Anime i manga

+
Tsubasa na TVP Sport. Dziwne jednak że stara wersja skoro właśnie ruszyła nowa.


Swoją drogą, kiedyś na Kuchnia TV leciało anime o barmanie :p

 
Nasi (pożal się Boże) kopacze zapewne nie wyjdą z grupy na mistrzostwach, a jakoś emocję futbolowe trzeba ciągnąć ;) ...
 
HuntMocy;n10862991 said:
Dziwne jednak że stara wersja skoro właśnie ruszyła nowa.

Chyba ze względu na to, że w samej Japonii dopiero kilka odcinków pokazali.
 
I_w_a_N, pierwsza zapowiedź tego filmu była z rok temu więc trochę zaspałeś :p

ed.

Pojawił się niedawno zwiastun trzeciego sezonu Tytanów. Ciekawostką jest to że debiutujący w tym sezonie Kenny Ackermann przemówi głosem Kazuhiro Yamajiego czyli... japońskiego Geralta z Rivii :)

[video=youtube;pwie-ybq7vo]https://www.youtube.com/watch?v=pwie-ybq7vo[/video]
 
Last edited:
HuntMocy;n10916153 said:
I_w_a_N, pierwsza zapowiedź tego filmu była z rok temu więc trochę zaspałeś :p

Zapowiedź może tak, ale sama premiera (na płytach) dopiero w tym miesiącu.

Zobaczymy co z tego będzie (blu-ray zamówiony).
 
W sierpniu szykuje się nowe anime od Netflixa. W pierwszej chwili myślałem, że pozyskali Makoto Shinkaia i prawie dostałem zawału, ale to jednak 'tylko' współtwórcy jego projektów. Dobre i to, a tytuł zapowiada się ciekawie.


Premiera 4 sierpnia tego roku.
 
Netflix robi anime - koniec świata jest bliski.

P.S. Tak z newsów związanych z tematem - zamówiłem Key the Metal Idol (tytuł, na który polowałem od dawna) oraz Claymore (anime z wadami oraz mający denerwujące postacie - Raki - ale darzony przeze pewną sympatią - taki japoński wiedźmin "w spódnicy").
 
Castelvania, Devliman Crybaby, B the beginning, Children of the Whales, Aggretsuko...

Crunchyroll powoli rośnie konkurencja.
 
Właśnie propo Violet to wczoraj widziałem informację o dwóch specjalnych odcinkach 14 i 15 ale nigdzie ich nie ma a niby wczoraj rzekomo miała być premiera.
 
Ogólnie ciekawie wygląda edycja specjalna ;)
81ZxbXbzIiL._SL1500_.jpg

33,99€ na niemieckim amazonie za Vol.1 Wszystkich jest 4 co daje nam łącznie ~110€
 
Last edited:
Top Bottom