Wspomaganie celowania Xbox 'X'

+
Cześć.
Mam pytanie - czy wspomaganie celowania w wersji gry na Xbox 'X' dla pada w ogóle działa?
Kupiłem grę miesiąc temu (na poprzedniej wersji) i nie zauważyłem właściwie żadnego wspomagania celowania mimo, że w ustawieniach włączyłem je na 'full' (włącznie z przyciąganiem do celu). Miałem nadzieję, że nowa wersja gry zmieni coś w tej kwestii, jednak mam wrażenie, że między brakiem wspomagania celowania, a pełnym wspomaganiem nadal nie ma żadnej różnicy.
Czy to jest tylko mój lokalny problem i ktoś wie jak to rozwiązać, czy ta gra tak po prostu ma?
 

KNXtz

Forum regular
Upvote 0
Czy ma ktoś ten sam problem ? Zaraz po rozpoczęciu rozgrywki strzelanie działa, ale chwilę później celownik się buguje i nie da się strzelać z pierwszej osoby do przeciwników, ponieważ celownik stoi w miejscu albo wykonuje dziwne ruchy. Wszystko psuje się w momencie wykrycia przeciwników. Z trzeciej osoby wtedy też przestaje kompletnie działać wspomaganie celowania, jakby samoistnie się wyłączało. Trzeba zrestartować grę od nowa i wtedy przez chwile znów wszystko działa.
 
Top Bottom