Wersja na bazową PS4

+
Gra jest świetna, jednakże jedyne co mnie boli w rozgrywce to bugi. Argument że to stary sprzęt jest nie na miejscu, gdyż gra mogłaby działać znacznie sprawniej i lepiej, a już napewno bez bugów crashujących grę (dzisiaj doświadczyłem ich 3 razy w ciągu godziny). Jakoś God of War potrafi wyglądać pięknie, posiada ogromny świat i mimo to nie wieszała się ta gra nigdy i bardzo dobrze działała.

Żadnych wizualnych bugów nie doświadczyłem jak do tej pory. Chciałbym żeby te błędy zostały naprawione bo gra jest prawie że niegrywalna w tym momencie.
 
W cyberpunku świat jest dużo bardziej zróżnicowany niż w god of war, stąd dużo większa ilość tekstur która musi mieć czas na wczytanie się. Nie można porównywać gry która wyglada prawie w każdej lokacji tak samo do gry której obszary oddzielone o kilkaset metrów są od siebie kompletnie różne. Moim zdaniem Redzi powinni obnizyc jakość tekstur, bo do średnio ładnych się da przyzwyczaić i przestaną przeszkadzać ale do crashy i bugów które psują gre nie da się przywyknąć. Ludzie którzy kupili grę na PS4 pewnie nie oczekują next genowej grafiki a chcą sobie po prostu pograć w fajna grę na swoim sprzeciku.
 
Czytałem wiele negatywnych komentarzy o wersji na PS4. Mnie, po kilku godzinach, gra się nieźle. Zdarzają się problemy z teksturami i konieczność "odczytania", jednak mnie to strasznie nie kole. Bardziej irytują mnie błędy wyświetlania interfejsu. Bardzo często zawieszają się informacje wyświetlane na ekranie, jak na przykład opis podświetlonego przedmiotu. Choć go już na przykład wezmę albo ominę i pójdę dalej, ale na ekranie z prawej strony dalej widnieje opis. Albo wrogi netrunner mnie hackował, pojawiła się przy nim na czerwono o tym informacja, która nie zniknęła mimo zabicia oponenta 😱. Czasem też SI przeciwników jakby wariuje. Przeciwnik stanie za przeszkodą w trakcie walki i stoi za nią wyprostowany (tak, całkowicie schowany, na przykład za słupem) i nie reaguje na nic innego niż strzał w niego. Chodzi o to, że mogę sobie do niego podejść, przechodzić obok, za - a on nic. Dopiero jak zaatakuję, to reaguje. Był też błąd ze zmianą kamery z 1 osoby na 3 w aucie. Jak wchodziłem do auta - mogłem naciskać strzałkę zmiany kamery i nic. Musiałem wyjść i wejść do auta ponownie.... Choć przy latce 1.04 napisane jest, że coś w tej kwestii zostało poprawione. 🤔
Poważniejszych przycięć nie uświadczyłem.
 
Czytałem wiele negatywnych komentarzy o wersji na PS4. Mnie, po kilku godzinach, gra się nieźle. Zdarzają się problemy z teksturami i konieczność "odczytania", jednak mnie to strasznie nie kole. Bardziej irytują mnie błędy wyświetlania interfejsu. Bardzo często zawieszają się informacje wyświetlane na ekranie, jak na przykład opis podświetlonego przedmiotu. Choć go już na przykład wezmę albo ominę i pójdę dalej, ale na ekranie z prawej strony dalej widnieje opis. Albo wrogi netrunner mnie hackował, pojawiła się przy nim na czerwono o tym informacja, która nie zniknęła mimo zabicia oponenta 😱. Czasem też SI przeciwników jakby wariuje. Przeciwnik stanie za przeszkodą w trakcie walki i stoi za nią wyprostowany (tak, całkowicie schowany, na przykład za słupem) i nie reaguje na nic innego niż strzał w niego. Chodzi o to, że mogę sobie do niego podejść, przechodzić obok, za - a on nic. Dopiero jak zaatakuję, to reaguje. Był też błąd ze zmianą kamery z 1 osoby na 3 w aucie. Jak wchodziłem do auta - mogłem naciskać strzałkę zmiany kamery i nic. Musiałem wyjść i wejść do auta ponownie.... Choć przy latce 1.04 napisane jest, że coś w tej kwestii zostało poprawione. 🤔
Poważniejszych przycięć nie uświadczyłem.

Hmm dla mnie grafika tylko leży, w sensie jej jakość. Najgorzej podczas walki, gra jest tak ciemna i rozmazana,
że nawet czasami przeciwników czy przedmiotów na ziemi nie widać :D
 
Top Bottom