Wakacje!

+
Ach góry...jak ja bym chciał pojechać w góry...jak na złość wysyłają mnie nad to polskie tropikalne morze będę budował zamki z piasku i smażył sie na patelni zwanej potocznie plażą BUUUUUUU
 

Keth

Ex-moderator
Daerdin said:
Ech, trzeba było nie uprzedzać... Ale w sumie Funky stać będzie na straży to się może nic nie stanie
Po tym, co było ostatnio wolałem uprzedzić
 
Ja niestety większą część wakacji spędzę u dziadka na wsi (nudy), może pojadę na parę dni do Warszawy i do Malborka. Miałem też jeździć na turnieje rycerskie w moim województwie ale niestety wszystkie przegapiłem. Więc kolejne wakacje będą do bani , już nie mogę się doczekać nowego roku szkolnego.
 
Galhard said:
(...) już nie mogę się doczekać nowego roku szkolnego.
Nie no, takiego gościa to jeszcze na oczy nie widziałem przyślij mi fotkę, bo ciekaw jestem jak wygląda takowe cudum
 
Boromir said:
Nie no, takiego gościa to jeszcze na oczy nie widziałem przyślij mi fotkę, bo ciekaw jestem jak wygląda takowe cudum
Jak ty byś się tak nudził jak ja to też byś chciał do szkoły, a fotki nie prześle, bo aparatu na razie nie mam a pozatym za ładny jestem żeby moje zdjęcie obcemu przesyłać
 
noo i już się zaczęło "nie offtopujcie" itp. :)a tak miło tu się zaczynało robić... nawet zacząłem pisać posty :D
 
no, jutro drugi Bike Maraton:D Tym razem w Zawoi, w Koscielisku była masakra, ale tutaj nie zapowiada się wiele łatwiej. MTB w czystej postaci, po piasty w błocie Trzymajcie kciuki, może nawet ktoś z was jedzie? Jeśli tak, to szukajcie gościa w żółtym stroju ONCE, na srebrnym Giancie (srebrnym przed startem, bo po to raczej w brąz wpada), numer startowy 12366 - tutaj ja:http://members.lycos.co.uk/yarpenphp/output/img/P1010671.JPG.Może akurat ktoś będzie
 
Dzisiaj popołudniu wyjeżdżam, wracam około 10 sierpnia Miłych wakacji wszystkim BTW: Nie spamujcie za bardzo, żebym nie miał za dużych zaległości
 
Lord Koniu said:
Dzisiaj popołudniu wyjeżdżam, wracam około 10 sierpnia Miłych wakacji wszystkim BTW: Nie spamujcie za bardzo, żebym nie miał za dużych zaległości
A ja wróciłem już z gór Spoko Konik, jak coś to podeślę Ci tę czarną listę (aaa..miałem o tym nie mówić ).
 
A ja przed chwilą wróciłem ale za 3 dni wyjeżdzam, potem znowu mnie nie będzie tydzień a potem wrce na 3 dni i tak do połowy sierpnia. Ale te wakacje nudne
 
I AM BACK . Mam nadzieję, że się stęskinliście . Nawet jeśli nie to wróciłem na forum na ok. 2 tygodnie, więc będę spawował ile wlezie .
 
Jak będę pracował to nie będę marudził ale, że jeszcze nie pracuje to trochę sobie pomarudze, wkońcu Polak zawsze narzeka
 
Top Bottom