2012 - koniec świata?

+
Lambert, zgadzam się z częścią Twojej wypowiedzi, dotyczącą honoru. Trzeba postępować w ten sposób, aby nie mieć sobie nic do zarzucenia.
 
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
Końcem świata może być III wojna światowa lub Atak UFO :D
A co to ma wspólnego z końcem świata? Co najwyżej koniec ludzkości, a to nic dla (wszech)świata.
Przy takim podejściu żaden ze znanych mi scenariuszy nie dotyczy świata. Wszytko kończy się najwyżej zniszczeniem Ziemi. Chociaż ja uważam, że świat to jedna planeta, a wszechświat, to coś zupełnie innego, ogół materii jaka istnieje.
 
Heap said:
Heap said:
Heap said:
Końcem świata może być III wojna światowa lub Atak UFO :D
A co to ma wspólnego z końcem świata? Co najwyżej koniec ludzkości, a to nic dla (wszech)świata.
Przy takim podejściu żaden ze znanych mi scenariuszy nie dotyczy świata.
Czekaj, a to, że Wszechświat się rozszerza wciąż, ale kiedyś zacznie się kurczyć i znowu stanie się nieskończenie mały, wybuchnie i tak w koło? Jest taka teoria.
 
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
Końcem świata może być III wojna światowa lub Atak UFO :D
A co to ma wspólnego z końcem świata? Co najwyżej koniec ludzkości, a to nic dla (wszech)świata.
Mi chodzi o koniec świata (dla ludzi). Tak samo jak przebiegunowanie kuli ziemskiej( czyli zalanie wodą wszystkich kontynentów.) I to też nic nie ma do wszechświata więc widzisz. ;)
 
OKMGeralt1347 said:
Mi chodzi o koniec świata (dla ludzi). Tak samo jak przebiegunowanie kuli ziemskiej( czyli zalanie wodą wszystkich kontynentów.) I to też nic nie ma do wszechświata więc widzisz. ;)
OMG - czlowieku, zacznij uzywac glowy i klawiatury lacznie ok?http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi#Co_w_momencie_przebiegunowaniaMyslenie nie boli...Podobno ;)
 
Jeśli przebiegunowane nastąpi to znaczy że ziemia zacznie krążyć w przeciwnym kierunku skutkiem czego będzie zalanie kontynentów. Słuchałem wywiadu w telewizji w takim programie na Polsacie. A ty się stuknij w główkę i korzystaj z pewniejszych źródeł niż Wikipedia. ;)Pole magnetyczne też zniknie masz racje i dla tego ziemia zacznie krążyć w przeciwnym kierunku. ;)
 
OKMGeralt1347 said:
Jeśli przebiegunowane nastąpi to znaczy że ziemia zacznie krążyć w przeciwnym kierunku skutkiem czego będzie zalanie kontynentów. Słuchałem wywiadu w telewizji w takim programie na Polsacie. A ty się stuknij w główkę i korzystaj z pewniejszych źródeł niż Wikipedia. ;)Pole magnetyczne też zniknie masz racje i dla tego ziemia zacznie krążyć w przeciwnym kierunku. ;)
Pozwól, że zwrócę ci uwagę na dwie podstawowe rzeczy::1. Nie proponuj innym stukania w główkę, kiedy wyraźnie widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz...2. Przebiegunowanie jak nazwa wskazuje polega (pokrótce) na zamianie miejscami biegunów (tu uwaga, chwila napięcia...) magnetycznych! W historii Ziemi takie wydarzenie miało już miejsce kilka razy i nie ma nic wspólnego z kierunkiem obrotów planety... Może zasugerowałeś się tą zamianą biegunów, nie wiem... ale zanim zaczniesz pisać na jakiś zasłyszany temat sprawdź źródła.Aha i jeszcze jedno: Wikipedia jest dużo lepszym źródłem niż "kiedyś w telewizji, ktoś, coś o czymś..." ;)I jeszcze drugie: skoro zmiana w kierunku obracania się Ziemi ma spowodować zalanie kontynentów to czemu nie zostały zalane już teraz? Jest jakaś różnica dla wody pomiędzy kręceniem się w lewo a w prawo? I jak taka zmiana miałaby według ciebie wyglądać?
 
OKMGeralt1347 said:
A ty się stuknij w główkę i korzystaj z pewniejszych źródeł niż Wikipedia.
OKMGeralt1347 said:
Słuchałem wywiadu w telewizji w takim programie na Polsacie.
Pewniejszych zrodel tak? :D
Pole magnetyczne też zniknie masz racje i dla tego ziemia zacznie krążyć w przeciwnym kierunku. ;)
Aha. Ciekawe, ale zdajesz sobie oczywiscie sprawe, ze kierunek obrotu został nadany w momencie tworzenia się układu słonecznego?Tak?No wiec skoro przebiegunowania juz nie raz zdarzaly sie naszej pieknej planecie to czemu wciaz kreci sie w ta sama strone?
 
