Avangarda 2008

+
Avangarda 2008

AVANGARDA 2008 z założenia jest zlotem miłośników szeroko pojętej fantastyki (literatura, gry itp), ale serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące zapoznać się z okołofantastycznymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Tegoroczna impreza kręcić się będzie wokół horroru i grozy, z naciskiem na twórczość H.P. Lovecrafta i mitologię Cthulhu. Nie będzie to jednak dominujący ani specjalnie przewodni wątek konwentu, a więc fani innych nurtów nie muszą się obawiać, że nie znajdą tu nic dla siebie.Wręcz przeciwnie!W tym roku konwent odbędzie się w dniach 4 - 6 lipca (piątek-niedziela). Ale UWAGA! W czwartek 3 lipca planowana jest akcja Cthulhu Night - dodatkowa noc dla chętnych, a zwłaszcza miłośników wszystkiego, co plugawe, przedwieczne i nieopisane
Tymi słowami organizatorzy zapraszają nas na czwartą edycję imprezy. Czy warto tam pojechać? Jeśli interesujesz się choć trochę fantastyką to obiecuję, że warto! Zapowiada się największa impreza tego typu w Polsce z masą przeróżnych atrakcji, tak więc każdy znajdzie na niej coś dla siebie.Jeśli chodzi o koszty, to wygląda to w ten sposób: * cały konwent - 30 zł * piątek - 12 zł * sobota - 15 zł * niedziela - 10 zł * dwa kolejne dni i noc między nimi - 25 zł * dla chętnych: czwartkowy wieczór 3 lipca + cały piątek - 12 zł, a więc 25 zł za okras od czwartku wieczorem do godz. 22 w sobotę!Więcej info pod tym adresem - http://www.ava.waw.pl/?a=strona&form_i=13&form_name=strona&graf=default&PHPSESSID=ee6f124d214d93ce5d5fea543fbfc759Zapraszam was również do zapoznania się z wywiadem, który przeprowadziłem z jednym z głównych organizatorów tego wydarzenia - http://elvegium.pl/readarticle.php?article_id=92Jutro pojawi się druga część tego wywiadu, gdzie zdradzę dużo więcej ciekawych szczegółów tegorocznej imprezy. Ze swojej strony mogę również mogę dodać, że z grupą znajomych podjęliśmy się kilku dodatkowych atrakcji na Avangardzie 2008, ale o tym już niedługo.Serdecznie wszystkich zapraszam do Warszawy w dniach 4 - 6 lipca (piątek-niedziela) :).
 
SLI said:
Pół dorsz, pół kobieta?Ani sie najesz, ani... ;D
Hehehe, może i racja, ale czy warto się nad tym zastanawiać... Grunt, że fajna impreza się szykuje, a po za tym, można przy okazji zobaczyć kawałek (no kawalątek właściwie ;) ) Polski.Tak jak wczoraj pisałem - dzisiaj przedstawiam drugą część wywiadu, w której będzie już tylko o tegorocznej imprezie. Zapraszam do czytania :)http://elvegium.pl/readarticle.php?article_id=93
 
Mała aktualizacja tematu:Z myślą o wszystkich fanach fantasy - ze znajomymi działającymi na Elvegium.pl przygotowaliśmy kilka atrakcji na convencie, na które bardzo zapraszam.A będą to:1. Dwie porywające sesje RPG:Nie ma nic za darmoPrzygoda: Grupa bohaterów trafia do pewnego osobliwego miasteczka, w którym dzieją się różne niepokojące rzeczy. Bardzo szybko dowiadują się, że tak naprawdę na świecie nie ma nic za darmo. Czy uda im się wykorzystać tą wiedzę i przetrwać?Po drugiej stronie lustraPrzygoda zainspirowana internetowym komiksem "Goblins", opowiada historię potworów, które z powodu przedziwnego zbiegu okoliczności i/lub świadomej decyzji zostają bohaterami.2. Oraz dwa super konkursy:Konkurs muzyczny - Echoteka każdego człowiekaZnasz się trochę na muzyce filmowej, a może kojarzysz utwory ze znanych gier? To konkurs dla ciebie! Pojawią się motywy, które mile wspominasz oraz te uznawane powszechnie za kultowe. Będzie można również usłyszeć takie fragmenty, które rozpozna tylko prawdziwy miłośnik dobrej muzyki.Jesteś gotów? Czujesz się na siłach? To jest konkurs dla ciebie!Konkurs filmowy - Skąd ten kadr?Wydaje się wam, że jesteście prawdziwymi kinomanami i znacie wiele filmów? Udowodnijcie to, a z pewnością nie pożałujecie! Gwarantujemy wam sporą dawkę dobrej zabawy i chwile z sentymentalną nutą w podróży po screenach z filmów, które zna każdy miłośnik kina. Jeśli widzieliście już sporo, to przyjdźcie do nas i odpowiedzcie na pytanie - skąd ten kadr?!Mogę Wam zdradzić, że łączna suma wszystkich nagród wynosi obecnie 25 000 złotych, a sponsorów stale przybywa! ;D[sub][/sub]O innych atrakcjach związanych z Avangardą 2008 możecie poczytać tutaj: http://ava.waw.pl/?a=program&graf=default&PHPSESSID=ef58177fa4a4fb3d8247125020a57e92Pojawią się również
Ja obecnie jestem w trakcie negocjacji z kilkoma firmami w sprawie dodatkowych atrakcji. Być może wszystko się okaże już w poniedziałek, ale to wszystko zależy od otwartości firm. Puki co, sprawa rozwija się bardzo dobrze i być może udało by się zorganizować coś więcej z myślą o wiedźmińskim community :).
 
Top Bottom