Aktualizacja 2.0

+
niestety policja na 5* moim zdaniem za wcześnie rezygnuję z pościgu (pół miasta skasowałem , nie mówiąc ilu psiaków poszło w piach) , a tu 30 sek. za ścianą i po pościgu. Gwiazdki powinny spadać , a nie od razu się kasować w całości. Pozdrowionka dla CDP , może to zmienicie.:facepalm:
 
Można je mieć na własność, czy tylko pożyczyć? (nie zapisuje się jako twoje do wyboru)
Jest druga darmowa fura z karabinami w jakimś hangarze, jako hołd dla jakiegoś prawdziwego kierowcy co zmarł w wypadku.

Nie wiem niestety czy jest opcja kupienia, nie dostałem propozycji sprzedaży mimo zakupienia wszystkich innych aut, może potem się pojawi.
Na plus jest, że to nie wersja Aldecaldos jak myślałem z początku, ale po prostu wersja Galeny z wyrzutnią rakiet i sporo jej jeździ bez grafiki po Badlandach, zawsze jest jakaś "pod ręką" :).
 
Nie wiem niestety czy jest opcja kupienia, nie dostałem propozycji sprzedaży mimo zakupienia wszystkich innych aut, może potem się pojawi.
Na plus jest, że to nie wersja Aldecaldos jak myślałem z początku, ale po prostu wersja Galeny z wyrzutnią rakiet i sporo jej jeździ bez grafiki po Badlandach, zawsze jest jakaś "pod ręką" :).
Czyli to tylko randomowe auto, które komuś zwinąłeś?
A już myślałem że kolejny ukryty darmowy samochód.
 
Ktoś coś wie o aktualizacji która się dziś ściągneła na PC ponad 600 MB ? DLC jeszcze nie mam.
 
Ktoś coś wie o aktualizacji która się dziś ściągneła na PC ponad 600 MB ? DLC jeszcze nie mam.
Jakiś update w nocy z 25 na 26 mi się pobrał, ale co robi poza dodaniem trofeów to nie wiem.
Nie mam Phantom Liberty, ale u mnie nadal wyświetla "???" na mapie jak najadę na Dog Town.
 
Tez tak macie, ze jadac autem jak słuchacie radia to gdy leca wiadomosci to babka mowi po angielsku? napisy sa normalnie po polsku
 
Top Bottom