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
FirnomirKL said:
Końcem świata może być III wojna światowa lub Atak UFO :D
A co to ma wspólnego z końcem świata? Co najwyżej koniec ludzkości, a to nic dla (wszech)świata.
Przy takim podejściu żaden ze znanych mi scenariuszy nie dotyczy świata.
Czekaj, a to, że Wszechświat się rozszerza wciąż, ale kiedyś zacznie się kurczyć i znowu stanie się nieskończenie mały, wybuchnie i tak w koło? Jest taka teoria.
Not ka, o tym zapomniałem. Ale to nie ma się stać w 2012 roku, miałem na myśli te mówiące o katastrofie w 2012.
 
Nie nie nie sorry za dużo o tym czytałem to PLANETA X ma wywołać skutki że ziemia zacznie się kręcić w drugą stronę. Polecam też: stronę Nautilusa:http://nautilus.org.pl/
 
OKMGeralt1347 said:
Nie nie nie sorry za dużo o tym czytałem to PLANETA X ma wywołać skutki że ziemia zacznie się kręcić w drugą stronę. Polecam też: stronę Nautilusa:http://nautilus.org.pl/
Ta strona jest idiotyczna....Przeczytałem początek artykułu o spisku władz USA które rzekomo zorganizowały zamach na WTC.Na podstawie takich tekstów mogę stwierdzić że życie na ziemi umrze po wojnie nuklearnej wywołanej przez kilku szaleńców mających władzę...
 
No i mamy nową przestrogę na koniec świata kilku szaleńców z bombą atomową :DPoszukaj na tej stronie ciekawszych rzeczy niż polityka. Czy czegoś w tym stylu.
 
Moim skromnym zdaniem to koniec świata nastapi wtedy kiedy bedzie mial nastapic, nie wieze zeby wszystko bylo juz zapisane przez Boga kiedy sie stanie, ludzie maja bardzo duzy wplyw na to kiedy bedzie koniec swiata, zanieczyszczenie srodowiska, dziura ozonowa, efekt cieplarniany to tylko niektore czynniki ktory przyblizaja nas do konca swiata jesli nie bedziemy dbac o nasz planete nie dlugo czeka nas zaglada, muwiac nie dlugo nie mam na mysli roku 2012 nie mam nawet na mysli tego stulecia ale napewno koniec swiata kiedys nastapi.
 
Ta...Wiara.pl była by lepszym serwisem, albo posłuchaj tego-pewnego-radia, gdzie dowiesz się, że bez twoich DOBROWOLNYCH datków, koniec świata nastąpi szybko.Ale koniec w 2012 tylko dla tego że kończy się na tej dacie kalendarz Majów, to dla mnie coś dziwnego, opierajmy się na teoriach naukowych, a nie na domniemanym końcu świata, o którym Majowie wiedzieli i uznali że w takim razie nie ma co dalej robić kalendarza...bzdura totalna.Koniec świata nie ma określonej daty, ale wiem że nastąpi to przez zanieczyszczenia, o ile człowiek się w porę nie opamięta, a jeśli to zrobi, to słońce w końcu się wypali. To nastąpi za miliardy lat, ale się stanie.Lecz szczerze mówiąc to i tak nie będzie koniec świata, ale koniec Ziemi, co jest różnicą, świat będzie nadal istniał, a więc mówienie tu o końcu świata przez przebiegunowanie Ziemi nie ma sensu.
 
Degei said:
Koniec świata nie ma określonej daty, ale wiem że nastąpi to przez zanieczyszczenia, o ile człowiek się w porę nie opamięta.
http://www.joemonster.org/filmy/9434/Do_wszystkich_ekoterrorystow__George_Carlin_o_ratowaniu_planetytyle jeśli chodzi o zanieczyszczenia i ratowanie planety.
 
oglądałem sobie taki film 23 z Jim'em Carrey'em i tam wszystko kręciło się dookoła numeru 23 np dodawali jakieś numerki związane z zamachem 11 września i wyszło 23 ale jak dodawali do siebie liczbyz numeru 2012 to dodali je tak 20+1+2=23 i się dziwiłem że w wypadku 11.09 wyszło im 11+0+9+2+0+0+1=23 dlaczego w jednym uznaje się liczbę 2000 jako 2+0+0+0 a drugim 20+0+0 p.s cała ta heca z dodawaniem liczb gdzie wychodzi konkretny wynik jest strasznie naciągana
 
buda24 said:
dlaczego w jednym uznaje się liczbę 2000 jako 2+0+0+0 a drugim 20+0+0
Bo w dodawaniu liczb, które mają mieć jakieś znaczenie chodzi o to, żeby znajdować tylko te pasujące nam do teorii. Zresztą mając dany (skończony) zbiór liczb i mogąc poddawać je dowolnym operacjom matematycznym można otrzymać nieskończoną liczbę wyników...Czyli jest tak jak sam sobie odpowiedziałeś :p
buda24 said:
p.s cała ta heca z dodawaniem liczb gdzie wychodzi konkretny wynik jest strasznie naciągana
 
Wojna atomowa wisi w powietrzu i jeżeli świat nic z tym nie zrobi, będzie nieciekawiehttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kim-Dzong-Il-grozi-wojna-atomowa,wid,11168639,wiadomosc_prasa.html
 
Top Bottom