam,

problemy mam dwa tak naprawdę pierwszy to jest taki, że nie posiadam całego ruchu ulicznego ani pieszego. Nic nie żyje po wykonaniu niektórych misji. Bywa tak, że muszę cofać się w save i pomaga a potem pojawia się ponowie ten problem.

Drugi to jest problem z zadaniem "Pożegnanie" nie posiadam drzazgi i nie jestem w stanie ukończyć tego zadania.

Przy okazji mam pytanie. Jak kupiłem grę i DLC to wpierw skończyć DLC? czy podstawkę?


Pozdrawiam
 
Przy okazji mam pytanie. Jak kupiłem grę i DLC to wpierw skończyć DLC? czy podstawkę?
No chyba logicznym by było zacząć od podstawki ;). DLC można rozegrać w jej trakcie po pewnym czasie jak już masz odpowiedni poziom, bo dochodzi po jego ukończeniu dodatkowy wariant zakończenia z tego się orientuję. Choć sam dodatku jeszcze nie rozegrałem i nie dotarłem do zakończenia całej gry, więc może ktoś bardziej ograny potwierdzi ;).
 
Ja przechodziłem oddzielnie, więc dla mnie byly to z tego względu trochę niezależne historie. Jednak mając to wszystko naraz nie widzę powodu na podział podstawka/dodatek. Historia i zadania zostały przygotowane po taki wariant, nie mamy tu nowego miasta, przemieszczamy się płynnie pomiędzy zadaniami i miejscami, chyba, że akurat jesteśmy w trakcie zamkniętej korytarzowej misji.
 
No ale to chyba jest przypadek taki jak mój, że kolega nie grał wcześniej w podstawkę, tylko kupił wersję kompletną. Więc dla mnie logicznym jest, że dobrze by było najpierw pograć w podstawkę, zapoznać się z grą, rozwinąć postać i dopiero brać się za misje z dodatku. Tym bardziej, że Songbird zadzwoni dopiero, gdy ukończymy zadanie "Czynnik ludzki" z głównego wątku. Potem już oczywiście można przeplatać sobie misje z podstawki i dodatku, albo najpierw skończyć dodatek. I chyba jest to nawet wskazane, bo ukończenie dlc dodaje dodatkową opcję zakończenia podstawki.
 
No ale to chyba jest przypadek taki jak mój, że kolega nie grał wcześniej w podstawkę, tylko kupił wersję kompletną. Więc dla mnie logicznym jest, że dobrze by było najpierw pograć w podstawkę, zapoznać się z grą, rozwinąć postać i dopiero brać się za misje z dodatku. Tym bardziej, że Songbird zadzwoni dopiero, gdy ukończymy zadanie "Czynnik ludzki" z głównego wątku. Potem już oczywiście można przeplatać sobie misje z podstawki i dodatku, albo najpierw skończyć dodatek. I chyba jest to nawet wskazane, bo ukończenie dlc dodaje dodatkową opcję zakończenia podstawki.


No właśnie też tak czytałem i chyba zrobię wpierw DLC a potem przejdę końcówkę podstawki
 
Top Bottom