Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
@kuba_21 Wiem wiem, po prostu mnie to rozwaliło :D Nie lubię takiego niedbalstwa :p Ale screeny ogółem bardzo spoko. Zaraz chyba pod sufit wystrzele od tego hype'u
 
A może to dlatego, że kolega ze zdjęcia miał coś do czynienia ze Słowianami? ;)

Zaraz się okaże, że wszczepy będą nosiły nazwy słowiańskich bogów. Np. Świętowit zapewni, że będziemy widzieć co się dzieje dookoła naszej postaci, bez potrzeby obracania głowy.
 
No dobra rozdzielczość podziwiać kolejny shoot

 
"CD Projekt also explicitly called Cyberpunk 2077 "a mature experience intended for mature audiences" and that players would "not only have a chance to engage with the game world but also with its people.” They happened to say that right after V carried a naked women she had rescued for a job out of a building, and during a cutscene where we then see V waking up in the morning in nothing but her underwear. You can read between the lines for yourself, but it sounds like… let’s call it “romance” options will be in Cyberpunk too. "

Jeżeli w tej grze będzie znowu coś w rodzaju gratifying-sex jak pani elfka w W2, to chyba się zastrzelę. Żywię nadzieję, że do tematu romansów podejście będzie jednak nieco poważniejsze. Cała reszta wrażeń IGNowych nastraja optymistycznie.
 
"CD Projekt also explicitly called Cyberpunk 2077 "a mature experience intended for mature audiences" and that players would "not only have a chance to engage with the game world but also with its people.” They happened to say that right after V carried a naked women she had rescued for a job out of a building, and during a cutscene where we then see V waking up in the morning in nothing but her underwear. You can read between the lines for yourself, but it sounds like… let’s call it “romance” options will be in Cyberpunk too. "

Jeżeli w tej grze będzie znowu coś w rodzaju gratifying-sex jak pani elfka w W2, to chyba się zastrzelę. Żywię nadzieję, że do tematu romansów podejście będzie jednak nieco poważniejsze. Cała reszta wrażeń IGNowych nastraja optymistycznie.
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/8qmhqj
Welp. :|
 
Nie mam właściwie zdania na temat romansów. Ale w kwestii wspomnianego wyżej "booty call" .. To by pasowało też do świata. Anarchia, znaczący upadek społeczeństwa itd.. Że tak to ujmę - taki świat.
 
Kopa rykoszetem to może dostać Eidoś Montreal, bo będą mieli problem przy następnym Deus EX, jak tu zrobić żeby nie wypaść blado przy konkurencji.
 
To by pasowało też do świata. Anarchia, znaczący upadek społeczeństwa itd.. Że tak to ujmę - taki świat.

Może i tak, ale jeżeli gra ma być oparta na wyborach, to ja chcę mieć wybór jakie relacje moja postać będzie formować z innymi ludźmi. Do tej pory było to dla mnie oczywiste, że CP będzie cechował się dojrzałym podejściem do kwestii romansów (tzn. nie ograniczanie ich do kart/ONS/gratifying'u/ciupcianka w zamtuzach). To jest w dobrych RPGach standard, Redzi potrafią to robić, więc liczę, że i tu tak będzie.
 
Nie żebym marudził, ale to demo Cyberpunka, które leci teraz na streamie IGN wygląda trochę... kreskówkowo xD
 
Zmieniając temat.. Myślicie, że podczas transmisji na IGN pokażą jakieś urywki gameplaya, okraszone rozmową z devem?
 
Top Bottom