problem z dźwiękiem

+
Mam problem z dźwiękiem, a mianowicie, że słyszę odgłosy strzelania, czy odgłosy rozmów na ulicy, jednak dialogi fabularne są bardzo ciche, a dźwięku pojazdów prawie nie słychać. Dodam, że problem występuje od początku gry, jednak w pewnym momencie dźwięki były normalne. Przez około 1.5h wszystko śmigało ładnie, a potem w trakcie gry wróciło do normy i dźwięk był zepsuty. Dodam, że przez te 1.5h słyszałem np. muzykę w menu, a teraz z powrotem zniknęła. Czy ktoś mógłby pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu?
 
Mam podobny problem co ty. Gdy odtwarzam dźwięk przez głośniki nie działa radio albo odgłosy które dobiegają z telewizorów. Najśmieszniejsze jest to, że jak podłączę słuchawki i odtwarzam przez nie dźwięk to wtedy działa. Nie wiem czym to może być spowodowane.
 
Ustawieniami dźwięku w grze i w systemie lub oprogramowaniu karty muzycznej, jak i sterownika audio?
Zauważ, że w ustawieniach dźwięku gry możesz wygrać różne ustawienia predefiniowane.
 
Sterowniki są aktualne, a w ustawienia dźwięku wyglądają jak na ss poniżej.
Post automatically merged:

a co do ustawień predefiniowalnych, to próbowałem z każdym ustawieniem i na każdym występuje ten problem.
Post automatically merged:
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (146).png
    Zrzut ekranu (146).png
    2.8 MB · Views: 240
  • Zrzut ekranu (147).png
    Zrzut ekranu (147).png
    1.6 MB · Views: 238
Last edited:
U mnie na głośnikach dźwięk jest ok, natomiast po przełączeniu na słuchawki BT dźwięk ma zniekształcenia i jest cichy.Problem występuje tylko w tej grze.
Problem rozwiązany (ustawienia BT)
pozdrawiam
 
Last edited:
Solucja CDP - idź do seks - workera, po scenie u niego - problem u mnie z dźwiękiem (brak radia) został naprawiony.
 
Może sprawdzić spójność plików gry na Gogu? Takie coś jest na Steamie może akurat głos będzie się odtwarzał tak jak należy.
 
Top Bottom