Radioport

+
Witam, po dluzszej przerwie postanowilem wrocic do CP na jakis czas, widze, ze to i owo sie pozmienialo - zarowno w grze, jak i na tym forum. Czesc zmian zdecydowanie na plus. Phantom Liberty jest niezle, kompletnie nowa mechanika (musialem sie praktycznie nauczyc gry od nowa i mocno zmienic styl gry i walki) - to dobre zmiany. Randki z Panam w moich miejscowach robia sie nudne po max drugim razie (po prostu sa wykorzystane stare opcje dialogowe z innych sytuacji i jest ich bardzo malo), metro - fajne, ale pamietam, ze byla tu kiedys dyskusja na ten temat i (przynajmniej w moim przypadku) wyglada to dokladnie jak wtedy o tym pisalem - przejechalem sie dwa razy i na tym koniec, szkoda czasu) - te nowosci sa raczej neutralne. Za to tytulowy radioport w obecnej postaci jest to porazka do kwadratu. Jak wylaczyc to cholerstwo raz na zawsze? Chce tak, jak wczesniej - muzyka mi gra w samochodzie, ale kiedy wysiade, chce miec cisze z automatu - bez kazdorazowego wylaczania/wyciszania/zmieniania stacji. Moze komus sie to wyda trywialne, ale autentycznie - odechciewa mi sie przez to grac w ogole.

Jesli ktos juz ten temat poruszyl wczesniej, to przepraszam za zalozenie nowego watku, ale opcja "szukaj" nie dala mi rezultatow.
 
Top Bottom