Forumowy RPG

+
kiedy wystawisz regulami to nie zapomnij dac listy grających zeby nie było akcji typu ja myslałem ze mnie przyjeliscie itp. hehe
 
Hm... gdyby było więcej chętnych, sam mogę poprowadzić sesję... tym razem "prawdziwą", nie żadne tam próby, przymiarki czy inne testy . Nie mam nic przeciwko nowym, niezaznajomionym z ideą graczom, bo i wtedy, gdy po raz pierwszy organizowaliśmy tu sesje nic przeciw temu nie miałem. Starych wyjadaczy też z chęcią powitam .przy czym czas... Sesja zaczęłaby się w przyszły weekend, w najgorszym wypadku dopiero w jeszcze kolejny. Objełaby świat wiedźmina, w czasach po wydarzeniach opisanych w Sadze, ale ściśle się na nich opierając . Muszę tylko zobaczyć odpowiednią liczbę ochotników, a następnie dobrych (tak, podkreślam: dobrych) postaci (opis przewiduje życiorys i skrócony opis rodzaju zachowań postaci). Zainteresowanych zapraszam tu i na PW.Nie, Korgan, nie mam zamiaru zabierać ci graczy - chcę po prostu dać pograć pozostałym.Regulamin: ten co zazwyczaj.Ekwipunek i "moce specjalne" - do uzgodnienia ze mną.
 
na początku też była taka sytuacja i były dwa tematy. Na początku każdego z nich była lista graczy i ich ekwipunek. Regulamin natomiast był w opisie u MGDodatkowo dodam że dla ułatwienia gracze w swoich opisach (tych na dole) mieli wpisane imiona jakich używali w grze aby zawsze było łatwo załapać i napisac kto jak się nazywa :)
 
Korgan-> A kiedy będzie wiadomo, które postacie zostały przez Ciebie... oczywiście o mojej już mówić nie musisz
 
Dzięki Mroku Tibor wszyscy ci ktorzy wysłali postac dostali sie ech a więc dokładna lista.MichalunArantharPlutoLordTiborMarcin
 
Korgan-> Taka uwaga, postanowiłem zmienić imię mojej postaci, więc jeśli możesz to proszę zantouj sobie, że od tej pory ma się nazywać - Tibor EggebrachtHm... a zresztą może jeszcze wyśle Ci PW...
 
No kurde, jeszcze nawet sesja się nie zaczęła a już gadają jakieś dziwne rzeczy. Dziwek bedzie sporo, bo jak każdy wie bycie ladacznicą to tani i nawet przyjemny sposob zarobku pieniędzy...Walki aż tak dużo to nie będzie, jednak zmusze graczy do uzywania galaretki w głowie Tibor Ty i tak będziesz Tibor, jeszcze się przemecze zapamietywaniem tych wszystkich nazwisk
 
No wiec, moja postac: mężczyzna w wieku 32 lat o imieniu Adelheid von Streiff. Tyle Wam wystarczy
 
Tylko Korgan nie daj plamy i rozpocznij tę sesję... w wakacje też było bardzo blisko do rozpoczęcia a nic z tego nie wyszło... wiem, wiem, czepiam się
 
Taaa nie lepiej powiedziec: Korgan, bedzie dobrze, jestes the best! Poradzisz sobie Twoja sesja będzie super świetna itp. A to straszycie mnie banem i innymi przyjemnymi rzeczami... [ Tibor nie zapominaj że ja jestem MG a Ty tylko małym zwykłym graczem.
 
Top Bottom